Yer imleri

Metin2

Alternatif isimler: Metin2

Metin2 Oyunda doğu fantezi dünyasında kendilerini batırmak isteyenler için tavsiye edilir. Burada bir dövüş sanatları ustası olmak ve karanlık güçler dünyayı kurtarmak için inanılmaz bir maceraya atılmak olabilir. & Nbsp;

, Metin2 ilk geçirilmelidir Metin2 kaydını

amacıyla & nbsp oynamak için. Bu amaç için:

1. Yeni oyunun adını (username) girin.

2. E-posta

3. Oyunun ana hükümleri kabul onaylayın.

4. Birkaç dakika sonra size e-posta yoluyla yönetiminden bir mektup gönderilecektir. Mektupta yönergeleri izleyin, size bir hediye olarak oyun hesabını etkinleştirmek mümkün olacaktır.

Ne zaman oyun Kayıt & nbsp; Metin2 üzerinde & nbsp; online oyun Metin2 bilgisayarınıza yüklemeyi kapatmak için gerektirir. Bu amaç için:

1) oyunu indir müşteri (Eğer & laquo bölümünde bulacaksınız; indir & raquo; online oyunlar)

2) & nbsp; dosyayı indirmek ve çevrimiçi & nbsp oyunu çalıştırmak, Metin2 bilgisayarınıza yüklemeden başlayacaktır.

3) online oyun Metin2 ev sahipliği yapacak bilgisayarınızda bir konum belirtmek için emin olun.

masaüstü simgesine oyunu kurduktan sonra Metin2 görünür .. Ayrıca, Başlat menüsü kısayolu oyuna girmek için oluşturulacaktır. Bu ikonlardan herhangi tıkladığınızda çevrimiçi Metin2 dünyasına götürecektir. Ayrıca düzenli olarak otomatik size çok zaman almayacaktır oyun, güncelleyecektir. Metin2 online oyun, kendi kurulum ve kayıt & nbsp; Metin2 tamamen ücretsizdir.

Sonra oyunda hesabınızın bilgilerini doldurun ve oyun için bir sunucu seçmeniz gerekir. Oluşturuldu Karakteriniz bu sunucuda sadece oynamak mümkün olacak. Farklı bir sunucu üzerinde oynamak için, yeni bir karakter yaratmak.

onun gelecekteki oyun uzmanlık seçmeniz gerekir bir karakter oluştururken. Online & nbsp oyunu oyna, Metin2 size sunulan bu tür sınıflar karakterleri bir Warrior, Ninja, Şaman, Sura olarak. & Nbsp; & nbsp;

Savaşçı. Ağır zırh kaplı ve ustaca ağır sallamalar sahibi, Warriors melee ustaları. Ayrıca, fiziksel gücü ve metanet dert olabilir. İki elli balta ve halberdlari ele öğrenebilirsiniz, ya da klasik dövüş & ndash bir arada güvenmek karakterin bu sınıf Bina; kalkan ve kılıç.

-Ninja. Bu profesyonel bir katil. Onlar pusuya yeteneğinde hiç eşit var. Muharebe kullanım hançer ve yay. Bu temelde, bu hız ve çevikliği dayanır.

Shaman. Mücadele ve büyü büyü kullanın. En iyi yaklaşım, diğer askerlere desteklemek. Şaman şifa büyü dayanır ve saldırı ve savunma geliştirmek.

Sura. Karanlık büyü aldatmış Bu savaşçılar. Yakın dövüş bu başarılı mücadele sayesinde, onlar sihirli bir mesafeden düşman saldırabilir. Onlar da yarar kendilerini büyü geliştirmek. & Nbsp;

Oyun & nbsp oynamak için, Metin2 Online, üç noktada (imparatorluklar) birini seçerek, ihtiyacınız olacak. & Nbsp;

imparatorluk Shinzo. Bu ticarette uzmanlaşmış güney imparatorluk vardır. Tanıtımından için bölgeyi seçtikten sonra, ana görevleri ticaret yollarının korunması ve geliştirilmesi eriyecek.

Empire Jinno. Kıtanın doğusunda yer. Bu imparatorluk, eski imparatorluğun askerî sınıfın tarafından kurulmuştur. Bu nedenle, başkalarına karşı çok agresif olduğunu. & Nbsp;

Empire Hundzho. Kıtanın batı kesiminde yer almaktadır. Bu imparatorluk dini liderler tarafından yönetiliyor. Bu nedenle, büyülü kıtasının sermaye olarak kabul edilebilir.

oyunu Metin2 anlamıyla fantezi tarzında ve doğu dövüş sanatları atmosferde kendi portresiyle çarpıcı. Eğer klasik kılıç ve yay mücadele yorgun? Karakterinizi geliştirmek ve bir silah görünüşte zararsız çan ve fanlar olarak kullanmak. Yani go ahead! İmparatorluğun zafer için becerilerini bilemek!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more