Yer imleri

Magicka: Sihirbaz Savaşları

Alternatif isimler: Magica

Magicka: Sihirbaz Savaşları - elementlerin büyücüsü olarak hareket ettiğiniz dinamik MOBA (PVP Arena) Ama önce ilk şeyler.
Oyuna girmek için bir Steam hesabına ve oyun istemcisine ihtiyacınız var. Mevcut olanı kullanın ya da Magicka: Wizard Wars kaydı gereklidir. Ayrıca Steam başlatıcısında oyunumuzu bulup indirebiliriz.

Game Süreci

Moba türündeki sihir oyunundan beri, senin gibi diğer sihirbazlarla savaşmalısın. Oyunda dört tür savaş vardır:

 1. klasik arena (ortaya çıkan noktaları yakalar, yeniden doğmuş puanları toparlar ve kazanır, düşmanı öldürmeyi unutmazsın);
 2. toplama ruhu (haritadaki NPC çetelerinin yok edilmesi, ruhlarının toplanması, böylece düşmanın ana heykelinin savunmasının zayıflatılması, ekibiniz tarafından 200 ruhun toplanması, düşmanın heykeline koşması ve çabucak yıkılması - kazanmış olmanız)
 3. dale (başka bir sihirbazla birebir mücadele - el becerisi ve elementlerin kombinasyonlarının bilgisini kontrol etme - en güçlü kazançlar);
 4. egzersiz seansı (küçük bir haritada sihir becerilerinizi geliştiriyorsunuz).

Savaş süreci

Ty - elemanları kontrol eden sihirbaz:

 • su
 • hayat
 • schit
 • soğuk
 • fermuar
 • ölüm
 • zemlya
 • ogon

. Bunlar, sihirinize saldırmak, savunmak ve iyileştirmeler yapmak için bir araya getirebileceğiniz temel becerileriniz. Tüm bunlar, her bir öğeye atanan tuşlara bastığınızda olur. Bu yüzden, bir kalkan + toprak + toprak size fiziksel zarara karşı taş zırh verir ve örneğin ateş + toprak + toprak - büyük hasarlı bir ateş topu. Kalkan + ölüm - birkaç saniye içinde patlayan ve yarıçapta hasara neden olan dört bomba yerleştirecek.

Oyun sırasında becerilerinizin, hem saldırmak hem de iyileşmek olsun, müttefiklerinizi ve düşmanlarınızı etkileyeceğini düşünün - dikkatli olun!

Lütfen her sihirbazın kendi gelişim dalına sahip olduğuna dikkat edin (her savaştan sonra puan kazanır ve karakterinizin becerilerine harcarsınız), her dal belirli bir öğeye bonus verir ve başka birini zayıflatır. Bu bilgiyi savaş alanında kullanın; kazanmanız zorlaşacaktır.

Son Becerileri

Her Magicka Magicka: Sihirbaz Savaşları, kullanımdan sonra iyileşmeleri zaman alan dört nihai yeteneğe sahiptir. Güç verecek iki beceri ve büyük hasara neden olacak iki beceri (alanda veya tek bir hedefte). İkinci durumda, hasar kendinize uygulanabilir.

Fitting magik

Each sihirbazının her biri sihirbazın kendisine veya bazı öğelere bonus veren kıyafetler için yuvaları vardır. Doğru kombinasyon, yüzde 100 oranında bir veya başka bir elemana sahip olmanıza izin verecektir. Ama unutma, bir elementi iyileştirmek, diğerini zayıflatmak. Sihirli silah - fiziksel hasar verir ve aynı zamanda fiziksel bir savaş tekniğine sahiptir (doğru düğmeyi tutarken). Her silahın bu tekniği var.

A son sözler birkaç

Magicka: Wizard Wars'da birkaç saat oynadıktan sonra oyuncağın bağımlılık yarattığını fark edersiniz. Dinamik savaşlar cazibe verir (bir dövüş 20 dakikadan fazla sürmez). Aynı anda mütevazı bir sihir seti çok çeşitliydi ve her savaşta yeni bir şeyler öğreneceksin. Dinamik savaşların hayranı iseniz, o zaman bu oyun diğer moba oyunları arasında taze bir nefes gibi görünecek!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more