Yer imleri

MechRage

Alternatif isimler: Mechrage

nbsp;

nükleer patlamanın ardından gezegenin gerçeklik, yapay zeka hakimiyeti, her metrekare ve savaş dev robotlar & ndash için mücadelede acımasız sömürge muhalefet; MechRage online world bilim kurgu ve cyberpunk için bir tutku var olanlar için yarattı. Çevrimiçi browser oyunu & nbsp; MechRage & ndash; Eğer güçlü bir Makine robot durmak ve kendi koloni yaratacak, onu korumak ve yeni toprakları kazanan ilk kişi, bir multiplayer strateji olduğunu.

oyunu MechRage & nbsp çalmak için, Windows 98 / ME / 2000 / XP / Vista x32 / Yedi, CPU döngülerini Intel Pentium III en az 800 MHz veya üzeri RAM 256 Mb ve grafik çalıştıran hemen hemen her PC uyacak 64 Mb. Internet tarayıcısı eklentisi Adobe Flash Player sürümü ayarlamak gerekir değil düşük 10 den; & nbsp bağlanırken ek olarak sizi oynatmak için. 0. Internet Explorer'ın bir seçim sürümünden 8 daha düşük değil kullanabilirsiniz. 0, Firefox değil aşağıdaki 6. 0 sürümü, Google Chrome veya Opera.

çeşitli şekillerde oyun MechRage kullanılabilir siteye:

 • yetki kullanan Looki hesap
 • kayıt için Facebook hesabın kullanılması
 • kayıtlı kullanıcılar için Google
Yöntemlerden hiçbiri size uygun değilse

, ardından ofsayte oyun standart bir prosedür (kayıt MechRage) geçer. & Nbsp;

Bu aşamada

MechRage online kayıt tamamlanır.

MechRage online oyun karakteri seçim prosedürü var, ama sadece bu cyberpunk gerçeklik sizin devamı olacak Kürkler, atar vermez.

Ayrıca, MechRage online oyun olan gibi, hiziplerin içine hiçbir bölünme olduğunu ve sistem oldukça geleneksel sırada yer alıyor.

Sadece uzmanlaşma var - robotun belli taktik eylemler yaygınlığı bağlı olarak, olabilir:

 • savaşçı
 • imha
 • Casus
 • Shooter
 • Guardian
 • tankı
 • Patlayıcı
 • Transporter
Biz kahraman robotun kişisel başarıları hakkında konuşmak durumunda

, bu askeri komutan ve ndash rütbesine yükselmeye güzel olurdu; En önemli oyun rütbe. Bu statü ile kahraman oyunu daha fazla fırsat olacak. Sen daha fazla kazanmak ve puan ve deneyim birikir gösteri savaşlarında katılabilir.

Arsenal militan komutanı kürk oldukça iyidir:

 • Flamethrowers
 • Bir kalkan
 • lazer silahı
 • Roket

Eh, tabii, MechRage oyun robotlar kendi ordusu olmadan zor olurdu. Bunu oluşturarak güvenli büyük ölçekli savaşlar meşgul ve koloninin genişlemesi için yeni toprakları fethediyor. Ayrıca güçlü bir düşman ile ittifaklar ve sömürgeci savaşın bir katılabilirsiniz. Kürk itibar ve kavga ve ndash için önemlidir; Eğer kolay bir av için bakmak ve saldırmak Örneğin, zayıf bir düşman müttefiklerin saygısını kaybedersiniz. Eğer oynamak Kısacası, & nbsp; MechRage aktif, uyum ve kurallara göre, iyi bir askeri kariyere yapabilirsiniz. & Nbsp;

Diğer yönde çevrimiçi MechRage ve tam stratejik görevlerin çözümünde kendilerini ifade

Peki, bu kimin özellikle önemli değil için, oyun & nbsp oynayabilirsiniz. Özellikle oyun ve ndash; bir üs inşa ve altyapıyı ve ndash geliştirilmesi; senin kahraman için öncelikli görevleri. Kendi veritabanı oluşturmak için, bir çalışma robotu yaratacak montaj dükkanı, başlamak gerekir. Ne zaman onları yeterli miktarda, daha sonra diğer tesislerin yapımı devam edin. Altın, silikon ve titanyum, arama motoru örümceklerinin olarak Mayınlı yapı kaynaklar. Ayrıca oradan üreten maden ve özü kaynakları donatabilirsiniz. & Nbsp;

bir oyuncu beş veritabanları oluşturmak için izin verilir. Her biri hedefiniz & ndash olmalıdır; saldırı operasyonları, savunma, ya da evrensel (kendi topraklarında inşa edilecek binanın ne tür bağlıdır) için temel. Kaynakları ile önemli ölçüde oyununda konumunu güçlendirmek, her türlü bir veritabanı oluşturabilirsiniz. & Nbsp;

Yukarıdaki tüm itibaren biz çevrimiçi & nbsp oyun sonucuna varabiliriz; MechRage stratejileri hayranları ve çarşı savaş kozmik karakter ilgilenenler eşit heyecan verici olacak. Peki, iyi kalite ve dengeli bir oyun!

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more