Yer imleri

Metro: Last Light

Alternatif isimler: Metro: Last Light

Metro: Last Light oyunu shooter 1 kişinin tarz yarattı. Bu oyunu Metro 2033 devamıdır. Geliştiriciler Metro: Last Light onu reddetti D. ikinci kitabın olaylara dayanmaktadır Glukhovski. Bu ilk bölümü doğrudan bir devamı olacak bir oyun yapmaya karar verildi.

Şu anda onun ana misyonu - farklı metro istasyonu sakinleri arasında bir iç savaşı önlemek için.

Tüm görevler tamamlanmış ve Metro şimdi edildi: Last Light pc Artem Metro2033 yer alan eylemler ve olaylar dayalı kaos sıralamak gerekir. Metro

A boevki: insanlarla çekimleri ve kavgalar ve canavarlar her türlü avı: Biz şematik iki tipe ayrılır sunuyoruz Last Light. geliştiricilerin nesne gerçek bir fizik söz, hem de AI geliştirilmiş ortaya çıktı. Görünüyorsun, ve Tom her biri pompalı olabilir veya ateş ya da abgreydiv da dik görüş artmış olan, şimdi sadece üç "gövde" dir.

Muhalifler silah ile Metro aralığı kavgalar artırmak için: Last Light ayrıca çok daha geniş sunulmuştur. ÜYK makineli tüfek 45 mermi, modifikasyon Kalash AKSU tüfek keskin nişancı VSSK "Egzoz", altı namlulu otomatik av tüfeği Velopal: Şimdi özel bir silah almak için bir fırsat var.

Görülebileceği gibi, en iyi makineli tüfek, av tüfeği ve revolver kaldı, ancak keskin nişancı tüfekleri ve miniguns ekledi. Çok profesyonelce mağara ve tüneller, mükemmel bir şekil yapılır karakterleri yanar. Hala Metro oynamak isteyip kararsız iseniz

Ama: Last Light video ve ilk elden söylendiğini ne görmek: Last Light, size internet Metro talep etmelidir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more