Yer imleri

Bahçeleri Birleştir

Alternatif isimler:

Merge Gardens, mobil cihazlar için bir birleştirme bulmaca oyunudur. Oyun hoş ve rahatlatıcı bir atmosfere sahip, çok renkli karikatür tarzı grafikler buna katkıda bulunuyor. Müzik müdahaleci değil, iyi seçilmiş. Tüm karakterler gerçekçi bir şekilde seslendirilmiştir.

Burada Gatsby adında dost canlısı bir kirpi ile tanışacaksınız. Yabani çalılıklar arasında terk edilmiş bir mülkte yaşıyor.

Göreviniz mülkü eski ihtişamına geri döndürmek ve etrafındaki çalılıkları çiçek açan bir bahçeye dönüştürmek.

Bu görevi tamamlamak için ihtiyacınız olacak:

  • Çalılığı temizleyin
  • Bahçenin en uzak köşelerinden lanet sisini dağıtın
  • İnşaatta faydalı olacak kaynakları toplayın
  • Eldeki araçlardan herhangi bir görevi yapmak için araçlar oluşturun
  • Bahçeye meyve ve süs ağaçları dikin
  • Evi yenileyin ve iç dekorasyon, dekor ve mobilyalarla ilgilenin

Bunlar birincil görevleri tamamlayarak eski malikaneye lüksü kademeli olarak geri getirebilirsiniz.

Oyun bahçe alanı ile sınırlı değil, ek ödüller kazanmak için alan dışındaki görevleri tamamlama fırsatına sahip olacaksınız.

Harap olmuş mülkünüzü restore etmekle kalmaz, ona bir kişilik verirsiniz. Tadilat yaparken evin ve üzerinde bulunduğu arsanın nasıl görüneceğine sadece siz karar verirsiniz. İç mekan stilini ve ayrıca nesnelerin ve mobilyaların renk kombinasyonlarını seçin. Bahçedeki ağaçları ve çalıları istediğiniz gibi düzenleyin. Seçtiğiniz çiçekleri evin yakınındaki çiçek tarhlarına dikin ki görünüşleri gözünüze hoş gelsin.

Yüzlerce öğeyi birleştirerek her şeyi yaratabilirsiniz. Vazgeçemeyeceğiniz aletler veya bahçede dekoratif figürinler.

Oyunda nesneleri bağlayabileceğiniz inanılmaz sayıda kombinasyon var, bunlar her zaman mantıklı değil ama bu oyunu daha eğlenceli hale getiriyor, içinde birçok sürpriz bulacaksınız.

Merge Gardens oynamak her gün en iyisidir, böylece becerilerinizi kaybetmezsiniz ve ilginç hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Ek olarak, giriş için her gün faydalı eşyalar içeren bir ödül sandığı bulacaksınız.

Birdenbire hikaye görevleri yapmaktan yorulursanız, birçok yerleşik mini oyun sıkılmanıza izin vermez.

3'lü eşleştirme bulmaca seviyelerini tamamlayın ve bunu yaptığınız için bonuslar kazanın, bahçeniz için daha fazla kaynak elde etmek için başka bir oyunda blokları kırın.

Bahçede ve konakta gizemli yumurtalar bulacaksınız. Onlardan tüm efsanevi yaratıklar koleksiyonunu getirebilirsiniz.

Oyun içi mağaza, oyun içi para birimi veya para karşılığında güçlendiriciler ve diğer faydalı öğeleri satın almanıza izin verecektir. Teklifler periyodik olarak güncellenir.

Tatil boyunca oyunda temalı ödüller ve dekor eşyaları kazanabileceğiniz özel etkinlikler gerçekleşir.

Zaman zaman güncellemeleri kontrol edin, oyunda genellikle yeni bir şeyler vardır.

Merge Gardens Android ücretsiz indirme linkini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Hemen oyunu kurun ve oynamaya başlayın! Sadece kapılardan geçmek yeterli ve hemen oyunun muhteşem dünyasına dalacaksınız!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more