Yer imleri

Max Payne 3

Alternatif isimler: Max Payne 3
Daha sonra, geliştiriciler bile böyle bir başarı sayılmaz diyorlar. Max Payne 3 pc yeni ve tür eylemin en önemli geleneklerinden oluşturulan tüm gerçeği cezbeder. Çok yeni hayal etmek imkansız onsuz bu oyunda, küçük parçaların bir sürü eklenmiştir.

Biz bir kez de o burada bu kısmını aldım zaman, daha ilginç ve değerli bir şey neredeyse gitmedi söylemeliyim. Ve dürüst olmak, ve bu bölüm üçlemesinin ikinci kısmından büyük bir boşluk ile geldi için. Oldukça dikkat çekici terim, hatta güneşli Brezilya'da çekici bir parti bizim kahraman bulmak. O Perulu içki yudumluyor ve yaşam onun alnına kurşun sürücü ve her şeyi unutmak istiyor nasıl bir başarısızlık olduğunu ve düşünüyor. Ve bu, hızla kendini öldürmek o istemiyordu, tabii ki, bu çelişkili muhakeme gibi bir adam için çok garip. Gözbebekleri kurşun doldurulmuş olacak ondört fasıl - Sonra ne oluyor tam bir kaos olduğunu, burada biz kazmak zorundasınız korkunç ve saçma sonuçları, neredeyse vardır.

Şimdi Max Payne 3 mekaniği, çok, onlar gerekli olup olmadığını, uzun bir konuşma olabilir, ama açıkça size bir şey söyleyebilirim - geliştiriciler oyun sadece oyun sırasında "uykuya daldı" sağlamak için çok iyi çalıştı, ve sürekli olarak uğradım kendi arsa oyunu. Yani herkes bu oyun alanı olmaktan mutlu olacaktır.

Bugün herkes kişisel bilgisayarınızda Max Payne 3'ü indirmek için fırsat vardır. Ama bu oyun için hazırlık çok basit olduğunu söyleyerek değer. Sen oyunun resmi web sitesini (http://www ziyaret etmek gerekir. rockstargames. com / MaxPayne / agegate. html). Bu oyun için engin World Wide Web promo videoları bulabilirsiniz. Ve resmi sitesinde, bu virüs ve zararlı bileşenleri için dosyayı karşıdan denetleyin, sonra oyundan kurulum dosyasını indirmek mümkündür. Antivirüs virüs bulundu olduğunu göstermek zaman, huzur ve rahat bir vicdan kişisel bilgisayarınızda oyun kurulumu ile devam edebilirsiniz.

Bu oyun silah değişik bir seçim var. Şimdi yeniden her şey.

Ve son olarak, ben bu oyunu tüm övgüye layık olduğunu söylemek istiyorum, bu son derece ilginç ve heyecan verici, her oyuncuya tadı olacak gibi görünüyor. Bir dakika için sıkılmış olmayacak, böylece bu oyun bunu yapabilir, harika dinamik oyun keyfine devam edecektir. Biz sadece size zafer diliyoruz! Kesinlikle başarılı olacak!

 

Max Payne 3