Yer imleri

Otel Empire Tasarımını Birleştir

Alternatif isimler:

Merge Hotel Empire: Design bir bulmaca oyunudur. Buradaki grafikler çizgi film tarzında güzel, iyi seslendirme ve hoş müzik. Oyunda küçük bir kır oteli açarak ana karakterin hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olmanız gerekiyor. Bunu yapmak için, her yeni seviyede daha zor hale gelen bulmacaları çözmeniz gerekecek.

Tüm hayatı boyunca, Elsa adında bir kız makyöz olarak çalıştı ve ülkedeki küçük oteli için yeterli olacak kadar para biriktirmeyi hayal etti. Ve otuz yaşına geldiğinde bir kır mülkü satın almak için yeterli parayı biriktirebildi. Ancak çok fazla parası olmadığı için bu mülkü çok kötü durumda aldı. Yapıyı inceleyip inceledikten sonra gerçek durumunun fotoğrafta göründüğünden daha da kötü olduğu ortaya çıkıyor. Ama hiçbir şey yapılamaz, bir hayale ulaşmak o kadar kolay değil.

Ana karakterin terk edilmiş harap bir evi tasarım oteline dönüştürmesine yardım etmelisiniz.

Konuları daha da karmaşık hale getirmek için, kasabada sahibi pek arkadaş canlısı olmayan ve tüm potansiyel rakiplerine acımasızca saldıran başka bir aile oteli var. Bunu yapmak için, ona herhangi bir anlam ve aldatmaya gitmeye hazırdır.

Elsa için birçok görev var, ihtiyacınız olan:

  • Binayı restore et
  • Bahçeyi ve araba yolunu topla
  • İç ve dış mekanlarda çalışma
  • Yeni, güzel ve konforlu mobilya satın alın
  • Misafirleri çekmek için reklam yapın

Yalnızca tüm bunları yaparak, ana karakter hayalini gerçekleştirebilecek ve belki daha da ileri gidebilecek, para kazanabilecek ve ülke çapında bir mini otel ağının sahibi olabilecek.

Tüm ev ve bahçe işleri için alet ve gereçler gereklidir. Oyun alanında çeşitli eşyaları birleştirerek ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilirsiniz. Ama özellikle ilerleyen seviyelerde çok zorlanacaksınız çünkü görevlerin karmaşıklığı sürekli artacaktır.

Bu zorlu yolda kahramanı, düşmanca bir rakip tarafından kurulan birçok entrika beklemektedir. Ayrıca eski konaklar perili olabilir ve bu oyunda Elsa diğer dünyayla yüzleşmek zorunda kalacak.

Oynamak Merge Hotel Empire: Tasarım zordur, ama umutsuzluğa kapılmayın, geliştiriciler bunu anlamanıza yardımcı olacak ve oyunu düzenli olarak kontrol etmeyi unutmayın, haftalık ve günlük ödüller sizi bekliyor.

Temalı etkinlikler ve yarışmalar, diğer oyuncularla rekabet edebileceğiniz ve moteli ve benzersiz dekor öğelerini ödül olarak restore etmek için para kazanabileceğiniz tatil için oyunda düzenleniyor.

Oyun düzenli olarak geliştirilir ve güncellenir, sürekli olarak yeni seviyeler eklendikçe oynamak her gün daha rahat ve ilginç hale geliyor.

İhtiyacınız olan şeyleri gerçek parayla satın alabileceğiniz ve böylece geliştiricilere çalışmaları için teşekkür edebileceğiniz bir oyun içi mağaza var.

Merge Hotel Empire: Design'ı bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hemen oynamaya başlayın, Elsa sizin yardımınız olmadan hiçbir şey yapamaz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more