Yer imleri

Lords & Knights

Alternatif isimler: Lords & Knights
Online

Lords ve şövalyeler - ücretsiz bir multiplayer ortaçağ strateji oyunu temalar. Geri uzak geçmişe gidin ve sağ eylemlerin altında hızla büyüyecek ve zenginleşecek onun imparatorluk kurabilir. Başında, uygun olmayan yaşam koşulları nedeniyle kent sakinlerinin eline atılmış olsun. Size atanan toprakları üzerinde bir kurutulmuş alan boş evler ve sefil görünümlü askerler bile bir çete bulacaksınız. Tüm oldukça iç karartıcı görünüyor - ama panik yok! En sonunda sırayla her şeyi getirmek ve aynı zamanda iyi eğitimli bir savaşçıydı ordu kurmak, ve size uygun bir seviye kentsel altyapı koyduk ve topraklarını genişletmek olmayacaktır. Lütfen çalışkanlık gelen diğer beyleri arasında bir ün kazanmak olmadığını bağlıdır ve ortaçağ kalesinin gerçek efendisi hissediyorum. Lütfen imparatorluğun geleceği sizin ellerinizde!

Tarayıcı ve akıllı telefonlar ve tablet PC'ler üzerinde mümkün olduğunca Lords & Knights oynayın. Sistem gereksinimleri çok az vardır. IOS 4: Böyle bir platform olmaya uygundur. 3, ANDROID 2. 2. En önemlisi - Internet erişimi. Şirketin projeleri her zaman farklı XYRALITY GmbH erişilebilirlik ve lordlar ve şövalyeler oyun bir istisna oldu. Oyun devam etmek için bir hesap oluşturmanız gerekir. Lords & Knights tarihi - birkaç alanları, yani e-posta adresinizi ve şifrenizi yanı sıra, kullanım ve gizlilik politikası kurallarının benimsenmesi dolduruyor. Hepsi bu, iş tam anlamıyla bir dakika!

Oyun dünyasının aktif toplumun saflarına katıldı, kendinizi güvenilir müttefikler bulmak ve layık düşmanları ile mücadele edeceğiz. Lordlar ve şövalyeler oynamak isteyenlere için yarışmacının sıkıntısı hissedilir. Sonuçta, birçok diğer kullanıcıların potansiyel muhalifleri vardır. Yoldaşları gelince, onlar bulmak gerekir. Sen, ilk bir gelmek güvendiğiniz feodal lordların niyetlerini tanımak için öğrenmek, yolda karşılaşacak olamaz. Ittifakına katılan komşu toprakları keşfetmek ve yakalamak mümkün olacaktır. Ama av için yarışta kendi savunma yeteneklerini izlemek için unutma. Ülken saldırıdan muaf değildir ve kim sizin iyi tecâvüz etmek akla gelecek biliyor. Bu arada, taktik ve stratejik fırsatların kullanımı en hararetli savaşlarda zafer etkileyen önemli faktörlerden biridir. Ve tabii ki, güvenilir bir ordu. Gruplar oluşturarak, onlar farklı birimlerden oluşur ki dikkat çekmek gerekir. Kendi yeteneklerini ve becerilerini her biri onlar savaş ortaya çıkan farklı durumlarda yararlı olacaktır çünkü.

Başka ne ki yeterli kaynak, imparatorluğun refah için gereklidir. Lords & Knights oynamak - sonra sürekli kaynakların çıkarılması endişe ve gözetiminde stok tutmak. Ahşap, taş, cevher, bakır, gümüş, altın: Lords & Knights oyunu aşağıdaki kaynaklarını kullanmak için bir fırsat sağlar. Ayrı bir kategori sunulmaktadır. Şehrin sakinleri, büyümek ve gelişmek için çeşitli şekillerde yardımcı olabilir unutmayın. Yani emir erleri memnuniyetle en kısa sürede sipariş olarak onların misyonları almak. Onlar kazançlı işler zekice başa çıkabilir. Peki, kale yemyeşil festivaller düzenlemek veya fuarlarını organize etmek, diyelim. Bu bilim adamları yeni teknolojiler geliştirmek talimat vermek yararlı olacaktır. Örneğin, kim serin bir askeri araç olmasını istemiyor musun? Cevap açıktır, bu yüzden onların bilim adamları kütüphanede toplamak ve onlara bir iş verir. Hiçbir şey mokasen, parası olsun!

Bu binaların yapımından söz değer. 13 Toplam kaleye olmalıdır. Her misyonunu nesne. Yani, Citadel, Arsenal Tavern, Kütüphane, Surlar, Market, Çiftlik, Woodman, Malzeme Ahşap, Ocağı, Malzeme Taş Maden, Maden Depo - tüm varlığınızın bir parçasıdır. Eğer onları gerçekten iyi bir yargıç istiyorsanız binalar, geliştirilmiş olması gerektiğini unutmayın.

Bir ortaçağ kalesi sahibi, ve gerçekten bir sürü Sorumlulukları Eğer ücretsiz an olmaz! Ama lordlar ve şövalyeler çevrimiçi tüm bu endişeler sadece hoş olacak kadar ilginç oynarlar. Onların boş zamanlarını çeşitlendirmek istiyoruz - öyleyse sorun ne? Lordlar ve şövalyeler sizi bekliyor işaretleyin. Eğlenceli oyun keyfini çıkarın!

 

Lords & Knights online kayıt