Yer imleri

Peri Masallarını Birleştir

Alternatif isimler:

Merge Fairy Tales, mobil platformlar için bir birleştirme bulmaca oyunudur. Oyun, çizgi film tarzında güzel, alışılmadık derecede renkli grafiklere sahip. Müzik eğlenceli ve oynanabilir tüm karakterler gerçekçi bir şekilde seslendirildi.

Burada füzyon büyüsünü kullanarak içinde yeni binalar ve nesneler yaratarak büyülü dünyayı gezecek ve donatacaksınız.

Birçok oyun gibi, Merge Fairy Tales oynamaya başlamadan önce küçük bir öğreticiden geçmeniz gerekecek, ancak bu uzun sürmeyecek. Muhtemelen hızlı bir şekilde her şeyi çözebilecek ve oynamaya başlayabileceksiniz.

Oyunu zenginleştirecek ve sıkılmanıza izin vermeyecek birçok farklı aktivite var burada:

  • Mist of Curse ile örtülü bir fantezi dünyasını keşfedin
  • İnanılmaz yeni şeyler yaratmak için kaynakları toplayın
  • Sisi dağıtmak ve dünyayı isteklerinize göre yeniden şekillendirmek için füzyon büyüsünü kullanın
  • Krallığınızı adım adım inşa edin
  • Tam hikaye görevleri ve görevleri

Bütün bunlar sizi uzun süre eğlendirebilecek ve şimdi her şey hakkında daha ayrıntılı olarak.

Kalelerin ve diğer binaların inşası için çok miktarda ahşap ve taş çıkarmak gerekir. Araziyi istediğiniz gibi inşa ederek daha da ilerlemek istiyorsanız dikkatinizi buna odaklayın.

Olağandışı öğeleri bulun ve bunları birleştirerek ilerlemek için araçlar oluşturun. Saraylar, köprüler ve diğer nesneleri inşa edin, onlar olmadan krallığınız boş ve rahatsız bir yer olacaktır.

Yolculuğunuzda karşılaşacağınız yeni karakterlerle tanışın ve ödüller kazanmak için görevleri tamamlayın. Ancak oyunun ana olay örgüsünü unutmayın.

Keşfettiğiniz toprakların gizemlerini ortaya çıkarın ve emrinize amade inanılmaz hazineler edinin.

Yol boyunca tanıştığınız hayvan figürlerini ve diğer muhteşem yaratıkları yaratın. Yeterince uzun süre oynayın ve etkileyici bir koleksiyon oluşturacaksınız.

Günlük görevleri tamamlayın ve hediyelerle ödüllendirileceksiniz.

Bir günü bile kaçırmayın ve bunun için daha da ilginç ödüller alacaksınız.

Tatiller ve spor şampiyonaları, özel ödüller kazanmanıza izin verecektir. Temalı yarışmalarda ve çeşitli etkinliklere yönelik yarışmalarda oynamayı unutmayın, diğer zamanlarda ödüller mevcut olmayabilir.

Oyun içi mağazadaki teklifler her gün güncellenmektedir. Genellikle satışlar ve büyük indirimler vardır. Bazı öğeler oyun içi para birimiyle satın alınabilir, en değerlileri ise gerçek parayla satın alınabilir. Mağazada alışveriş yaparak, geliştiricilere çalışmaları ve zamanları için şükranlarınızı sunarsınız.

Oyun güncelleniyor. Sürekli olarak yeni özellikler, daha fazla içerik ve komik karakterler eklenmektedir.

Oyunda sosyal ağlardaki profillerinizi birbirine bağlayarak, tüm yenilikleri daha yayınlanmadan öğrenecek ve bağlandığınızda cömert bir bonus alacaksınız.

Android'de

Merge Fairy Tales'i bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hemen oynamaya başlayın, lanet sisiyle örtülü bir peri masalı dünyası, bir kahramanın onu hayata döndürmesini bekliyor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more