Yer imleri

Merc Elite

Alternatif isimler: Merc Elite

Merc Elite Online & ndash; ücretsiz taktik rol yapma oyunu olan olaylar gelecekte geliştirilecek olan dinamik bir eylem olduğunu. Şirketin Bigpoint bu tetikçi MOBA tarzında dizayn edilmiştir. Oyuncular geri o uzak zamana yolculuk için davet edildiğinde birçok farklı alanlarda üzerinde azgın gerilla savaşı ve savaş. Sen en gelişmiş savaş taktiklerini uygulamak mümkün olacak. & Nbsp olmak; işe katillerin lideri rolü, sen karmaşıklık farklı düzeylerde gerçekleştirmek için bir misyon haline gelir. Kan bir sürü önünde, başarı sadece bu acıma bir damla olmadan düşmana ait olan geçeceği tahmin ediliyor çünkü. , Silahlarını geliştirmek, güvenilir müttefikler aramaya, rakiplerinizi yok becerileri pompaları ve elit katiller onursal unvanı layık hissetmek mümkün. Tabii ki, sen ve daha önce uzun bir süre için bir asker, ama geçmiş yılların deneyimine güvenebilirsiniz anlamına gelmez, çünkü o kadar profesyonel. Sen zamana ayak uydurmak zorunda. Geleceğin silahını kullanmak mümkün ise, örneğin, o zaman neden böyle bir olasılığı göz ardı edilmelidir? Yeni keşifler geçmiş deneyim hizalayın ve zafer ordusunu kurşun!

Merc Elite oyunu nispeten iddiasız sistem gereksinimleri farklıdır. Geçiş oyun herkes olabilir. Eğer bilgisayar ortamı parametreleri sahibi olmak, kanlı bir maceraya katılacak. Eğer oyun dünyasında ve ndash geri dönmek için gereken tüm; Bu Merc Elite kaydı. Şifre e-posta adresi, doğum tarihinizi tekrar, kullanıcı adı, parola: Böyle alanları ile özel bir form doldurarak içeren bir hesap oluşturun. Şartlar ve gizlilik şartlarını kabul etmek, sadece kene ve abonelik haber & ndash; Otomatik. Yaptıktan sonra istenilen bilgileri kolayca ve laquo basın; şimdi & raquo ücretsiz oynayın;.

Yani Merc Elite oyun atılmak ve şimdi taslak detaylı düşünmek zamanıdır. Kandaki adrenalin, kavgalar, farklı modları iyi düşünülmüş bir sistem ve kullanılan cihazların şaşırtıcı sayıda yükselterek yüksek kalitede 3D grafik biçimi, görüş gerçekçi alan, arsa gerginlik, kademeli yetkilendirme, ilginç atamaları: avantajlarını yazınız. Buna ek olarak, bu tür oyunların hayranları tatmin edecek bazı özellikleri vardır. & Nbsp; savaş sırasında, sürece açık ateş yapmak değil, düşman aşağıdan yukarıya sizi görmüyor çünkü olumlu bir konumda olmasına izin tepeye, kullanmak, barınaklarda kontrollü yangın gizleyebilirsiniz. Bu daha önemli noktaları yakalamak için tavsiye edilir. O başarılı olursa, o zaman düşman olarak güçlü ve yıkılmaz olduğunu karışık olmayın. Elinizde kontrol noktaları, öyleyse, hakim! Burada tavsiye tek parça verebilir. Bu yakalama & ndash uygulayabilirsiniz anı kaçırmayın; beceri ve savaşta en iyi yardımcıları uyanıklık! & Nbsp;

Kendinizi öne & ndash sınıf otomat ve için seçin; Savaşın ağız anında yutmak ve düşünmek için zaman olmayacaktır. Silaha sarılmaya ve çevresinde yok! Silah konuşan. Arsenal gerçekten zengin. Ama bazı silahların mevcudiyeti her sınıf için. Sizi ilgili ne bir fikir var Merc Elite online oyun kullanmanıza olanak sağlar bazı ölümcül şeyler listesi. Makineli tüfekler, tabancalar ve değişiyordu silah ve samuray kılıç ve daha fazlası vardır. Bu korumak için tasarlanmış yüksek kaliteli kalkanları olmadan değil. Hepsi birlikte ve ndash alınan; silah, beceri, destek müttefikleri, şampiyonluk & ndash kazanmak için kişisel arzusu; ve gelecekteki başarının anahtarıdır. Oyun gerçekten çok yönlüdür ve ilk dakikadan itibaren sizi büyüleyecektir. Böyle zengin bir oyun ile sıkıcı değil! & Ndash Katıl; pişman olmayacaksınız!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more