Yer imleri

soy W

Alternatif isimler:

Lineage W - Lineage

evreninden mobil oyun

Lineage 2'nin tam bir klonu değil, daha çok Lineage 1 mobil platformları için geliştirilmiş ve yeniden tasarlanmış, birçoğunun kaçırdığı, ancak şimdi onları yakalama fırsatı ve hatta mobil formatta. Oyun, Lineage

oyun serisinin tamamında bulunan bir atmosfere ve benzersiz bir çekiciliğe sahiptir.

Oyunun amacı karakterinizi geliştirmek ve yeni beceriler öğrenmek. Olumlu bir karakter veya kötü adam olmaya karar verin - diğer oyuncuların fırtınası, oyunda uygulanan karma sistemi tüm bunlara izin veriyor. Birkaç temel karakter sınıfı vardır, aşağıda bir seçim yapmadan ve Lineage W

oynamaya başlamadan önce karar vermenize yardımcı olacak özelliklerden bazıları verilmiştir.
  • Monarch (Prens) en güçlü savaşçı değil, aynı zamanda bir lider ve komutandır. Yalnızca bu sınıf bir klan oluşturabilir ve benzersiz yetenekleri, müttefikleri güçlendirmeyi ve bir saldırı sırasında ortak bir hedefi belirtmeyi amaçlar.
  • Şövalye, elflere karşı iyi savaşan, sağlığı çok az olan ve yakın dövüşte zayıf olan, ancak büyü saldırılarına ve uzak mesafeden saldırılara karşı savunmasız olan güçlü bir savaşçıdır.
  • Elf, yetenekli ellerde çok güçlü bir sınıftır. Yakın dövüşte zayıf ama hem şövalyelere hem de büyücülere karşı uzaktan çok güçlü.
  • Mage - en yüksek saldırı gücüne sahip, şövalyeler için zorlu, ancak elfler tarafından çok uzaklardan kontrol edilebilir.
  • Dark Elf ilginç bir sınıftır, oyunun çıkışından sonra eklentilerden birine eklenmiştir. Tek bir hedefe daha fazla hasar verebilir, görünmez olabilir ve birimin hareket hızını artırabilir.

Tüm sınıflar üç kategoriye ayrılmıştır, bazıları farklı kategorilerin yeteneklerini kısmen birleştirebilir. İlk sıra - büyük bir can kaynağına sahip birimler, ikinci sıra - uzaktan önemli ancak yakın dövüşte zayıf hasara neden olan ve üçüncü sıra - ilk iki sıra destek birimini güçlendiren. Bu, bu türden birçok oyun için klasik bir şemadır, mükemmel bir şekilde dengelenmiş bir takımda, yerlerinde her üç kategorinin temsilcileri bulunmalıdır. Bir karakter seçerken dikkatli olun çünkü oyun sırasında değiştiremezsiniz, zaten tamamlanmış görevlerden geçerek yeniden yeni bir karakter geliştirmeniz gerekecek.

Kronolojik olarak oyundaki eylemler Lineage 2'deki olaylardan üç yüz yıl sonra gerçekleşiyor ve belki de evrenin hayranları önceki bölümlere küçük referanslar bulabilecekler. İblisler, ejderhalar ve zindanlarla hala aynı fantezi dünyası. Oyunda her zevke uygun birçok görev var, ayrıca grup görevleri de var. Ayrıca sıkılmanıza izin vermeyecek ve oyunu birkaç gün boyunca unutmanıza izin vermeyecek günlük görevler var.

Öğeleri iyileştirme ve keskinleştirme sistemi son derece gelişmiştir, ancak sonuç her zaman başarılı olmayacaktır. Her şey hayattaki gibidir, öğeyi önemli ölçüde iyileştirebilirsiniz, ancak ona zarar verebilir hatta tamamen yok edebilirsiniz, dikkatli olun. Hasarlı öğeleri geri yüklemeyi deneyebilirsiniz ve çoğu zaman başarılı olur, ancak yok edilen öğelerle hiçbir şey yapılamaz.

Yüzlerce farklı eşya ve ekipman koleksiyonu var, beğendiğinizi seçebilir ve tüm seti toplayabilirsiniz, bunun için diğer oyunculardan gerekli şeyleri satın almanıza ve gereksiz olanları satmanıza izin veren bir sistem uygulandı. Bu kitler oldukça büyük ve bulunması zor olabilir, ancak bu yalnızca toplama sürecini daha ilginç hale getirir.

Lineage W - hemen ücretsiz olarak indirebilir ve iOS veya Android cihazınızda oynayabilirsiniz

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more