Yer imleri

Aile Birleştirme - Ev Tasarımı

Alternatif isimler:

Merge Family - House Design ilginç bir arsa ile bulmaca oyunu. Oyundaki grafikler karikatür tarzında güzel. Seslendirme çok kaliteli, müzikler iyi seçilmiş.

Oyun gizemli ve gizemli olaylarla başlar. Katie, kocası Oscar ve altı yaşındaki oğlu Oliver ile kaygısız bir aile hayatı yaşadı. Katie'nin kocası Oscar, postada geri dönüş adresi olmayan gizemli bir mektup aldıktan sonra kimseye veda etmeden gizemli bir şekilde ortadan kaybolur.

Bu olaylardan bir süre sonra Keti oğluyla birlikte aile villasına gelir. Ne olduğunu anlamak için harap olan evi restore etmeleri ve siteyi düzene sokmaları gerekiyor. Yol boyunca, Katie, Oscar'ın nerede kaybolduğunu ve ona tam olarak ne olduğunu söyleyecek kanıtları toplamak zorunda kalacak.

Soruşturma uzun sürecek ama neyse ki Merge Family - House Design oynamak sıkıcı olmayacak.

  • Restorasyon işini tamamlamak için ihtiyacınız olan araçları oluşturun
  • Terk edilmiş bir villayı restore et
  • Mobilyaları geri yükleyin ve restore edilemeyenleri değiştirin
  • Çevreyi düzenleyin, bir bahçe ve çiçeklerle çimenler kurun

Bu, oyunda yapılacakların küçük bir listesidir. Yol boyunca, her biri, kaybolduktan sonra Oscar'a olanların sırrını yavaş yavaş ortaya çıkaracak olan inanılmaz keşifler yapın.

Her oyun alanı seviyesinde, belirli bir eşyayı veya aracı elde etmek için eşyaları doğru kombinasyonda bağlamanız gerekir.

Seviyelerde ilerledikçe, tamamlamanız gereken daha zor görevler olacak. Şu veya bu öğenin yaratılması her zaman mantıklı görünmeyebilir, ancak bu şekilde oynamak daha da ilginç.

Bazı seviyelerde, bir çözüm bulma süresi sınırlı olacak, hızlı düşünmeyi ve karar vermeyi öğrenecek.

Oyunun konusu çok kafa karıştırıcı ve bazı dönüşleri tahmin etmek imkansız, sürprizlere hazır olun ve burada birçoğu olacak.

Hikaye ilerledikçe devasa ev yavaş yavaş yaşanabilir hale gelecek ve bir gün tekrar şık bir yer bile sayılabilir. Ama bu kadar çabuk olmayacak.

Burada günlük ve haftalık giriş ödüllerini bulacaksınız.

Çok fazla

seviye var, biteceklerinden korkmayın.

Ne kadar oynayacağınız size kalmış. Sadece beş dakika oynayabilir veya bütün bir günü oyunda geçirebilirsiniz. Her şey bu sefer oyuna ne kadar zaman harcamak istediğinize bağlı.

Villanız için nadide dekor öğeleri ve süslemeler alabileceğiniz sezonluk tatiller için temalı partiler ve eğlenceli yarışmalar sizi bekliyor.

Ekstra zaman ve diğer bazı eşyaları oyun içi mağazada satın alma fırsatına sahip olacaksınız. Ancak bunu yapmak gerekli değildir.

Oyun düzenli güncellemeler alıyor. Yeni seviyeler ve diğer içerikler sürekli olarak ortaya çıkıyor.

Merge Family - House Design Android'de ücretsiz indir, bu sayfadaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Katy'nin neler olduğunu anlamasına ve hatta belki de Oscar'ın izini sürmesine yardımcı olmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more