Yer imleri

Küçük Panda'nın Çiftliği

Alternatif isimler:

Küçük Panda'nın Çiftliği, çok sevimli bir panda tarafından yönetilen mobil bir çiftliktir. Oyundaki grafikler gerçek bir çizgi filmi andırıyor. Müzik herkesi rahatça neşelendirebilir ve seslendirme biraz komiktir.

Oyun hem en küçüklere hem de yetişkinlere hitap edecek. Sihirli çiftliğin tüm sakinleri sevimli görünüyor.

Basit ve anlaşılır öğrenme sayesinde küçük bir çocuk bile Little Panda's Farm'ın nasıl oynanacağını kolayca anlayabilir.

Çiftlikle ilgilen:

  • Tarlada hasat
  • Hayvanları besle
  • Ağaçlardan meyve toplayın
  • Yükseltme binaları
  • Ticari ürünler

Liste karmaşık değil ve kesinlikle başaracaksınız. Çiftliğin etrafını temizleyin. Muhteşem oyun dünyasının tüm sakinleriyle tanışın.

Çiftliğinizde üretilen ürünler en iyi şekilde satılır. Malların nakliyesini ve satışını organize edin.

Çiftçilikten kazandığınız para, çiftliği daha da çekici hale getirmeye yardımcı olacaktır. Binaları onarın. Görünüşünüzden önce kimse binaların durumunu izlemedi ve harap durumdaydı. Atölyeleri, depoları ve oyunun ana karakterinin yaşayacağı bir evi restore edin ve yükseltin.

Onarımları ve yükseltmeleri bitirdikten sonra, alanı dekore etmek için biraz zaman harcayabilirsiniz. Beğendiğiniz süsleri satın alın ve onları görmek istediğiniz yere yerleştirin. Oyundaki her çiftlik benzersizdir ve hiçbiri aynı değildir.

Çiftçilikten sıkıldıysanız balığa çıkın. Çevredeki sularda birçok farklı türde balık var. Bakalım hepsini yakalayabilecek misin?

Arıcılık yapın. Oyunun kahramanı bir panda ve ayılar egzotik bir türe ait olsalar bile balı çok sevdikleri biliniyor. Arıların tatlı yiyecek alacakları bir yer olması için çiftliğe daha fazla çiçek ve ağaç dikin. Bu, bal üretimini artıracak ve ayrıca çiftliği süsleyecektir.

Pandayı her gün ziyaret edin ve oyuna giriş yaptığınız için günlük ve haftalık ödüller kazanın.

Tatil sırasında oyun dönüştürülür. Güzel temalı süslemeler ile sunulacaksınız. Ayrıca, kazanması o kadar da kolay olmayan ödüllü birçok yarışma bulacaksınız. Denememiz gerekecek.

Oyun sık sık güncellenmektedir. Çiftliğiniz için yeni ilginç görevler, kostümler, manzaralar ve sakinler var.

Oyun mağazasında inşaat, dekorasyon, çiçek ve ağaç tohumları için faydalı öğeler satın alabilirsiniz. Satın alımlar oyun içi para birimi veya gerçek para ile yapılabilir. Çocuğunuz oyun oynuyorsa, dilerseniz para karşılığı alışveriş yapma özelliğini kapatın. Oyunun ücretsiz olduğunu ve geliştiricilerin alacağı tek maddi minnettarlığın oyun içi satın alımlar olduğunu unutmayın. Belki teşekkür etmek ve geliştirmeyi desteklemek, ardından oyunda ucuz bir şey satın almak istersiniz. Ancak bu hiç de gerekli değildir ve yalnızca arzunuza bağlıdır.

Bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak Android'de

Little Panda's Farm'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunu yükleyin ve sevimli pandanın bir kır çiftliğinde iş yapmasına yardım edin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more