Yer imleri

Akıl sanatı

Alternatif isimler:

Mindustry'nin sıradışı oynanışıyla gerçek zamanlı stratejisi. Oyun PC ve dizüstü bilgisayarlarda mevcuttur. Grafikler 90'ların retro oyunları tarzında basitleştirildi. Bu çözüm sayesinde zayıf bilgisayarlarda bile oynayabilirsiniz. Seslendirme oldukça kaliteli.

Mindustry'deki göreviniz, kaynakların çıkarılmasını organize etmek ve düşman dalgalarının sürekli saldırıları karşısında üretim tesislerinin korunmasını sağlamaktır.

Kontrol mümkün olduğunca basitleştirildi. Yeni başlayanlar, geliştiricilerin ipuçları sayesinde ne yapmaları gerektiğini kolayca anlayacaklar.

Oyun esnasında sıkılmayacaksınız:

  • Gezegenin derinliklerinden kaynakları çıkarın
  • Yeni bölgelerin kontrolünü ele alın
  • Lojistik kurulumu ve fabrikalara hammadde sağlanması
  • Savunma yapıları inşa edin ve robotlarla savaşın
  • Düşman üsleriyle anlaşma
  • Üretim sürecinizi iyileştirin ve yeni teknolojileri keşfedin
  • Çevrimiçi olarak diğer oyuncularla savaşlara katılın veya görevleri onlarla birlikte tamamlayın

Yukarıdaki liste Mindustry oynadığınızda yapacaklarınızdır.

Çok sayıda oyun modu. Yerel kampanyaları veya PvP PvE savaşlarını oynayın. Ek olarak, başlamadan önce araziyi, mevcut kaynakları ve rakip sayısını seçebileceğiniz ve böylece zorluk seviyesini ayarlayabileceğiniz tekli görevlerde savaşabilirsiniz.

Tüm savaş mekanizmaları ve ekipmanları en başından itibaren mevcut değildir. Yeni özelliklerin kilidini açmak ve güçlü bir ordu oluşturmak için Mindustry PC oynarken çaba sarf etmeniz gerekecek.

Diğer insanlara karşı oynamak, yerel kampanyalara göre çok daha zor olabilir. Bu sefer karşı karşıya kaldığınız düşmanın ne kadar yetenekli olduğunu, onun ordularıyla savaş alanında karşılaşmadan bilemezsiniz. PvE modunda ise tam tersine, müttefikiniz başlangıç seviyesinde değilse ve kazanmak için ne yapılması gerektiğini iyi biliyorsa görevleri tamamlamak çok daha kolaydır.

Savaşlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Zafer, birliklere ne kadar hızlı komut verebildiğinize, ordunun bileşimine ve büyüklüğüne bağlıdır. Toplamda, oyunda 19'dan fazla savaş aracı, drone ve mekanizma türü bulunmaktadır. Size en uygun seçeneği bulana kadar savaşlar sırasında taktik ve stratejiyi deneyin.

Mindustry'deki her oyuncu, kullanışlı bir düzenleyici sayesinde kendi senaryosunu veya haritasını oluşturabilecek. Kreasyonlarınızı oyundan çıkmadan herkesle paylaşabilirsiniz. Başkaları tarafından oluşturulan görevleri oynama yeteneği de uygulandı.

Oyuna başlamak için PC'nize Mindustry'yi indirip yüklemeniz gerekiyor. Yerel şirketler çevrimdışı olarak mevcuttur, ancak çevrimiçi oyunlar için bilgisayarınızı İnternet'e bağlamanız gerekir.

Mindustry'yi ücretsiz indir, ne yazık ki işe yaramıyor. Herkes oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin resmi web sitesinden satın alabilir. Benzersiz bir oyun için maliyet küçüktür, daha ilginç stratejiler olmasını istiyorsanız onu satın aldığınızdan ve geliştiricileri desteklediğinizden emin olun.

Hemen oynamaya başlayın, savaş araçları üreten devasa bir fabrika yaratın ve onların yardımıyla derecelendirme tablosunda ilk sıraları fethedin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more