Yer imleri

Lost Paradise

Alternatif isimler: Lost Paradise

Lost Paradise Online & ndash; taktikleri kullanımını gerektirir sıra tabanlı savaşlar fantastik ücretsiz bir multiplayer oyunu. Siz büyük yerlerde bulacaksınız ve sonsuz PVP varolma hakkını savunacak. Mücadele beklenmedik dünyalı ve yabancılar arasında yer alır. Sen potansiyel rakipleri binlerce gerekecek! Meydan yaparken sadece gerçek bir oyuncu atabilir. Oyun dünyasında çetelerin sadece değildir. Olaylar gerçeklik duygusu yaratır üç boyutlu uzayda, açılmak. Herhangi bir yerde olabilir düşman Foto: zemin üzerinde, mağaralarda, su, şehirler, ormanlar veya çöllerinde. Oyunu LP hissetmek ve diğer oyuncular ve umutsuzca sıcak savaş atma ile işbirliği, mücadele koordine etmek, önemli kararlar öğretecek. Ama oyunun arsa içinde her şey sadece savaş indirgenir. Sen de kavgalar arasında dinlenme ve hatta barışçıl şeyler yapmak mümkün olabilir. Buna ek olarak, Kayıp Paradise Başlangıç ​​ nbsp; Sen arkadaş olmak ya da aniden evli olabilir oynayın. Zevkle onların boş vakit geçirmek için fırsatı kaçırmayın!

Biz unutulmaz maceralarını girdap dalmadan önce

, bir hesap oluşturmanız gerekir. Oyun istemcisini indirmek için olasılığı üzerinde projenin yaratıcıları sonunda bildirilecektir. Kayıp Paradise nbsp; Şöyle kaydı:

- Anlaşması'nı kabul etti. Kullanıcılar üzerinde duruluyor İdaresi Kurallara kabul etmiyorsanız, bir hesap oluşturmak için daha iyi olmasıdır

- kayıt formunu doldurunuz: Oyuncunun adı, e-posta adresi (onay) (onayı ile) Şifre;

- İstediğiniz dili seçin ve saat dilimini gösterir

- onay kodu Kayıt & ndash girin; Resimde gördüğünüz iki kelime.

Online Cennet Kayıp oyun yapabilirsiniz bilgisayarınızın aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından durumunda:

- işletim sistemi Windows XP / Vista / 7;

- , bir işlemci Intel Pentium G620 veya Athlon II X2 nbsp; 250; ,

- Video NVIDIA GeForce GTS 450 veya Radeon HD 5750,

- 2 GB RAM ve boş sabit disk alanı 3 GB.

Yani, sen oynamaya başlıyor Kayıp Cennet ve & ndash Hatırlanması gereken ilk şey; Sen özgünlük karakter için hedeflemelidir. Onun kahraman, her kullanıcı için kullanılabilir geniş olanaklar sayesinde, benzersiz yapabilirsiniz. Görünüşünden ve karakter onun karakteri ve dövüş özelliklerine ev ayarlar: Her şeyi değiştirmek için güç olduğunu. Bu fantezi dünyasında başarılı olmak istiyorsanız yorulmadan, tabii ki, pompaladı. Zamanla güçlü silah, ve çok daha fazlası sadece satışa sunulacak. Bu arada, çoğu silah olarak, oldukça iyi bir dizi verilir. Oynat Kayıp Cennet Bu tür ırkların her biri için bombası, av tüfeği, mayınlar, bıçak, tayzery ve özel olarak hem de yarışları silah toplam kullanıyor olacak. Dünyalı & laquo için kullanılabilir; boynuzsuz & raquo; & laquo; Ash & raquo; & laquo; Asp & raquo; & laquo; Skiff & raquo; & laquo; Drozd & raquo; ve Wanderers & ndash için; & Laquo; Jula & raquo; & laquo; Balam & raquo; & laquo; Kabbah & raquo; & laquo; Chakka & raquo; & laquo; havuzları & raquo;. Zırh ile ilgili olarak, seçim olacaktır. Biz karakterin vücut sadece gerekli temiz ve güvenilir bir kostüm olmadan yapamaz. & Raquo;,, Orlan ağır zırh & laquo; Dzhaganat & raquo Earthlings hafif zırh & laquo vardır; ve PES & laquo; Kraken & raquo;. & Raquo;, Wanderers bir bronekostyum & laquo giymeyi tercih Nunkul veya ağır bronekostyum & laquo; Baja Patsch & raquo; ya PES & laquo; Shukpi & raquo;.

Muhtemelen fark etmiş gibi

, hatta oyuncu başında kim katılmak için önemli bir karar vermelidir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, iki ırk vardır. Eğer Terran tarafında olacak ya prensipte hacılar, bu katılacak ve kader bağlıdır. Önemli nokta el sanatları seçimidir. Sen yakın dövüş ustası olmak ve eşsiz su çulluğu öğrenmek ve şaşırtıcı muharebe aracı yönetebilirsiniz.

Oyun & nbsp; Kayıp Paradise kaynakların çıkarma içermektedir. Bu arada, herkes elinde bir mayın almak ve iyi bir kar elde etmek için bir şans var. Ama benim sahibi tetikte her zaman için. Onu götürmek isteyen birçok kişi var. Nefret düşman vermeyin! Kavga sırasında ekipman hasarı küçük, daha fazla kaynak olsun.

nbsp

zaten test aşamasında, oyun çeşitliliği övünme yapabiliyor. Projenin geliştirilmesi olduğundan, yakın gelecekte, yaratıcıları yeni ve ilginç unsurların bir sürü söz veriyorum. Heyecan verici bir oyun kendinizi tüm avantajları için oy için şimdi katılın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more