Yer imleri

Marsaction: Sonsuz Hırs

Alternatif isimler:

Marsaction Infinite Ambition mobil cihazlar için uzay stratejisi. Mükemmel kalitede grafikler oyuncuları memnun edecektir. Müzik besteleri iyi seçilmiş, seslendirmeler çok kaliteli. Oyunda Mars'ta bulunan bir uzay üssünü yönetmeniz gerekiyor.

Oldukça ilginç bir olay örgüsü var.

Eylem uzak gelecekte gerçekleşir. Mars insanlar tarafından kolonize edilmiştir. Kolonizasyon sırasında, bu gezegende zaten yerleşim olduğu ortaya çıktı. İnsanlığın Swarm adını verdiği dost canlısı böcekler yaşıyor.

Uzun yıllar boyunca her şey yolundaydı ve sonra bu böcek ırkı, onları inanılmaz derecede agresif yapan bir mutasyon geçirdi. Mars'ta yerleşimcilerin varlığı tehdit altında. Kolonistlerin hayatta kalmasına yardım etmelisin ve bunun yanında daha önce insanlara dost olan canlılarda böyle bir mutasyona neyin sebep olduğunu bulman gerekiyor.

Marsaction Infinite Ambition oynamaya başladığınızda, hayatta kalan kolonistlerle küçük bir üssün kontrolü size verilecek.

Önemli kararlar vermeden önce biraz eğitim almanız gerekecek. Diğer birçok oyunda olduğu gibi, oyun arayüzü ile nasıl etkileşim kurulacağını öğrenmek önemlidir.

Bundan sonra işinize bakın, zaman kaybetmeyin çünkü epeyce zorluk bulacaksınız.

  • gezegeninin bölgesini keşfedin
  • Üssünüzü genişletmek ve araç ve silahlar yapmak için ihtiyacınız olan kaynakları edinin
  • Hayatta kalan insan yerleşimlerini bulun ve hayatta kalanları tahliye edin, ancak agresif yerel faunaya dikkat edin
  • Teknolojiler geliştirin ve üretim binalarını yükseltin
  • Güçlü bir ordu oluşturun ve onu en gelişmiş silahlarla donatın
  • Sürünün üyelerini yok edin ve inanılmaz zalimliklerinin doğasını keşfetmeye çalışın

Her şeyi incelemek ve planlamak zor olacak. Ancak oyunu bu kadar ilginç kılan, sonraki her adımı düşünme ihtiyacıdır. Her şeyde sürekli bir dengeye ihtiyacımız var. Üssü savunmasız bırakma riskiyle genişletmek için çok fazla kaynak harcayamazsınız. Ancak her şeyi orduya harcamak da imkansızdır, bu kadar çok sayıda birliği sürdürmek için yeterli kaynak olmadığı ortaya çıkabilir. Tüm faaliyet alanlarını kademeli olarak geliştirmeye çalışın.

Uzay limanına gelen asker toplayın ve yetenekli savaşçılardan oluşan bir manga oluşturun. Her komutanın, liderliği altındaki tüm savaşçı grubu için geçerli olan kendine özgü becerileri vardır.

Düşman haline gelen bir gezegende, tek başınıza başa çıkamayacağınız kadar güçlü düşmanlarla karşılaşabilirsiniz. Ama umutsuzluğa kapılmayın, dünyadaki diğer oyuncularla tanışabilir ve bir ittifak kurabilirsiniz. Bu, hem tüm katılımcıları için daha hızlı gelişmeye hem de savaşlar sırasında birbirlerinin birliklerini güçlendirmeye yardımcı olacaktır.

Oyun içi mağaza, oyun içi para birimi veya gerçek para karşılığında eksik kaynakları, benzersiz eserleri ve kahramanları satın almanıza olanak tanır. Aralık periyodik olarak güncellenir ve çok cömert indirimler vardır.

Android'de

Marsaction Infinite Ambition'ı bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunu hemen yükleyin, ölümcül bir tuzağa düşen kolonistleri kurtarın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more