Yer imleri

Might and Magic: Heroes. Krallık

Alternatif isimler: Might and Magic Might and Magic Heroes

Kudreti ve Magic: Heroes. İngiltere & ndash; Dünyaca ünlü çevrimiçi strateji vücut bulma

Heroes:

ağ expanses üzerinde dönüş kült stratejisinin mirası ücretsiz online oyun kudretini ve Sihirli oldu. Krallık. Ancak, şimdi & ndash; gerçek zamanlı strateji. Başlangıçta, & nbsp; Might and Magic: Heroes Kingdoms Online 2011 yılının sonlarında oyun tamamen Rusça'ya lokalize olmuştur.

oyun Might & Magic katılın: Heroes. Türkiye hiçbir zorluk yapmaz. Eğer diyor ve laquo kırmızı düğmeye basın zorunda oyunun resmi web sitesine gitmek gerekir Bunu yapmak için; OYNA & raquo;. Sonra bir el (4 toplam) yapmak için bir seçim teklif edilecektir. Olabilir ve Magic: Heroes. Asker geri kalanı için arama kartı bir tür olacak isim ve ambleminin üzerinde karar verdikten sonra Britanya kayıt gerektiren. Seçtiğiniz simgeler tüm yazı mevcut olacağını unutmayın. Sonraki adım: Eğer şehir, isim ve benzersiz & ndash kahraman imajı için bir isim düşünmek zorunda; sadece ve laquo olduğu; artı & raquo; sizin daha fazla oyun faaliyetleri için. Sonra presler & laquo; Yeni Krallık & raquo; ve Kayıt Olabilir faz ve Magic: Heroes. İngiltere & ndash; başarıyla tamamlandı!

Yani, Might and Magic: Heroes. İngiltere & nbsp; online oyun krallığının üzerinde kontrol temel aracı kahramanları nerede. Sen lokali onları kiralayabilirsiniz. Her karakter kentin kısmıyla bağlıdır onun ders, sahip olacaktır. Oyuncu ve ndash için iş sayısı; 3, her biri üç ile beş becerileri arasında olabilir. Heroes: Oyun kudretini ve Sihirli oynayın. Krallık Online dolayısıyla & ndash; Seyahat ve mücadele bir sürü. Bu seanslar boyunca eserler çeşitli rastlamak, ama sizinle bunlardan sadece sekiz her karakter olabilir.

Ordu Kudreti ve Magic: Heroes Kingdoms Online & ndash; grupların ve ndash oluşan askeri gücü, temeli; Birlikte mücadele aynı tip yaratıklar, grupları. Kahraman özellikleri ve bölgenin savunma ve şehir, büyü ve eserler olarak nüfuz savaşta. Ne harika bir oyun Kudreti ve Magic: Heroes. Türkiye Online, ne olursa olsun savaşın sonucu, asker kaybı sadece% 30 olacaktır gerçektir. Geri dönmek & raquo; o savaş eninde sonunda & laquo, tüm ordu tarafından tahrip edildi bile, olduğu; Askerlerin orijinal sayısının% 70'i.

başarıyla çevrimiçi Olabilir & Magic oyunu oynamak amacıyla: Heroes. Türkiye, bu kentin gelişimine önemli dikkat etmek gereklidir. Sonuçta, kaynaklara oraya gidiyor ordu ve kahramanlar kiraladı. Şehir canavarlar tarafından doldurulan 24 kareler, oluşan bölgenin merkezinde yer almaktadır. Onları yenebilmek eserler, 4 maden ocağı veya inşaat için sadece boş alana erişim sağlayacaktır. Yapılar savunma için bir bonus sağlamak ve ekonomiyi geliştirmek için yardımcı olur.

Heroes:

Might and Magic oynamaya başladığınızda. Türkiye, bu oyunun geliştirilmesi ve kentin güçlendirilmesi için saldırılara onbeş karşı garantili koruma olduğunu bilmek önemlidir. Ayrıca, en fazla 20 katılımcı ile bir ittifak oluşturabilir bilgi ile karışmaz. Onların toprak da bölge için daha iyi koruma sağlar ittifak, yer almaktadır. Her kasaba -ecek normalde karşılıklı yararlı İttifak üyeleri arasında kaynakların değişimi, kendi madenlerini sadece 4 var, ama Might & Magic: Heroes. Türkiye (kaynağı olarak) 7 çevrimiçi kaynaklara sahiptir.

Kudreti ve Magic: Heroes. İngiltere kullanıcıları dört ülke arasındaki savaşın paramparça, Ashan dünyasında oynamak zorunda kalacak:

& bull; Knights

& bull; Demons

& bull; Necromancers

& bull; Sorcerer

her oyuncuya & ndash temel amacı; düzeni sağlamak ve huzurlu bir gelecek ve refah dünya umut vermek. Bu nedenle, ve hellip; go ahead ve oyunun tüm avantajlarını zevk ve kazanın!

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more