Yer imleri

Birleştirme Savaşı

Alternatif isimler:

Merge War, item fusion ve RPG olmak üzere iki türü başarıyla birleştiren bir oyundur. Oyundaki grafikler minimalist tarzda canlandırılmış, ilginç görünüyor. Karakterler iyi seslendirildi ve hareketli müzik rahat bir atmosfer yaratıyor. Burada dövüşçülerle birlikte kartlar toplamanız ve onları birleştirerek büyülü diyarı ele geçiren kötülüğe direnmek için daha da güçlü savaşçılar yaratmanız gerekiyor.

Merge War oynamaya başlamadan önce kendinize bir isim bulun ve kahramanın görünüşünü seçin. Rahatsız edici olmayan, kısa bir eğitimden geçtikten sonra kendi başınıza oynamaya başlayabilirsiniz.

Başlangıçta oyun dünyasını keşfetmeye ve kaynakları bulmaya odaklanmak en iyisidir.

Geliştiriciler sizi oyunda sıkmamaya çalışacak, yapacak bir şeyler olacak:

  • Yenilmez bir ordu toplayın
  • Kendi krallığınızı istediğiniz gibi kurun
  • Kaynaklara ve nadir eserlere sahip olun
  • Güçlü silahlar yaratmak için öğeleri birleştirin
  • Daha da fazla fırsat elde etmek için yeni bölgeleri fethedin

Bu, oyunda sizi bekleyecek şeylerin küçük bir listesidir.

Krallığınızdaki ejderhaları ve diğer yaratıkları, güçlü savaşçılar yaratacak şekilde birleştirin. Ordunuzu kurun ve zaferlerini izleyin.

Düşman birimleri tarafından durdurulamayan destansı seviyede savaşçılar elde edin. Ancak bunun için hem olay örgüsü hem de yan görevler olmak üzere birçok görevi tamamlamanız gerekiyor.

Füzyon büyüsü ile görkemli kaleler ve diğer binalar yaratın. Yapı ne kadar karmaşık ve büyükse, onu inşa etmek için aşamalar halinde o kadar fazla öğenin bağlanması gerekir.

Destansı bir ordu oluşturmak daha da nadir kaynaklar, büyülü yaratıklar ve zaman alacaktır.

Yenilmez bir takım oluşturun ve ondan oluşacak kart destesinde seviye atlayın. En güçlü büyüler yalnızca en son seviyelerde açılır.

Oyundaki her savaş, savaşçılarınızın oynaması gereken satrançtan oluşan küçük bir oyundur. En sıra dışı savaş birimlerinin katılımıyla gerçekleşen inanılmaz derecede muhteşem savaşları izleyin.

Oyunu her gün kontrol etmeyi unutmayın. Bunun için birbirinden değerli hediyelerle ödüllendirilecek ve hafta sonunda günleri kaçırmazsanız daha da cömert bir ödül alacaksınız.

Tatil sırasında özel ödüller ve dekorasyonlar alabilirsiniz. Diğer zamanlarda, bu fırsat artık mevcut olmayabilir.

Oyun içi mağaza, gerçek para veya oyun içi para birimi karşılığında ihtiyacınız olan kaynakları ve öğeleri satın almanıza izin verecektir. İçindeki teklifler düzenli olarak güncellenir, genellikle inanılmaz indirimlerle promosyonlar ve satışlar olur. Küçük bir miktar harcayarak sadece oyunu kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda emeklerini oyuna yatıran geliştiricileri de desteklersiniz.

Oyun için

Güncelleme oldukça sık yayınlanmaktadır. Yeni kahramanlar ve eşyalar ekliyorlar, buna ek olarak değişiklikler ve iyileştirmeler yapılıyor.

Android'de

Merge War'u ücretsiz olarak bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak hemen buradan indirebilirsiniz.

Şimdi oynamaya başlayın ve hiçbir kötünün karşı koyamayacağı güçlü dövüşçülerden oluşan bir takım oluşturun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more