Yer imleri

Marvel Saldırı Gücü

Alternatif isimler:

Marvel Strike Force, tüm oyuncuların bildiği süper kahramanlar evreninden bir MMORPG'dir. Her zaman olduğu gibi, bu geliştiricinin oyunlarında üst düzey grafikler, profesyonel oyuncular tarafından seslendirme ve kimseyi kayıtsız bırakmayacak müzikler var.

Oyunun başında sadece birkaç karakter takımınızı oluşturacak. Kampanyada ilerledikçe liderliğiniz altında çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Ancak ekibinizde zaten kötülükle savaşanları eğitmeyi, donatmayı ve seviye atlamayı unutmayın.

Oyunda şu karakterlerle tanışacaksınız:

  • Loki
  • Örümcek Adam
  • Kaptan Amerika
  • Demir Adam

Ve daha fazlası, hatta inanılmaz Hulk ve Süpermen.

Ama bazılarını yenmek oldukça zor olacak kötü adamlar olmadan yapamazsınız.

Karakter, basitten efsaneviye kadar çeşitli sınıflarda gelir. Yeterli kart bulursanız, her karakterin sınıfı yükseltilebilir.

Sınıfta yükseldikçe gücü önemli ölçüde artar ve hatta yeni yeteneklerin kilidi açılır. Her dövüşçünün kendine özgü becerileri vardır. Muhtemelen her bir süper kahramanın neler yapabileceğini zaten biliyorsunuzdur.

Takım kompozisyonu önemlidir. Düzgün seçilmiş süper kahramanlar veya süper kötüler neredeyse her rakibe dayanabilecektir. Her karakterin güçlü yanlarını ve diğer dövüşçülerle birlikte nasıl çalışacaklarını keşfederek deneyler yapın.

Doğal olarak, tüm dünyanın kaderi terazide olacak, bu yüzden eylemleriniz hakkında dikkatlice düşünün, çok şey onlara bağlıdır.

Dövüş sistemi karmaşık değil, kahramanlarınızın ne zaman ve hangilerinin özel beceriler kullanacağına siz karar verin. Bu becerilerin yeniden doldurulması zaman alır, bu nedenle onları doğru zamanda kullanmak önemlidir ve sonra beklemeniz gerekir.

İnternet teknolojisini kullanarak AI veya dünyadaki diğer oyunculara karşı savaşın.

Oyunu bir gün unutmanıza izin vermeyecek günlük, haftalık ve aylık ödüller verilmektedir. Bazı günler oyuna çok fazla dikkat edemiyorsanız endişelenmeyin. Hediyelerinizi almak için birkaç dakikalığına uğrayın ve yenilmez ekibinizin ne yaptığını kontrol edin.

Resmi tatillerde, mevsimlik tatillerde ve spor müsabakalarında, geliştiriciler genellikle bu etkinliklere özel etkinlikler düzenler. Böyle günlerde kahramanlarınız için birçok özel ödül ve nadir kostümler var. Marvel Strike Force oynayın bu sayede asla sıkılmayacaksınız.

Ayrıca, sık sık güncellemeler yayınlanır, yeni kahramanlar, kostümler ve ekipman öğeleri ortaya çıkar.

Düzenli olarak güncellenen bir oyun içi mağaza var. Oyun içi para birimi veya gerçek para ile satın alma yapmak mümkündür. Temel olarak bunlar, kahramanların görünümünü etkileyen çeşitli süslemeler ve değişikliklerdir, ancak bazı satın almalar oyunu sizin için biraz daha kolaylaştırabilir. Mağazayı daha sık kontrol edin.

Marvel Strike Force'u bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak Android'de ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Marvel evreninden karakterleri seviyorsanız ve hepsiyle tanışmak istiyorsanız oyun size böyle bir fırsat sunacak! Kurun ve hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more