Yer imleri

Büyü Ustası

Alternatif isimler:

Master of Magic, klasik stratejinin güncellenmiş bir versiyonudur. Grafikler ciddi anlamda yeniden tasarlandı, aslında tüm dokular ve karakterler yeniden yaratıldı. Müzik ve seslendirme, klasik versiyondan oyuna gitti.

Oyun sadece bir strateji değil, sıra tabanlı strateji ve RPG olmak üzere iki türü birleştiriyor. Kazan-kazan kombinasyonu.

Beğendiğiniz bir karakter seçin ve biraz eğitimden sonra fantastik dünyaları fethetmeye hazır olacaksınız.

Oyun, tıpkı klasik sürüm gibi çok ilginç ve heyecan verici.

  • Farklı okul ve ırklardan 14 sihirbaz arasından seçim yapın
  • Yeteneklerinizi geliştirin, 60
  • 'ten fazla yetenek var
  • 200'den fazla büyü öğrenin
  • 196'dan fazla birim türünden ekibinizi oluşturun
  • Çok sayıda eşsiz eşya toplayın
  • Arcanus ve Mirror'ın iki bitişik dünyasını iradenize tabi kılın

Tüm bu görevleri tamamlamak size bu oyunda inanılmaz maceralarla dolu saatler kazandıracak.

Nüfuzunuzu ülkenin yeni bölgelerine yayın ve tüm bölgelere boyun eğdirin. Bu, ilk bakışta göründüğü kadar kolay bir iş değildir ve müttefikler olmadan asla başa çıkamazsınız. Geniş oyun alanlarında tanıştığınız tüm benzer düşünen insanları çevrenizde toplayın. Ama unutma, tek lider sen olmalısın.

Bir krallığa liderlik edin, ordular kiralayın, bu zafer için çok önemlidir. Ordular insan olmak zorunda değildir, savaş ejderhaları, orklar, gnoller, troller gibi çok çeşitli yaratıkları içerebilirler. Ayrıca eski elf veya cüce ırklarının temsilcilerini de kiralayabilirsiniz, onlar iyi ve güçlü savaşçılardır. Her tür savaş biriminin kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır, savaşlar sırasında onları yönetirken bunu hesaba katmak önemlidir.

Neredeyse sınırsız olanakları sayesinde Master of Magic oynamaktan keyif alacaksınız. Çevrenizdeki dünyayı bile kendi takdirinize bağlı olarak değiştirebilirsiniz. Bu tür değişiklikler için büyülü ritüeller gerçekleştirmeniz, simya becerilerini uygulamanız ve gizli güçlerinizi kullanmanız gerekecektir.

Savaş sistemi oldukça karmaşıktır, savaş alanında doğru taktikleri seçmek önemlidir tüm dövüşçülerinizin birbirine yardım edeceği ve birbirlerini tamamlayarak etkileşim kurabilecekleri.

Düşman birimleri ve birlikleriniz sırayla, böylece düşünmek ve ordunuza emir vermek için zamanınız olacak. Bir lider olarak, savaşçılarınızı güçlü büyülerle destekleme ve çeşitli iksirleri zamanında uygulama fırsatına sahipsiniz.

krallığındaki tek güçlü sihirbaz siz değilsiniz, dikkat etmeniz gereken birçok rakibiniz olacak. Fırsatları varsa, kesinlikle size zarar vermeye çalışacaklar.

Oyun yeni bir şey sunmuyor, klasiklere ait, yıllar önce benzer oyunları başarılı kılan her şeye doğru oranlarda sahip. Burada, buna pratik olarak başarıyı garanti eden yeni geliştirilmiş grafikler eklendi.

Master of Magic PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyun resmi web sitesinde ve çeşitli portallarda satılmaktadır. Genellikle iyi bir indirimle alabileceğiniz satışlara katılır.

Sihirle dolu bir dünyada krallığın hükümdarı olmak için oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more