Yer imleri

Savaş Bakanlığı

Alternatif isimler: Savaş Bakanlığı

Bakanlık Savaş Online & ndash; multiplayer strateji oyunudur modeli ücretsiz tarayıcı tabanlı. Oyun dünyasında Olaylar gerçek zamanlı olarak gelişir, böylece her zaman neler olup bittiğini müdahale şansına sahip olacak. Ortaçağ'da yakalanmış, sen kendi imparatorluğunu baş ve iflah yapmak mümkün olan her şeyi yapmanın görev alacak. Biz onun görünümünü dönüştürmek için devasa bir çaba var ve olmak tüm tehlikeleri yansıtmak için bir bilge komutanı ve diğer gelen kazanmak olacak, yani kötü.

geçmişe geri dönmek için, gerekli Bakanlık Savaş kayıt evi. Hesabınıza bir kez hemen bir karakter yaratmak ve bilinmeyen bir sanal yaşam karşılamak için gitmek mümkün olacak.

Eğer oyun oynamak neden

Sor Bakanlık Savaş ? Nedenleri çoktur. İlk olarak, çünkü gelişme kadar beş dönemleri almak için eşsiz bir fırsat olacak, yani Savage Age Dark Yaş Feudal Yaş Şato Yaş [ 39] ve Empire [iki] Age . Her adımda ile daha güçlü ve kendinden emin hale gelmektedir. İkincisi, olmak ne bir seçim var. Ne en uygun kültür karar verir. Roma, Mısır, Pers, ya da can, & nbsp; Çin? Tüm bu medeniyetler kendi özel bonuslar, belirli yaşam tarzları, özel birlikler. Yönetilecektir Uygarlık, dünya hakimiyetine yol var. Mümkün ve ndash ise; Böylece en yüksek hedefimize ulaştık. Savaş oynamak için Üçüncü olarak, tutma Bakanlık , bıkmak asla. Sonuçta, etkinlikler geniş bir yelpazede pek çok adil bir dinlenme saniye vermeyin! Sen ile uğraşmak zorunda, inşaat ve onun ordusuna asker seçmek için, ve sonunda savaşta büyük bir yardımcı haline evcil hayvanlar, özen, aynı zamanda sürekli bir sonraki savaş için en iyi olanı stratejisi üzerinde başlarını kuru edeceğiz. Hayvanların gelince, onlar (üç türü vardır gibi) (üç tür) mübarek ve mutlu ev sahipliği yapıyor. Askerler bunu dikkatle seçmek ve yapmak gerekir farkında olmalıdır ilgili olarak, bu yerel lokali, bir savaşçı kiralamak olabilir olduğunu. Peki, dördüncü oyunda Bakanlık Savaş eylem denemek için günaha karşı farklı ekipman geniş bir yelpazede sunmaktadır Bu sadece aptal olabilir. Ekipman kalitesi dört seviyeye ayrılmıştır. Her seviye farklı bir renk ile belirtilir - beyaz, yeşil, mavi, mor & ndash; sırasıyla high-end güçsüz ekipman, gelen. Oh yeah, ve hepsi bu kadar değil! Oyun sırasında müttefik bulmak ve düşünülemez şeyler yapabilirsiniz. Lonca & ndash Birleştirme; Doğru bir karar. Özellikle beri Bakanlık Savaş teklifler bu yarar.

& nbsp;

söylemek ve projenin ek avantajlar hakkında gereklidir. Oyun zevkle keyfine varacaksınız oyun elemanları, bol vardır. Sen kemerli mimari sanat kaya canlanma el yazması adaçayı, kobalt cevheri, soylu hakkım kitabı, pasaport Arcadia, şok birlikleri, rafine edilmiş altın kullanmayı öğreneceksiniz. Diğer beş farklı yaş ardına aşmak, heyecan verici maceralar çok sayıda yaşayacaksınız. Başından sonuna kadar bu yol zihinsel yetenek ve fiziksel olarak yetiştirmek için izin verecektir. Aktif olun ve tüm olsun! Bu oyun ile eğlence keyifli ve unutulmaz bir olacak olsun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more