Yer imleri

Winds Master

Alternatif isimler: Winds Master

MasteroftheWindsOnline & ndash; Birçok oyuncuların favori yapılan ücretsiz ücretsiz çok oyunculu online oyun, fantezi türü vardı. Sadece önemli Online oyun MasteroftheWinds bu tarz ait. Bu oyun ürünlerinin piyasaya tutmak çok zordur çünkü, kendi kimliğini kayda değer olduğunu.

RegistratsiyavigreMasteroftheWinds çok basit ve çok zamanınızı almayacağım. Eğer oyuna girdi olacak altında bir oyuncu adı ile gelip, ve sonra kayıt MasteroftheWinds tamamlanan bir bildirim alacaksınız hangi hesabınız ve e-posta adresinizi erişmek için bir parola girmeniz gerekecektir Başlamak için.
MasteroftheWinds zaten birçok fantezi ırk & ndash tanıdık tüm standart vardır online oyun; insanlar, orklar, goblinler, cüceler, elfler ve troller. Geliştiriciler sinsi felsefe ve birçok karakterler zaten sevgili kullanmaya karar verdi.

her ırktan en kurtarılmış insanlar & ndash; En esnek, uyarlanabilir ve soylu karakterler bir kabile sadece insanların aittir. Iletişim ırklar arasındaki yer aldığı evrensel lehçesi de mevcut olmasına rağmen İlginçtir, her ırk, kendi temsilcileri tarafından konuşulan kendine özgü bir dili vardır. Bu nedenle, MasteroftheWinds oynarken çok daha ilginç hale gelir.
oyun mücadele ve non-mücadele ayrılabilir meslek yeterli sayıda mevcuttur. Oyunun başında size karakterin şube belirleyecek üç ilk sınıflardan birini seçebilirsiniz: bir çaylak & ndash; Savaş sınıf sokaktaki adam & ndash; şiddetli çatışmalar tüccar ve öğrenci sihirbaz & ndash yolunu tercih edenlerin seçimi; tüm gizemleri ve sihirli bilgeliğini anlamak isteyen herkes için temel sınıf.

Çeviklik, kuvvet, zeka, dayanıklılık, çekicilik ve bilgelik:

Her karakter geliştirme sürecinde gelişmiş olabilir özelliklerin temel bir kümesi vardır. Ayrıca oyunda böyle sihirli su, ateş, hava, toprak, iyi ve kötü, hem de büyü gibi benzersiz türleri, hem beden ve ruh büyü büyü büyü çeşitleri vardır.

size ve ndash çekmez sonsuz savaşlar ve yaşam savaşçı yolu yorgun iseniz; Daha sonra, oyunu online oynamak MasteroftheWinds başlayan, her zaman yeni toprakların araştırma, garip dillerin çalışma, kaynakların çıkarılmasını ve benzersiz öğeleri çeşitli oluşturulmasını yapmak, barış yolunu seçebilirsiniz. Bu yol, ek finansman ve uzmanlık mükemmel bir kaynak olabilir, ama bu oyunda hikayesi haysiyet ve adil bir neden için mücadele uğruna korumak için mücadele etmek daha kararlılık ve isteklilik gerektirir unutmayın. MasteroftheWinds play karmaşık ve destansı öyküler tüm sevenler için ilginç olacak.

Eğer hikaye hakkında konuşmak varsa

, durum böyle oldu.
Elf tanrısı Loteriana oğlu Alkabadur de çocuklarını kabul edilir varlıkları kurma hakkına sahiptir karar verdi. Ama düşünceleri siyah ve büyü & ndash; Zayıf ve böylece büyülü dünyası korkunç yaratıklar ordularını doldurdu. Alka-Badura tanrıların Yüksek Kurulu tarafından hounded ve o karanlık büyü ile deneme devam ulaşılmaz dağlarda, sığınmak bulundu.

Kendi çirkinlik içinde korkutucu ve ürkütücü orklar, -

onun deneylerinin doruk yarışı tam tersi elf kabileler oldu. Yavaş ama emin adımlarla, So kötülük, zafer ve bir süre sonra dünyanın eski yolu düştü. Bu artık herkes bir tanrı haline anlamına gelir. Ve savaş patlak verdi.

Online MasteroftheWinds nedeniyle de kaliteli tasarımcı dekor memnun olacak oyun. Oyunun grafikleri hoş orijinalliğini ve özgünlük memnun. Her şey çok selâmetle çizilmiş ve hakkında net sorular neler laquo & adıyla gizleme garip bir şey; ağaç & raquo; Kullanıcı ortaya çıkmaz.

O, fantezi türü geleneklerinin bir layık halef olması nedeniyle

Genel olarak, iyi bir hikaye, oyuncuların dinamik bir topluluk vardır çünkü, geliştiriciler her türlü çabayı yapmak değil, çünkü çevrimiçi rezervleri şu anda sadece iyi bir izlenim igraMasteroftheWinds ve sadece kendi ürün geliştirilmiş ve her zaman üst seviyede olmuştur. Değil bu konuda. Ve bu oyun & laquo çünkü; büküm & raquo; - Sahiptir Hoş ve rahat bir atmosfer, oyun daha uzun kalmak için. Ve en ufak üzgün değil, bunu yaparken, inan bana.
Kayıt ve gerçek bir tanrı olmak layık olduğunu kanıtlamak! & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more