Yer imleri

Master of Orion

Alternatif isimler: Master of Orion
Orion

Igra Usta. Evrenin üzerinde Yıldız egemenlik Conquer.

güzel grafikler ve büyük hikayesi ile fantastik multiplayer strateji wargaming Orion

Master geliştirdiler. Bir ayırt edici özelliği tüm oyunlar karakterleri popüler sinema aktörleri dile olmasıdır. yükseltmeleri birkaç kuşak boyunca gitti ve ilk çıktığından beri popüler oldu sonra, son sürümü yazarları 3D evren ve onun sakinlerinin birçoğu oluşturarak, kendilerini altta.

Orion 2016

Igra Lisans engin evrende kural, dünya, ticaret fethetmek ve kendi ırkının uğruna başkalarıyla birleştirmek için, uzay fethetmek için oyuncular ve o düzenin kurulmasını sağlar. sırayla yapılmış olması, bütün gezegen, oyuncuların kendi galaksimizin içine entegre diğer birçok nüfuzunu genişletmek mümkün olacak. bilim ve teknolojinin gelişmesi, yenilmez uzay filosu kurmak sanayinin gelişmesi ve en üst seviyeye ekonomiyi getirmek için izin verecektir. Kazanan evrende tek bir yarış haline, sendikalar, diğer ulusları yok etmeye alacak, ya da yüce egemenlik sürecek böyle büyük bir etki alacaksınız.

oyunculara on ırkların bir seçenek sunmak

Razrabotchiki, onlar görünüşte sadece farklı değil, aynı zamanda kültür, tarih ve medeniyet. Her milletin kendi anayasasını, güçlü ve zayıf yanları vardır, ama hiç şüphesiz, hepsi evrende üstünlüğü için mücadele etmesi gerekecek. Bir istemci oyunu olduğundan Orion Master fantastik dünyasını birleştirmek için, programı indirmek için bir ihtiyaçtır. Sadece sabit disk PC oyuncuları program kurulumundan sonra onlar savaşmak ve bilge bir hükümdar olarak hayatlarını emanet hangi insanları seçmek mümkün olacak.

Orion oyunu Master

Novshestva.

Bilgisayarınız için

Minimalnye sistem gereksinimleri Orion oyun Usta indirebilirsiniz ancak böyle bir cihazda RAM en az iki gigabayt, sabit disk ve bir çift çekirdekli işlemci boş alan 15 GB olmalıdır. Yedinci sürüm ve yukarıdan, işletim sistemi Vindovs.

: Geliştiriciler oyunun birçok sürümü, bir koleksiyoncu sürümü, kendi galaksi bugün olabilir oluşturmaya başlamak uzay savaşları hayranları için teklif, bu gibi erken erişim hakkı ve hatta bazı ayrıcalıkları verir
    Orijinal oyunların
  • Vse versiyonu;
  • Terran adlı diğer oyunculara ulaşılmaz
  • Edinstvennuyu yarış;
  • Rezhim,
  • retro tarzı hayranları için bir pikselin şeklinde 3D grafik modellenmiş, modern uzay, dönüştürme
  • Grafichesky albüm;
  • orkestra performansı film müzi¤inin
  • Originalny.
kamusal alanda projeye başlamadan önce zaman belirli bir miktar beklemek ilk oyuncuların gelişiminde yol vermek zorunda kalacak 2016 yılında Orion oyunları Master standart sürüm için beklemek istekli

Igrokam.

Kakoy bir oyuncu seçmiş olmaz geliştirme yoluna, o ilk günden itibaren olan üretim kaynakları ayarlamak zorunda, onların oyun 4, krediler, oyun para, araştırma ve gıda üretimi vardır. Sadece güçlü bir ekonomi kendi galaksi oluşturmak, kullanıcı etki alanını genişleterek, bir uzay filosu oluşturmak ve diğer gezegenleri fethetmek başlar. Sadece kontrolünü ele geçirmesini ve yaşanabilir diğer gezegenlerin uyduları sahip yapmıyor olabilir koloni genişletmek mümkün güçlü bir savunma oluşturmak için yapar. Başarılı ticaret, güçlü diplomatik ilişkiler ve savaşı kazanma, bu Orion oyun Master toplam egemenliğini getirecek budur.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more