Yer imleri

Mass Effect 3

Alternatif isimler: Mass Effect 3

Ne yazık ki, büyüleyici ve ilginç bir bilim kurgu türü bugün Kırmızı Kitap güvenle saklanabilir. Ve olsa özgün bilim-kurgu türünün onları rütbe uzay ve düzenli tehditkar uzaylılar dışında yaklaşık fantezi hikayeler belirli bir miktar, bir esneme olabilir. Bilim kurgu kesinlikle bu filmi değil, oyunları hakkında, özellikle yaklaşık söylenemez modern bilimin başarıları, çelişmez biri olarak kabul edilir olduğunu hatırlayın. Ancak, Mass Effect 3 - gerçek fantezi canlandırmak için çalışan bir oyun. Eğer üçlemesi üzerinde çalışmaya başlamadan önce geliştiricilerin iyice tüm özellikleri ve türün özelliklerini okudu hissedilir. Maçta en karmaşık muhteşem anları doğal bir görünüm mantık yasaları ve açıklamalar (iyi, tabii ki, bir eleştirmen değil, ve gerçekliğin bir an bir tutarsızlık bulmaya çalışırken, çok derin kazmak olmaz ise) kendilerini katmaktadır. İyi ve uygun bilimkurgu oyunu - bu en uygun tepki Mass Effect 3 pc.

Projenin bilimsel fikirlerin temeli sen keyfi sınırlar içinde farklı nesneleri bir sürü değiştirmenize olanak sağlayan böyle bir "sıfır eleman", alınır. Kitle etkisi - - (eğer anlamak mümkün istiyorsanız Mass Effect bir şekilde 3 misyonları eylem göstermek yerde ve her yerde kullanılacak oyun geliştiricileri kendilerini bu madde XXII yüzyıla yakın, o varsaymak için izin var! .) Ve insan hayatının ve tüm faaliyet alanlarında uygun olacaktır: uçak ve uzay araçları, silahlar, ev eşyaları ve motorları. Daha ciddi anlamak için, ancak, oldukça kafa karıştırıcı ve gerçekçi görünebilir ilk bakışta, istisnasız tüm insanlar için bir açıklama bulabilirsiniz. Ayrıca Mass Effect 3 en gerçeküstü eleman - ısı alıcıyı değiştirerek çalışır, ve bu bir bilimsel temeli olan bir silah. Gördüğünüz gibi, kendi yaratılış için oyun yaratıcıları azami sorumluluğu ile geldi. Ve bu ne kadar kaliteli bir oyun ve daha fazla veya daha az gerçekçi hikaye bir arada başarının anahtarıdır?

Mass Effect 3 İndirmek istediğiniz Önce

, sen projenin önceki bölümlerinde aşina iseniz düşünüyorum. Değilse, oyunun gerçek bir zevk almak mümkün olmayacaktır. Kesinlikle yakalamak için acilen tavsiye ederim. Buna ek olarak, kitle etkisi birinci ve ikinci parçalar üçlemesinin son taslak daha kötüdür. Oyunun içine gidiyor, efsanevi kahraman Shepard örgüt ateş olduğunu bilecek, ama iş olmadan uzun süre yapamadım, elbette kalır. Zaten Mass Effect 3 karakter ve yeni gelenler tanıdık işgali orakçıların itibaren Dünya'yı kurtarmak için bir kez daha kahramanı yardımcı olacaktır. Son olarak, fanlar proje sonucu bekledi - tüm hikaye üçüncü bölümünde yakınsama. Canlı Eğer oyun için hazırlanan her şeyi Mass Effect 3 trailer video baktı olabilir düşünün. İnan bana, sen kayıtsız kalamaz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more