Yer imleri

Yüzüklerin Efendisi: Savaşın Yükselişi

Alternatif isimler:

Lord of the Rings: Rise to War, Yüzüklerin Efendisi kitap serisine ve film uyarlamalarına dayanan bir strateji oyunudur. Bu eserlere aşina olan herkes burada birçok arkadaşla tanışacaktır.

Lord of the Rings: Rise to War oynamaya başladığınızda, yapmanız gereken ilk şey oyunda toplam altı tane olan bir ulus seçmek.

  • Lothlorien
  • Erebor
  • Rohan
  • Gondor
  • Isengard
  • Mordor

Tüm fraksiyonlar, oyundaki denge sırayla olmak üzere yeteneklerinde kabaca eşittir. En çok beğendiğiniz fraksiyonu seçin.

Bundan sonra, yüzüğün tasarımını beğeninize göre oluşturmak için biraz daha zaman harcamanız gerekiyor.

Sonraki, oyunun kendisi başlar. Gandalf'ın kendisinden başkası olmayacağınız tüm bilgeliği öğretin.

Geliştiriciler tarafından size verilen kalede çok fazla bina yok. Başlangıçta, inşaatları ve iyileştirmeleri neredeyse anında gerçekleşir, ancak seviye arttıkça bu saatlerce sürecektir. Kalenizin nasıl değiştiğini ve köhne bir garnizondan gerçek bir kaleye dönüştüğünü kendi gözlerinizle görebileceksiniz.

Oyun, yüzüklerin efendisinin tüm ırklarını içerir: hobbitler, insanlar, cüceler ve elfler.

Orduları yönetmek için komutan liderler kiralamanız gerekecek. Bu karakterlerin işe alım maliyetleri farklı olabilir. Bazılarını kiralamak kolaydır ve bazılarını elde etmek çok zor olacaktır, Gandalf'ın kendisi bile bunların arasındadır. Komutanların her biri yeni beceriler geliştirebilir ve edinebilir, bunun için düzenli olarak savaşlara katılmalı ve düşmanları yenmelidir. Mevcut olabilecek beceriler arasında iyileştirme veya askerlerinizin özelliklerini geliştirme ve çok daha fazlası yer alır.

Kalede

Ordu kiralanabilir. Tecrübe kazandıkça her ordu daha da güçlenecek.

Oyundaki savaşlar otomatik olarak gerçekleşir, savaşın sonucunu bir şekilde etkileyemezsiniz, her şeye sayılar ve savaş gücü karar verir.

Kalenin etrafındaki bölge, üzerlerinde konuşlanmış düşman ordularını yok ederek fethedilebilir. Böyle bir ele geçirme için gereken ordunun gücü, belirli bölgeye bağlıdır. Bazıları yakalamak kolaydır, bazıları ise çok güçlü bir ordu gerektirir.

Dilerseniz fraksiyondaki komşulara saldırabilirsiniz, bu pek iyi olmasa da kötü adam olmaya karar verirseniz kimse sizi durduramaz.

Kitapların ve filmlerin içeriğini tamamen tekrar eden hikaye kampanyası'nin geçişi ile eğlenebilirsiniz.

Oyunda çeşitli görevlerin size sunulduğu sözde mevsimler var ve sezonun en sonunda haritadaki başkentlerden birini ele geçirmeniz gerekecek. Başarılı olursanız, bir yüzük ve büyük miktarda kaynak alacaksınız.

Klanlarda diğer oyuncularla işbirliği yapmak mümkündür. Bu, geliştirmeyi büyük ölçüde basitleştirir. Ayrıca klan dükkanı ve karargah kalesinin yapımında yer alma fırsatı da mevcut olacak.

Oyunda gerçek para harcamak gerekli değildir, onsuz yapmak oldukça mümkündür, ancak geliştiricilere teşekkür etmek isterseniz oyun içinde alışveriş yapabilirsiniz.

Yüzüklerin Efendisi: Rise to War Android için ücretsiz indir bağlantısını takip edebilirsiniz.

Zaman kaybetme, fantezi dünyası seni bekliyor! Kötü adam olup olmayacağına veya kötülüğe karşı savaşacağına sadece sen karar verirsin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more