Yer imleri

Lord of Ultima

Alternatif isimler: Ultima Lord Of
ULTIMA & nbsp OF

LORD; & Nbsp; & Nbsp; Online & ndash; bilgisayar oyunları ve ndash dünyaca ünlü geliştirici tarafından yeni bir online proje; Electronic Arts, şirket büyük ölçüde tüm bilgisayar oyunları sektörünün kökenleri de durdu. Elektronik & raquo; Ve evren kendi tarayıcı oyunu & laquo serbest bırakmak için; tanınmış ve tüm & ndash tanıdık seçilmiş; Serinin ilk oyunu Ultima daha yirmi yıl önce ortaya çıktı. Ne bu kombinasyonun geldi? Güzel grafikler ve ilginç bir oyun ile Yeni sofistike, başarıyla birleştiren ekonomik ve askeri strateji oyunu. & Nbsp;

ULTIMA & ndash OF oyun LORD Ol; o zaman neden kendi yerleşim uzun yolculuğuna başladı. Oyun tamamen tarayıcı tabanlı ve indirme ve istemci yükleme gerektirmez, tüm ULTIMA & nbsp OF oyun LORD oynamaya başlamak gerekir; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; Çevrimiçi & ndash; İnternet bağlantısı ve bir tarayıcı. & Nbsp; Tarih Lord of Ultima zaman & ndash çok almaz; Sadece oyun dünyasında bir ULTIMA OF online oyun RAB, giriş adınızı tıklayın kullandığı kayıt ve onay mektubu ve şifrenizi almak ve kendi ülkesini girecek olan e-posta adresinizi girin. Gördüğünüz gibi, Ultima Kayıt OF oyun Lord of Ultima gereksiz eylemler OF RAB oynamak isteyen gecikme olmaması için, basit ve hızlı şekilde imal edilir.

Ultima Online LORD OF geliştirme & ndash iki yolun birini seçmek için yeteneği oyun var ayırt edici özelliklerinden biri; barış, ekonomik ve askeri. Eğer, barışçıl gelişme yolunda tam olarak odaklanmak için ticaret bağlantıları kurmak, inşa etmek ve bina çeşitli yükseltme ve böylece gelişmek için kendi şehirlerini korumak istiyorsanız, sadece şehir kale inşa etmek gerekmez. Böyle bir durumda, hatta büyük bir ordu sadece şehir yırtıcı sefer organize edebilir düşmanca komşu özelleştirilmiş olan hatta topraklarının nöbet veya şehirler ve ndash yıkımı sona ermeyecek senin arızası durumunda; onların hazine sadece bir kısmını kaybedersiniz. Etkin ve devletimizin gelişmesi askeri yolu tercih ederseniz, Ultima online oyun & nbsp LORD OF; başka bir yol & ndash sunar; Herhangi bir şehrin temel yapısı olacaktır; Biz & nbsp bir kale inşa etmek gerekir. Bu kilit tam bir mücadele keyfini çıkarmanızı sağlar ve saldırılara karşı yedi günlük bir acemi koruması dışında, herhangi bir kısıtlama kaldırır. Kilit varlığı sizin şehrinizi ve böyle bir saldırıyı, & nbsp saldırmak için çevresindeki tüm oyuncular sağlar Ancak; en kötü durumda kentin daha başarılı rakibi gücüne tam bir kayma neden olabilir.

ULTIMA online oyun LORD OF ayrıca & ndash başka ilginç özelliği vardır; kendisi yüzünden her binanın yerleştirme, ilginç bir bulmaca ve mini-oyun binaların inşaatı etkinliğini bağlıdır! Örneğin, aynı zamanda kereste üretecek açık alan oduncu kulübesinde bulunan, ancak ormanda & ndash bir kulübe çok daha az olacaktır sadece miktar; Her zaman çünkü logger ağaçları için çalıştırmak zorunda olacak. Bu değirmen koymak için zamanı geldiğinde Ama, o zaman, bir kereste fabrikası işçileri malzemeler için koşmak kadar yok olduğu logger yakın yerleştirmek için de iyidir. & Nbsp;

ULTIMA & nbsp OF oyun RAB bu özelliklerin temelinde, saatlerce kolayca bağımlılık ve heyecan verici bir oyun; ilginç & nbsp; & nbsp o oynar. Bugüne kadar, oyun yüzbinlerce için ölçülen Ultima Online OF LORD ve numarayı oynamaya istekli insanların dünya sayıda online büyümeye ve yeni özellikler ve ikramiye zevk fanları devam Lord of Ultima oyun olarak büyümeye devam ediyor.

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more