Yer imleri

MicroVolts

Alternatif isimler: MicroVolts

MicroVolts Online & ndash; Üçüncü bir kişi ile 3 D tetikçi ücretsiz bir multiplayer dinamik bir oyun. Modları çeşitli kullanarak, yerleri gerçekçi renkli oyun ortaya heyecan verici savaşlar keyfini mümkün olacak. Art arda savaşa girişme, görsel kendi tarzında bir kahraman yapılandırmak mümkün oyun paradan daha kazanmak için çalışın, sizin karakter pompa, silah özen, ilginç işler bir sürü taşımak var. Şeyler, büyük haritalar, modları ve komik karakterler ve ndash geniş bir yelpazede çeşitli bir sürü; Eğer tarafından oluşturulan MicroVolts Online, projesi bulacaksınız bu NQ Oyunları 2010 yılında O gelen çocuklar Internet sayesinde ortaya çıktı RockHippo Productions . Oyun topluluğuna katılmak ve unutulmaz bir macera tadını çıkarın!

Eğer mikrovolta indirebilirsiniz önce

, bir hesap oluşturmanız gerekir. Aşağıdaki gibi hesap kayıtlıdır:

- gerekli alanları doldurun (kullanıcı adı, şifre, şifre onay, Nick, E - Onayla & nbsp mail; e-posta adresleri)

-

sonraki satır cevap uyan bir güvenlik sorusu seçin,

-

resimdeki karakterleri giriniz;

- bültenini almak arzusunu teyit onay işareti koyun.

Hatta hiçbir şey onaylamak böylece

, kayıt çok gerçeği ile sizin tarafınızdan kabul ettiğini Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası'nı unutmayınız. Ücretsiz bir hesap oluşturun ve size bir bilgisayar istenen bir yapılandırmayı sahipseniz mümkün olacak oyun keyfini çıkarın. O önerilen sistem gereksinimleri oldukça düşük olduğunu söylemek adil olsa:

- bir işletim sistemi , Windows XP SP , 2 / Vista [7 ] / , Windows 7;

- , İşlemci nbsp; Pentium 4 Şubat. 0 GHz / Dual Core 2. 4GHz

- grafik GeForce 5600 / Radeon , ,

9600

- 512 MB RAM,

boş sabit disk alanı 2 GB.

Tüm formaliteler yerleşmiş olan ve istemci PC'nizde yüklü olarak

En kısa sürede, siz mikrovolt oynamaya başlayabilirsiniz. Her şeyden önce bir karakter seçin. Burada mevcut sınıfları şunlardır:

- sert bir görünüm, ama iyi bir ruh Knox. Ilk etapta ona espriler. Ve o bilir ve caddenin yasalarını nasıl kullanacağını bilir.

- Naomi & ndash; bebek görünümü ile kadın imgesi. Dost, dans edebilmek, gülümseyen, güzel, güzel bu büyüleyici kişi karışıklık içine düşmanları nasıl girileceğini bilmiyor.

- C , . H , . I , . p , . - değiştirilebilir vücut parçaları ile İnsanımsı. Bir depolama toplanan bu mekanize bebek ayrıntılarını bulundu. Bu sonsuz bir sabırsızlığını ve mücadele şevk sunuyor.

- Pandora & ndash; belden, şeytani hileler kullanarak baştan çıkarıcı bebek. Rakip Naomi ve tüm yaşamı erkeklerin düşmanı özel bir öfke yapmak.

Peki, en hoşa giden kim?

nbsp;

Belirtildiği gibi

, oyun Mikrovolts modlarının çeşitli sahiptir edebilmektedir. Sen, tabii ki, tam kullanıcı modları sanal eğlence seven, mevcut merak. Oyuncuların bağlı kırmızı ve mavi takımlara ayrılır. Ama hangi sen-cekti tarafta, sen çaba yapmak gerekir. Her zaman fayda özen ve düşmanları öldürmek için verilir mikronokta, kaydetmeniz gerekir. Yetenekleri yelpazesini genişletir, karakter Suck ve daha fazla baş döndürücü kahramanlık çalışmak! Her fethetti düzey bir sevinç ve günlük ruh hali & ndash olacak edelim; Sadece gökkuşağı! Sonuçta, MicroVolts oyunu ve sonsuza kadar sıkıntı unutmak için oluşturulan!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more