Yer imleri

KÖRÜKLÜ. Arazi

Alternatif isimler: KÖRÜKLÜ. Arazi

nbsp;

KÖRÜĞÜ. Arazi online oyun & ndash; fantastik müşteri temalar ile postapokapsticheskaya MMORPG oyunu. Fantezi ve geleceğin şaşırtıcı teknolojilerin bir dokunuş ile inanılmaz olaylar bu eşsiz kombinasyonu. KÖRÜKLÜ. Arazi Kayıt yüzden nükleer savaş değişmiş dünyada, içinde neler olup bittiğini kendi gözleriyle gözlemlemek mümkün olacak gelecekte, içine götürecektir. Afet kozmosun insanları sürdü ve gezegende kalan mutasyonlar varlıklara yol açtı. Böcekler ve hayvanlar nedeniyle toprak altında yaşayan tehlikeli canavarlar ve mutantlar rumuzlu mol dönüştü ve zalimce etmedi. Dünya'da uzun yıllar sonra geri döndü insanlar, bütün bu kötülüklere karşı savaşmak zorunda kalacak. Biz en beklenmedik anda kana susamış yaratıklar norovyaschih saldırı yok etmek gerekir. İnsanoğlu üsleri ve her türlü tehlikelere barınak üzerinde kazanma amacı ile koruyucu önlemlerin kurulmasını oluşturmak için almıştı. O barınak bırakın ve açığa çıkmak gerek gelince ve biz büyük körük kullanmak zorunda. Sonuçta, dünya atmosferi, hatta hava zehirlenmiş olduğunu! Körük oynayacak olanlar Yani. Arazi ayarlayabilir ve farklı koşullara uyum sağlamak için öğrenmek zorunda kalacaktır.

kolayca oyun BELLOWS indirebilirsiniz olamayacağını. Toprak, bilgisayarınızın gerekli parametrelerin aşağıdaki listede karşıladığından emin olun:

- İşletim sistemi Windows XP / Vista / 7;

- nbsp; işlemcisi 1000 MHz;

- OpenGL 1 destekleyen 64 MB ekran kartı. 2;

- nbsp; 256 MB RAM.

Tarih oyunu körük. Istemci düzenlenen Arazi. Oturum açma, parolanızı girin ve bir takma ad ile gelmelidir. Ayrıca oyunun kurallarına kabul. Hepsi bu, şimdi heyecan verici bir macera için bir şekilde herhangi bir engel vardır!

Oyun BELLOWS oynamak için. Mevcut ulusların birinin tarafında arazi size. Sadece üç vardır:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Opara mücadele sıcak noktasında askerler başvurmak için kullanılır olmuştu. Ayrıca diğer ülkelerden gelen mahkumlar burada da gönderilir. Sadece böyle bir birlik hayal edebiliyorum! Ama bir süre ulus bağımsız oldu ve şu anda politikasını açar.

2.. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Krada çok müstakil millet. Bu, prensip olarak, başka bir yaşam hayal değil, bağımsız pilotlar oluşmaktadır.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & ndash gerektirir; bir millet nerede düzen vardır ve sakinleri heyecanla kanun önünde eğiliyorum. Bu milletin Pilotlar ve akademisyenler adalet sevgi ve sadece her zaman egemenlik sürecek olursa, feda etmeye hazırız.

Her ulus gerekli tüm imkanları olan kendi şehri vardır. Mağaza kürk, mağaza ekipmanları, depo, araştırma istasyonu, bitki modifikasyon körükler, tamir istasyonları, fabrika ekipmanları, fabrika becerileri: İşte sakinleri kullanılabilecek binaların listesidir. Her yer belli oyun fonksiyonları içindir.

oyuncu diğer karakterler ile ilgili olarak gerçekleştirilen eylemler ile belirlenir durumu vardır. Sen nötr paralı ya da asi statüsüne sahip olabilir. Ama sen ve hangi tarafı kavga olmaz kim, sen kendi gelişim bakmak gerekir. Sen & ndash temel özelliklerini pompalamak zorunda; , silah kullanma vb koruma kullanma ve beceri (yetenek. ), Yanı sıra ek bilgi, beceri denir. Beceri gibi Sniper, madencilik, uzman ticaret gibi kategorilere ayrılır.

körüklü için. Kara çalmak için rahat, iyi silahlanmış ve diğer yararlı ekipmanların bakmak gerekir. Oyunda silah Arsenal etkileyici. İşte makineli tüfek ve toplar ve Fazerleri ve granotomety ve lazerler ve enerji silahları ve diğer ölümcül şeyler vardır. Buna ek olarak, size kabukları, mermi, plazma, roket ücretleri fazer parçaları dahil mühimmat satın almanız gerekmektedir. Ekipmanın geri kalanı için olduğu gibi, oyun mevcut sürücüler, reaktörler (güç ekipmanları), cips (ek üniteler, karakter özelliklerinin bazılarını yükseltmek için izin), tamir takımları, şokerler, teleportatory sabit ayıklanması modülleri (kullanılan modüller) ve madenciler ve taşıma için ek modüller olduğunu. Ve tabii ki, oyun ve ndash ana unsuru; robotlar lakaplı kürkler. Onlar savaşçı, keşif, nakliye, alıcılar vardır. Isimleri kendilerini görüldüğü gibi, robotlar, çeşitli işlevleri yerine getirir.

Oyun KÖRÜĞÜ. Arazi ilginç maceralar bir sürü hazırladı. Hedefler eğitim türü, hem de öldürme canavarlar ve yağma toplama gerektirenler gibidir. Canavarlar kendilerini çok sayıda bulunmaktadır. Bu böcekler, & nbsp; ve salyangozlar ve örümcekler ve solucanlar ve ayılar, ve at sinekleri ve diğer pislik. Aynı ganimet olarak, örneğin, zehirli bezleri Örümcek, Akrep Pençe, bıyık Mantis, Solucan segmenti, Kristal Yeşil, Magma konteyner ve daha fazlası. Görevleri yaparken bir alabilirsiniz All that beklemeye saklanabilir. Bu korku tutun nesnelerin korunmasına katkıda söz etmek gerekiyor.

oyun ve en önemlisi & ndash, üstüne başarılı bir tanıtım için her şeye sahiptir; bir çaba için çok tembel değil. Sanal dünya katılın ve tüm yeteneklerini göstermek! Her zaman şans gülümseyen olsun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more