Yer imleri

Lime Odyssey

Alternatif isimler: Lime Odyssey

Hiç Aeria Oyunlar , muhtemelen duymak zorunda oyunları ve bu oyun hakkında karşılaması durumunda. oyunu Kireç Odyssey [1 ] Orta ve şimdiye kadar keşfedilmemiş kıtasına götürür. Senin görevin & ndash; Kıtanın olası yeni topraklar kadar keşfetmek için. Yolculuğunuz çalıştırmak & nbsp olacak; geçilmez dağlar, yalnız çöller ve bazı aşamada tarafından Kireç Odyssey [ 9] Online , hatta onların yüzme yeteneğini göstermek zorunda.

Klan & raquo;, siz temsilcilerinin en az biri zaten aşina iseniz

Aeria Oyunlar ve & laquo bir hesap oluşturmak için, şimdi LM , sadece, kişisel hesabınızı girmek oyun istemcisi yükleme dosyasını indirmek ve oynatmak-play-play gerekir tanımak. Eger bir acemi iseniz, o zaman kayıt için bekliyoruz. Kireç Odyssey Kayıt [ 1], isteğe bağlı bir süreçtir.

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; oyun test aşamasında şu anda, ancak, testte katılım için başvuru her zaman sunulabilir.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; butonuna & laquo tıklayın; Beta Sign Yukarı . & raquo Play, isteği göndermek için.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; linke & laquo yeni bir hesap tıklayın yaratmak için; Need ve hesap ? Şimdi kaydol! & raquo;.

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Kireç Odyssey [8 ] hesabınıza yetkili olarak, olabilir oynamak Facebook . Kayıt formu yetki bu tür sağlar.

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; hesabı Facebook , kayıt formunu doldurmanız gerekir yoksa nerede üst alan (& laquo; [ 3] Sizin E- & raquo;) elektronik posta kutusunun adresini girin.

6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; sonraki satıra & laquo içinde Doğum Günü & raquo; doğum tarihi kaydedin.

7. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; son ​​alan ve laquo; Tür , , iki bir kelime [1 ] & raquo;. Sağlanan Captcha sistemine girmek.

8. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; kaydını tamamlamak için mavi butonuna tıklayınız & laquo; kaydol ve oynayın! & Raquo;.

9. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Zaten iddia edilen takma adı girmiştir üst satırda hesap oluşturma formu açmadan önce isterseniz , bunu değiştirebilirsiniz.

10. & nbsp; In & laquo; Şifre & raquo; Gelecekte hesabınıza gidecek hangi ile şifrenizi girin. Şifre en az bir büyük harf ve bir sayı olmalıdır aralarında en az 8 karakter olmalıdır.

11. & nbsp; Kaydet & raquo;;, oyun istemci ve karşılama salıncak kurulum dosyası, artık [8 tüm alanları doldurduktan sonra, & laquo tıklayın ] online oyun oynamak Kireç Odyssey .

Bu oyun tüm hayranları hitap edecek Aeria Oyunlar . Güzel yapılır stratejisi üç ana oynanabilir ırk varlığını gerektirir.

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Kullanıcılar. Settlers karakter.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Turga. Militan ve cesur kahramanlar.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Murici. Bu yarış büyü hakkında bir şeyler biliyor ve bunu kullanmakta tereddüt etmez.

Buna karşılık, her yarış, özel beceri ve bilgiye sahip, her biri farklı alt sınıflara ayrılmıştır.

Oyun Günlük yeni maceralar ve misyonları ile güncellendi. Kireç Odyssey sadece yok ile çok sıkıldım. Dikkate değer bir Kireç Odyssey maliyeti [9 ] herkes oynayabilir. Komşu köyleri ziyaret, görevleri gerçekleştirin yeni arkadaşlar edinmek, yeni beceriler ve yeni öğrenirler. Bütün bu uzakta boş zamanlarında ise eğlenin yardımcı olacaktır. En Lime indirmek için şansınızı kaçırmayın Odyssey ! Kendinizi oynayın ve arkadaşlarınızı ve ndash davet; bol!

& nbsp;

nbsp;

 

Lime Odyssey online kayıt