Yer imleri

Magnum Görevi

Alternatif isimler:

Magnum Quest, idlerpg'ün tipik bir temsilcisidir. Oyundaki grafikler mükemmel, iyi detay, resim çok güzel görünüyor. Oyunda, fantezi dünyasındaki savaşlar için savaşçı kadronuzu geliştirecek ve oluşturacaksınız.

Magnum Quest'i oynamadan önce kendinize bir isim bulun ve bir avatar seçin. Oyunda birçok ilginç şey bulacaksınız. Sinsi düşmanlarla ve diğer oyuncuların birimleriyle savaşır. Zindanlarda çeşitli eserlerin çıkarılması. Kaynaklar ve patron dövüşleri için baskınlar.

Emrinizde 5 kahramandan oluşan bir manganız olacak, manganıza ne tür kahramanlar ekleyeceğinize siz karar verin. Her kahraman belirli bir fraksiyona aittir.

Oyunda altı fraksiyon var.

  • Kale.
  • Canavarlar.
  • Orman.
  • Gölge.
  • Işık.
  • Karanlık.

Savaş sırasında sol üst köşede fraksiyon bonuslarını göreceksiniz. Kadrodaki tüm kahramanlar aynı fraksiyona ait olduğunda, daha fazla bonus olacaktır. Kahramanlar üç şekilde gelişebilir. Birincisi, her karaktere özgü dört yetenekten birinin seviyesini yükseltmek. Karakterin kendi seviyesindeki ikinci artış, bu özelliklerde bir artış sağlar. Ve en somut artışı sağlayan üçüncüsü ise karakterin sınıfındaki artış.

Oyundaki tüm kahramanlar gümüş veya altın sınıfına ayrılmıştır. Birkaç gümüş sınıf kahraman kartını birleştirerek, bir yıldızla altın bir kahraman elde edebilirsiniz, sınıf yıldızlarının sayısı aynı şekilde artar.

Her kahramanın envanter yuvaları vardır. Envanter de yükseltildikçe seviye atlayabilir.

Oyundaki karakterler çağrılır. Çağrı dört tiptir.

  1. Kartlar için, bunun için belirli sayıda kahraman kartı toplamanız gerekir. Yeterli kart yoksa, eksik olanları kristallerle ödeyebilirsiniz.
  2. Arkadaşlık rozetleri için.
  3. Ve hizipten gelen çağrı, bu durumda önerilen kahramanlar her 24 saatte bir güncellenir.
  4. Zar çağırmak için.

Oyunda hızlı ödüller var, her gün böyle bir ödülü ücretsiz olarak alıyorsunuz, sonrakiler için kristal ödemeniz gerekiyor.

Tamamlanmış sözleşmeler, onları tamamlamak size çağrı küpleri kazandıracak. Altın küpler için altın kahramanları, gümüş küpler için gümüş kahramanları çağırabilirsiniz.

Görevler, neşe pompalamak için altın ve küreler getirecek. Hikaye kampanyasıyla ilgili olabilir, günlük veya haftalık olabilir.

Ayrıca, birkaç aşamaya bölünmüş baskınlar da var. Baskınlarda, her eylemi düşünmeniz gerekir. ile. bazı eylemlerin öngörülemeyen sonuçları olabilir. Örneğin, bir hazine sandığına yaklaşabilirsiniz, ancak bunun bir tuzak olduğu ortaya çıkacak ve güçlü veya çok güçlü olmayan bir rakiple savaşmak zorunda kalacaksınız. Bu tür savaşları kazandıktan sonra kullanışlı özelliklere sahip üç karttan birini seçiyorsunuz.

Anlayacağınız üzere oyunda her zevke uygun birçok görev bulunuyor. Herkes en çok neyi sevdiğini seçebilecek.

Magnum Quest android'e ücretsiz indir Bu sayfadaki bağlantıyı takip ederseniz yapabilirsiniz!

Kendi korkusuz savaşçı ekibinizi oluşturun ve dövüşçüler geliştirerek zaferler kazanın! Şimdi oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more