Yer imleri

Konağı birleştir

Alternatif isimler:

Birleştirme Konağı mobil platformlar için bulmaca oyunu. Grafikler karikatürize, güzel, oyun sırasında renkli bir çizgi film izliyormuşsunuz gibi görünüyor. Seslendirme niteliksel olarak yapılır, müzik hoş ve göze batmaz.

Oyunda Maddie adında bir kızla tanışacaksınız. Büyükannesi tutuklanıp cezaevine gönderildikten sonra 40 yılı aşkın süredir boş olan büyükannesinin konağına taşınır.

Oyunda bir sürü hoş sorun sizi bekliyor:

  • Bulmacaları çöz
  • Sırları aramak için eski evi keşfedin
  • Evi ve çevresini restore et
  • Mini oyunlar oyna

Ve çok daha fazlası. Merge Mansion oynamak sıkıcı olmayacak.

Yıllar önce yanlışlıkla hapse atılan bir büyükanneye yardım etmek için tüm köşkü ve malikaneyi adım adım keşfetmeniz gerekecek. Ulaşmanız gereken yerler bakımsız durumda veya çöplerle dolu. Tüm köşelere erişmek için, yol boyunca eski mülkü tamir etmek ve yaşanabilir kılmak için, oyunun ana görevi olacak araçlara ihtiyacınız olacak.

İlk bakışta, oyun tahtası üç sıralı oyunların çoğuna benziyor, ancak bu benzerlik yüzeysel, bu oyun tamamen farklı. Oyun alanındaki eşyaları birleştirerek, görevi tamamlamak için gerekli bir araç veya şeyi almalısınız. Örneğin, çiyden ıslanmış bir yaprağı bir pipetle birleştirmeniz gerekir, böylece küçük bir şişe su elde edersiniz, ardından aynı diğer şişeyle birleştirerek büyük bir şişe elde edersiniz ve böylece istediğiniz öğeyi elde edene kadar devam eder. Yukarıdaki örnekten de anlayabileceğiniz gibi, ihtiyacınız olan nesnenin oluşturulması her zaman mantıklı değildir, ancak bu sadece oynamayı daha ilginç hale getirir.

Evi ve çevresini yavaş yavaş restore ederek Maddie'nin yaşam koşullarını iyileştirebilir ve bir büyükannenin hayatından çok ilginç bir hikaye ortaya çıkarabilirsiniz.

Daha sonra, toplayabileceğiniz bilgiler,'de işlemediği bir suçtan haksız yere suçlanan bir büyükanneyi hapishaneden serbest bırakmanıza izin verecek ve sadece bu değil. Oyun, kendi başınıza oynadığınızda yapabileceğiniz tüm kıvrımları ve dönüşleri bulmak için oldukça ilginç bir arsaya sahiptir. Ama sadece uzağa gidecek kadar akıllıysanız.

Size kristal veya para kazanma fırsatı verecek, son derece faydalı olacak ve birçok gerekli şeyi satın almanızı sağlayacak günlük ve haftalık giriş ödülleri ve küçük görevler var.

tatili için kaçırılmayacak tematik etkinlikler ve yarışmalar düzenlenir, bu günlerde alınan ödüllerin bir kısmı diğer zamanlarda elde edilemez.

Oyun düzenli olarak güncellenir, yeni seviyeler eklenir ve arsa geliştirilir. Bu nedenle çok uzun süre oynayabilir ve sıkılmazsınız çünkü burada sürekli bir şeyler oluyor.

Merge Mansion'ı bu sayfadaki bağlantıyı takip ederseniz Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Madie'nin büyükannesini hapisten kurtarmasına ve şık eski konağı restore etmesine yardım etmek için şimdi oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more