Yer imleri

Kütle etkisi

Alternatif isimler: Kütle etkisi

Mass Etkisi - başarıya mahkum bir oyun. Fantezi türünün en iyi geleneklerinde yapılır. KOTOR ile bazı benzerliklere rağmen, proje popüler. Ek olarak, geliştiriciler intihal ustalığını yeni ve mükemmel bir motor altında gizlice gizlemiştir. Oyunda grafikler mükemmel, dövüş ve çekim gerçekçi, türün tüm temel unsurları tek bir kelimeyle tamamen gösteriliyor, oyunculara şikayet edecek bir şey yok Önümüzde, bir çift yoldaş eşliğinde galaksiler arası boşluğa yayılan ana karakterle karşılaşacaksınız. Karakterinin emrinde Normandiya denilen modern bir yıldız gemisi olacak.

B Mass Effect RS tanıdık ikilemlerle tanışmanız gerekecek, kahramanın hangi tarafın, iyi veya kötünün katılacağını seçmesi gerekecek. Galaksiler arası konferanslarda, gezegenlerin ve bütün galaksilerin kaderlerine karar verilir. Evet, her şey çok ciddi, ama ne düşünüyorsun?

Kahramanının öyküsünün başladığı kabul edildi, öncelikle Mass Effect'i indirmek gerekli olacak. Bunu yapmak için, oyunun dağılımını en sevdiğin torrentlerden birinde bulmak yeterli. Dahası, her şeyden önce - ilk başta, karakterinizin kişiliğini seçin, eşsiz biyografisini yapın ve güvenle bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Hangi biyografiyi seçeceğinize bağlı olarak, oyun diyalogları görev sayısının yanı sıra değişecektir. Mass Effect'te karakterler farklı sınıflara ait olabilir.

  • Psionik
  • Soldat
  • Tehnik

Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli karışık sınıflar vardır. Karakter editörü sizden en az yarım saat sürer, ancak harcanan zaman fark edilmeyecek kadar iyi tasarlanmıştır.

B Mass Effect misyonları hiçbir yerden görünmüyor. Geliştiriciler, hemen hemen her şeyin bir oyuncu ile bağlanması gerektiği gibi göründüğü zaman projeyi ilgi çekici hale getirmeyi başardılar; Sonunda gerçek bir Hollywood aksiyon-gerilim filmi bulacağınız konusunda sessiz kalamayız. Genel olarak, oyunu indirmeniz gerektiğinin farkına vardınız, bunu kaçıramazsınız, değil mi?

B Mass Effect silahlarının en modern ve en güçlü kahramanları. Bu yüzden yabancı düşmanlarla baş etmek oldukça kolay olacak. Ancak, vaktinden önce rahatlamamalısınız, bir başlangıç ​​için birkaç görev yapmayı deneyin. Karakterler, oyunu önemli ölçüde çeşitlendiren ve onu daha dinamik hale getiren medeniyetin tüm teknik avantajlarından yararlanabilecekler. Savaşlar arasında, müttefiklerinize emir verebilir, ayrıca hedefler belirleyebilirsiniz. Gerçeğin en alakalı olduğu, yalnızca sizin için karmaşıklığı yüksek seviyelerde açacak olan bu deneyimli patronlarla yüzleşmek olacaktır.

Peki, en sevdiğiniz oyunların koleksiyonunu yeni bir kopya ile doldurmaya hazır değil misiniz? Netlik açısından, projenin tüm avantajlarını ayrıntılı olarak anlatan Mass Effect'in tanıtımı için çekilen video fragmanı hakkında bilgi edinmenizi öneririz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more