Yer imleri

adam ya da vampir

Alternatif isimler:

Man veya Vampire, iki türü birleştiren, dünya çapında bir RPG'de olduğu gibi hareket eden ve savaş sırasında oyun en çok sıra tabanlı stratejileri anımsatan bir oyundur. Oyun iyi altıgen grafiklere, iyi seslendirmeye ve müzik seçimine sahiptir. Burada, karakterinizin ve takımdaki savaşçıların becerilerini geliştirirken, bir asistan ekibinin eşlik ettiği devasa bir fantezi dünyasını keşfetmeniz gerekiyor.

Man veya Vampire oynamadan önce karakter düzenleyiciyi ziyaret edin ve istediğiniz görünümü ve parametreleri seçerek ana karakteri oluşturun.

Oyundaki ana karakter bir vampirdir ve arkadaşlarını vampire dönüştürebilir veya onları yiyecek olarak kullanabilir.

Para için kadronuza

dövüşçü alıyorsunuz. Bazen onlarla önceden konuşarak işe alma fiyatını önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Savaşçıların her birinin üzerinde gelişemeyecekleri bir üst sınır seviyesi vardır. İşe alırken bunun dikkate alınması tavsiye edilir.

Oyunda birkaç dövüşçü sınıfı var:

  • Savaşçılar yakın dövüşte harikadır, ancak menzilli saldırılara karşı savunmasızdır
  • Okçular, düşmandan uzaktayken oklarla önemli hasar verir, ancak yakın dövüşte uzun süre hayatta kalmazlar
  • Büyücüler, okçular gibi, uzaktan çok çetin savaşçılardır, yakın dövüşü sevmezler, çok az can kaynağına sahiptirler
  • Savaşçılarınızın gücünü geri kazanmaya yardımcı olan Destek Büyücüleri ve şifacılar, düşman savaşçılarını zayıflatabilir, ancak yakın dövüşte neredeyse savunmasızdır

Her sınıftan savaşçıya sahip olacak ve savaş sırasında birbirlerinin güçlü yanlarını tamamlayacak bir takım oluşturmaya çalışın.

Bir vampir olarak liderliğiniz altındaki herhangi bir savaşçıyı yiyip karakterinizi bununla güçlendirerek benzerine dönüştürebilirsiniz. Dönüşümden sonra, savaşçı ekibinizde savaşmaya devam edebilecek ve hatta çok daha güçlü bir savaşçı haline gelebilecek. Her durumda döndükten sonra tam olarak ne kadar güçleneceğini tahmin etmek imkansızdır, ancak bazen özelliklerde büyük bir artış sağlar.

Ya da parti için çok zayıfsa, onu yok edebilir ve bu süreçte ruhunu tüketebilirsiniz. Sonuç olarak, silah, zırh veya manga becerilerini geliştirmek için kullanılan çeşitli türlerde maddeler almış olmak.

Dönüşümden sonra, savaşçı deneyim kazanmayı bırakır, seviye atlar ve yeteneklerini daha fazla geliştiremez, bu nedenle dönüşümden önce becerilerini maksimuma çıkarmak daha iyidir.

Karakterler birbirleriyle iletişim kurar ve zeka seviyesinde farklılık gösterir, bu nedenle zekaları yaklaşık olarak eşitse daha iyi anlaşırlar.

Haritada dolaşarak ve görevleri tamamlayarak, herhangi bir zamanda, yakınlarda düşman yoksa, kendinizi ve ekibinizi bir nefes almak ve gücünüzü yenilemek için sığınağa ışınlama fırsatınız var.

Sıra tabanlı dövüş sistemi çok karmaşık değil, ne yapılması gerektiğini anlamak kolay olacak. Geliştirmeyi ve güçlü bir takım oluşturmayı hatırlarsanız, çoğu rakiple savaşmak nispeten kolaydır. Ancak patronlarla karşılaşabilirsiniz ve onları yenmek çok zordur, her birinin doğru taktiklere ihtiyacı vardır.

Man veya Vampire'ı bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hemen oynamaya başlayın Sihirle dolu kasvetli bir dünya yeni gelenleri bekliyor, orada hayatta kalabilecek misiniz?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more