Yer imleri

Mass Effect Efsanevi Sürüm

Alternatif isimler:

Mass Effect Legendary Edition Mass Effect evreninden ünlü oyun üçlemesinin yeniden basımı. Her üç parça da değişiklikler aldı, ancak bu en çok ilk bölümde dikkat çekiyor, çünkü temelde düşünmeye değer. Oyun boyunca, korkusuz bir savaşçı John Shepard tarafından yönetilen küçük bir müfrezenin başındaki düşman ordularından galaksiyi kurtarmakla meşgul olacaksınız.

Oyun, ana karakterin cinsiyetini ve görünümünü seçtiğiniz karakter editörüyle başlar. İlk kısım için bu bir yeniliktir; yeniden piyasaya sürülmeden önce bu mümkün değildi.

Grafikler büyük ölçüde iyileştirildi, oynaması çok daha keyifli hale geldi, ancak görüntü kalitesi hala modern oyunlara uygun değil. Oyun iyileştirildi, daha çok üçüncü bölüm gibi oldu. Hedefleme sistemi daha kolay hale geldi.

İkinci bölümde daha az değişiklik var, ancak bunlar var. Silahlar çok çabuk ısınmaz ve bu da daha rahat oynamanızı sağlar. Artık dergiyi otomatik bir tüfekle vurmanıza ve hemen sığınağa koşmanıza gerek yok. Oyun neredeyse değişmeden kaldı, ancak çoğu kişi ikinci bölümün en iyisi olduğunu düşünüyor. Muhtemelen geliştiricilerin önemli değişiklikler yapmamaya çalışmasının nedeni budur.

Üçüncü kısım daha zor hale geldi. Maksimum zorluk seviyesinde oyun daha ilginç. Ek olarak, artık üçlemenin son bölümünde daha uzun süre kalmanızı sağlayacak daha fazla görev ve görev var.

Aksi takdirde, hala aynı oyun döngüsü. Geth, Collectors ve Reapers ile Leviathan'larla uğraşmanız gerekecek, sadece insanlığı değil, aynı zamanda oyunun evreninde yaşayan tüm türleri de kurtaracaksınız.

Oyunda

Yarış oldukça fazla:

 • Azari
 • Kıllar
 • İnsan
 • Maaş
 • Turians
 • Hanarlar
 • Elcors
 • Krogans
 • Quarians
 • Vorka
 • yagi

Ve bu, oyun dünyasının tüm sakinlerinin tam bir listesi bile değil. Geliştiricilerin fantezisi ciddi bir şekilde oynadı. Tüm ırklar insansı değildir, hatta akıllı denizanaları bile vardır.

Oyunun konusu güzel, oyun bağımlılık yapıyor. Verdiğiniz kararlar oyunun sonraki bölümlerini etkileyebilir.

Oyundaki dövüş sistemi ilginç. Birkaç çeşit silah vardır.

 1. Tabancalar
 2. Taarruz Tüfekleri
 3. Av tüfeği
 4. Keskin Nişancı Tüfekleri
 5. El bombaları
 6. Kinetik, zihinsel ataklar

Tüm silahlar yükseltilebilir. Ayrıca, farklı örnekler ayırt edici özelliklere sahip olabilir. Örneğin, yakın mesafeden en etkili olan veya tam tersi olan, uzaktan daha fazla hasar veren, ancak daha düşük atış hızına sahip olan, patlamalar yapan tabancalar vardır. Diğer silah türleri ile aynı.

Mühimmat farklıdır. Özellikle robotlara karşı etkili olan, zırhı delmenize veya ateş ve hatta elektrikle ek hasar vermenize olanak tanır.

Seviye atladığınızda, hangi yetenekleri geliştireceğinizi seçebilirsiniz.

Takımın tüm üyelerinin kendi yetenekleri vardır, biri bilgisayarları hacklemede daha iyidir, biri yakın dövüşte daha güçlüdür ve biri menzildedir. Ayrıca seviye atladıkça yeteneklerini de geliştirebilirsin.

Savaşta manganıza komutlar verebilir ve onlar için en uygun pozisyonları seçebilirsiniz.

Mass Effect Legendary Edition PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Bu sürümü Steam portalından veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Bu oyun döngüsünü bir şekilde kaçırdıysanız, Mass Effect Legendary Edition'ı oynamak için bu sürüm en iyi seçenektir. Tüm önemli kusurlar düzeltildi ve çok daha iyi hale getirildi! Hemen oynamaya başlayın, bu inanılmaz heyecan verici hikaye sizi bekliyor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more