Yer imleri

Metro: Çıkış

Alternatif isimler: Metro çıkışı

Metro Oyunu: Metro 2033 Evreninin Çıkış bölümü.

Ukrainian developer 4A Games, romanlardan ilham alan "Metro 2033" oyunlarının sansasyonel dizisi. Glukhovsky, yeni sürümlerin hayranlarını memnun etmeye devam ediyor. 2018 yılında, destansı atıcının lider kişiden serbest bırakılması planlanıyor, ki burada tüm korku ve gizli eylem unsurları olacak. Metro: Exodus, açık alan ve zindanların kasvetli manzaralarıyla doludur. Platformlarda oynayabilirsiniz:

  • Windows
  • PlayStation 4
  • PlayStation 3
  • Xbox One
Nükleer savaştan sonra

Rusya.

Nükleer felaket 2013 yılında gerçekleşti ve beklendiği halde feci sonuçlara yol açtı. Şimdi 2036 yılı ve Rusya Federasyonu'nun bütün bölgesi korkunç mutantların yaşadığı vahşi bir çorak alan.

Ana karakter hala Artem, ama şimdi hem edebi versiyonundan hem de önceki oyun serilerinden aşina olduğunuz bir karısı Anna var. Bunların yanı sıra, hala hayatta kalanlar var ve birlikte Aurora buharlı lokomotifi doğuya giden yolu açmak için değiştiriyorlar. Onların düşüncelerine göre, hayatı sıfırdan başlatmanın hala mümkün olduğu, ancak ileride pek çok engel ve tehlikenin olduğu.

Sergide E3 gösterildiğinde, Metro: Exodus'un çalınmasının çok yakında olabileceğini duyurdu, çoğu için gerçek bir sürpriz oldu ve söylemeliyim ki oldukça hoş. Video sıradan oyuncuların, eleştirmenlerin ve gazetecilerin dikkatini çekti. Sunulan bütün fragmanların en heyecanlı ve en iyisi olarak seçildi ve çoğu, bu oyunun en çok beklenen olduğunu söyledi. Yönetici yapımcı D'nin desteğinden ilham alındı. Bloch stüdyo için bu projenin yapması gereken en hırslı olduğunu itiraf etti.

Kıyamet sonrası dünyaları ile STALKER adlı proje oyununun geliştiricilerinden ilham aldı. Bu fikri temel alarak doğrusal seviyeler ve geniş açık alanlar yarattılar. Ayrıca, halihazırda bilinen hareket mekanizmalarıyla birlikte, önemli değişiklikler göze çarpacak ve bu da oyuna yeni bir his akışı getirecek.

Onların sözlerinden ve duyurularından bilinenlerin, ürünün gerçekten harika olduğu ve Metro: Exodus indirmesinin buna değdiği sonucuna varılabilir. Önceleri, kahramanlar yıkılan Moskova metrosunda dolaşıyorlardı, ama şimdi dışarı çıkmaya karar verdiler, bu yüzden sürekli bir manzara değişikliği yaşanacak. Manzarayı ve olayların bir yılı kapsadığını, hava koşullarında, mevsimlerde, günün saatinde ve hayvanlarda bir değişiklik olduğu gerçeğini önemli ölçüde çeşitlendirir. Hayatta kalmaya çalışırken, kahramanlar her zaman tetikte olmalı, dünyayı etrafımızda görebilmeli. Aynı zamanda, yararlı olan hiçbir şeyi kaçırmamak için etrafındaki nesneleri dikkatlice inceleyin. Makine için bir çift kartuş bile hayat kurtarabilir ve ihmal edilmemelidir.

Metroya Başlamak: Oynamak için Exodus, olayların hızla ilerlemesine hazır olun ve oyuncuların hızlı bir şekilde karar alabilmek için iyi bir reaksiyona ihtiyacı var. Başlıca düşmanlar eski çekiciliğini yitirmiş hayvanlardır. Şimdi bu, kan için susuzluk halindeki korkunç bir yaratık. Koşullar gerektiriyorsa, hırsızlığa karışan ve kolayca can alan bir çete halkının diğer düşmanları da olacak.

Metro zamanında 10000: Exodus oyuncularının birçok görevi tamamlamaları, bulmacaları çözmeleri, düşmanlarla savaşmaları gerekecek. Öğeleri seçerek, belirli durumlarda kullanılabilirler, ancak bu doğal bir uygulamadır. Korkunç bir felaketin harap ettiği toprakların keşfedilmesine ve yaşamın canlanacağı bir yer bulmaya çalışmanın zamanı geldi. Kahramanlar onu bulabilecek mi? Elbette, evet, çünkü o zaman kahramanlar. Bu sadece başardıkları fiyattan ve bu gerçekleştiğinde ...

 

Metro: Çıkış