Yer imleri

Metal Gear Rising: Revengeance

Alternatif isimler: Metal Gear Rising: Revengeance

Metal Gear Rising: 19 çıktı Revengeance oyunu. 02. Günümüzün en iyi Slashers birinin yazarı olan şirket Platinum Games tarafından geliştirilen yeni bir Metal Gear oyunu. Ayrıca, Kojima Productions ile birlikte kuruldu. Sonuç olarak, Slashers bilinen bütün kanunları yok eder ve yeni bir çok-tabakalı mücadele sistemi getiren bir bilgisayar oyunu elde edilir. Sadece Revengeance - belirli açısından değilseniz bir spin-off - örneğin, ne kendi benzersiz tarzı ile ana hikayesi gelen şube anlamına gelir.

Oyun mekaniği iki temel üzerinde inşa edilmiştir. Ana karakter saldırıların olağan dizi ve Blade Modu denir. Tetiği çekerek, oyun bu modda onun karakterini alır ve hemen çevresinde aşağı zaman yavaşlatır ve Raiden manevra görüntülenir.

Sonuçta, orada oyun kibermechi, Katanalar ve farklı bıçak her türlü bir silah olarak.

, Bir düzine silah kullanabilir miyim. Oyunumuzun herhangi bir ateşli silah kahramanı fark etmedi.

Saldırıların olağan rejimin yanında grev hakkı sopa sayesinde kontrol edilebilir bir kılıç vardır. Saldırı Bu modda çok daha yıkıcıdır. Eğer düşmanları ile hesapları ile modunu vobodnom ise, Japon anlamında Nokta "zandatsu" verilecek "kes ve alabilir." Onlar ölü cyborgs dikenler sıvıların kaldırma, sağlık değil, sadece kurtarmak için, ama izin de özgür kılıç ölçek olarak bu noktalar çok önemlidir. Metal Gear ek olarak yükselen: Revengeance PC makas türüne göre bağlanmıştır iki pala vardır. Yani, onlar şarj edilebilir ve onlar büyük düşmanları ile zırh kaldıracaktır. Ayrıca küçük bir trident hançer ve düşman sizi çekmek ve daha sonra düşman elektrik deşarjı hareketsiz mümkün gibi görünüyor sai denilen oyun silah, için oldukça nadir bulunmaktadır. Ayrıca, patron ile savaşları sonra Raiden bir büyük yıkıcı gücü ve inanılmaz bir hızla yeni bir silah, hem de diğer benzersiz özellikler alır.

 

Metal Gear Rising: Revengeance