Yer imleri

Sihirli dünya

Alternatif isimler: Sihirli dünya, Mira Magia, Magic World

Biz kendinizi bulmak istiyorum bir mucizeler sıcak ve rahat her zaman, olur ve sonsuza kadar orada kalmak istediğiniz her şeyi büyü ve büyücülük batmış küçük dünyanın harikalarından, tam, küçük, güzel? Sonra yeni bir tarayıcı oyunu Sihirli Dünya Online & ndash; Bu kadar tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu. İlginç bir hikaye, güzel arayüzü ve kayıtsız bırakmayacak harika tasarım. Biraz büyücü, şaman, büyücü veya bir büyücü kalın elinde güç ve kuvvet hissetmek, mucizeler, onun sihirli değnek sadece bir vuruş çalışır. & Nbsp; Sihirli Dünya Online oyun mucizelerin var inanmak için bir kez daha size yardımcı olacaktır.

Dünya Magic oynamak amacıyla çok bilgisayar ve Internet erişimi gerekmez. Eğer erişiminiz varsa oyun belirli sistem gereksinimlerini set olmadığı için, o zaman, oyunu çevrimiçi Magic World oynamak mümkün olacak. & Nbsp; Ayrıca, oyunu başlatmak için kayıtlı olması gerekir. Sihirli Dünya çeşitli öğelerden oluşur oyunda katılın. Sen gerekir:

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Oyuncu adınızı eklemek için,

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; e-posta adresi

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; şifre.

Kayıt Sihirli Dünya artık tamamlanmıştır.

Bu Dünya online kayıt sihirli oyunun üstüne sizi açmıştır var. Bu çok ilginç bir şekilde önünde sizleri bekliyor. Oyunda gibi çok şaşırtıcı ve inanılmaz bitkiler, yetişen bir çiftçi-mage, standı:

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; mantar silindiri

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; sihirli gözler,

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; yılan gibi çim,

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; , sinek mantarı

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; sabah çiy, ve diğerleri.

Bütün bu bozdururken, diğer oyunculara sadece komşuları Sizin satabilirsiniz iyi derlenmiş veya. Ama sadece çiftçilerin zor iş oyununda sizi bekliyor. Online oyun Dünya Sihirli birçok sürprizlere hazırlıklı. Fortune & ndash Tekerlek; bunlardan biri. Eğer çiftlikte sizin için yararlı olacaktır hediyeler yapabilirsiniz yerdir. Bu yapabilirsiniz, çünkü oyunda önemli bir yer, bir sosyal bileşeni alır da:

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; oyuncu ile iletişim kurmak için

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; satın almak ve satmak mal,

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; komşuları hediye kabul etmek için

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; onlara benzersiz bitki sunmak.

& nbsp; Dünya Sihirli online oyun görevler simyacı 12. katında sizin için saklanmış. Size bir bardak almak için gitmek gerekir iştir. Ayrıca, sınavlara bekliyor ve sadece onların doğumdan sonra, daha yüksek bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Buna ek olarak, köy çok sık çeşitli yarışmalar düzenleniyor ve onlara katılmak ve zafer üretilebilir. Oyunda ayrıca gökyüzünde bulabileceğiniz bir kutsal ağaç vardır. Burada Ritüel Magic dönüşümü geçmek yanı sıra dünyanın kutsal ağacı iletilen büyülü maddelerin miktarına değerlendirmesi hakkında bilgi almak mümkün olacak. Ve bu online oyun Dünya Magic saklanmış tüm sürprizler değil. Eğer dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için büyü çeşitli kullanabilirsiniz. Sonuçta, çiftlik özen ve dikkat ve sihir ve mucizelerin olduğu bir masallar ülkesi, içine basit bir bahçe açabilirsiniz tek yolu ihtiyacınız olacak. Ayrıca oyunda sadakatle hizmet ve dürüst ona bakmak ve bunu dikkat çekmek eğer bunu uçmaya sağlayacak küçük bir ejderha, bekliyoruz.

Zaten Online Magic Dünya oyunu oynamak ister misin? Sonra bekle ve bir sihirli değnek dalga ve mucizeler yaratmak, büyülü ülkeyi ziyaret etmek kendinize zevk mahrum yok şu anda Dünya Magic oynamak başlamayın. O iyi ve deneyimli çiftçi, nazik ve bilge büyücü veya büyücü ihtiyacı nedeniyle, büyülü dünyasına Yardım ve baş edemez onsuz çünkü komşular, bir yardımcıya ihtiyacım var. Büyüler öğrenin ve bir şekilde ortaya çıkacak tüm engelleri aşmak. Sihirli eşsiz dünya zevk ve olumlu duyguların bu çok olsun. Burada kimse sizi rahatsız edecek, çünkü cennet kendi parçası oluşturun ve dinlenmek.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more