Yer imleri

Dünya Est

Alternatif isimler: Este Dünya

Esteworld iyi online Dünya Est olarak bilinen popüler browser oyunu size formatında PvP (oyuncu karşı oyuncu) aşırı maceralar, eğlenceli maceralar ve muhteşem savaşlar dolu fantastik bir dünya sunuyor. Tarzı Est düzenlemesinin Online oyunu Dünya ve türe & ndash klasikleri çok benzer; Oyun & laquo; & Dragons Dungeons & raquo; (ya da laquo; D ve D & raquo).

o ana avantajı, değerlendirmek mümkün olacak, Dünya Est oynamaya başladı, bu oyunda eylem tam bir özgürlük ve neredeyse hiçbir ticari geçmişi yöntemleri olduğunu.

geliştiriciler tarafından belirlenen Minimum sistem gereksinimleri, bilgisayarınızın yapılandırmasına (ofis standart PC oyunları mükemmel uyum) için geçerlidir ve tarayıcı odaklanmak değil. Ve & ndash; Eğer online oyun Dünya Est oynamak tarayıcınızın (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera) ve ndash ayarlarını kontrol başlamadan önce; Bu tanımlama izin ve javascript etkin olmalıdır. Ayrı ayrı her tarayıcı için ayrıntılı talimatlar vardır nerede ve nasıl oyunun web sitesinde açmak için bilmiyorsanız.

Yani, şu an teknik hamle bir hesap oluşturun. Üyelik Dünya Est öneri ve açıklamaları büyük bir numarası vardır. İşte en Dünya Est başarılı ve güvenilir olmuştur oyununda tescil olumlu her yolu oluşturulmuş bir kelime, izin verilmemesi gerektiğini olası arızaları ve hataları, nitelendirdi. Peki, Özellikle, size gerekli olacak nick (adı) karakteri geleceği, senin posta adresi , gizli soruyu + yanıtı ve Bazı karmaşık şifre . İsteğe bağlı olarak, kişisel verilerin bir form doldurabilirsiniz. Buna ek olarak, Dünya Est online kayıt anında ırk ve karakter sınıfı seçim önerir. Seçiminiz beş yarış ve altı sınıfları .

Yani, online oyun Dünya Est oynayabilirsiniz hangi yarışlar hakkında daha fazla bilgi. İlk ve en popüler & ndash; İnsanlar . Bu ırk ve ndash ana avantajı; denge becerileri. Orta halli & raquo;; Orada insanlar & laquo inananlar, ama bu tam da hiledir. Ve en önemlisi, tüm silahlar ve tüm sınıflar yalnızca insanlar için kullanılabilir. İkinci yarış & ndash; o elfler , bilge ve huzurlu büyücüler, bunlar acil bir durumda kendileri bakmak mümkün, ama mümkünse saldırganlık başvurmak değil çalışacağız. Üçüncü yarış & ndash; elfler & ndash; İnsan ve elf yarışları karıştırılması sonucu ortaya çıkmıştır. Çoğu güçlü nitelikleri (özellikleri) var, çünkü atalarının daha güçlüdür. Komik yarış & ndash; halflings . O holiganlar, onların balıkçılık ve ndash cüceler; küçük hırsızlık ve & ndash avantajı; çeviklik ve beceriklilik. Cüceler & ndash; Son yarışı, tefekkür hayatının en kıdemli. Onlar iş ve ekstre kaynakların pahasına hayatta kullanılan savaş ya da hafif el sanatları yabancıdır. Karakter sınıfları için olduğu gibi, karakter olacak Paladin veya Savaşçı , Ranger , Druid veya Priest Mage veya hırsız . Her ırk altı sınıflar için kullanılabilir olmadığı Dünya Est online oyun notu tek şey, bu yüzden seçtiğiniz dikkatli olun.

Dünyada Est etkili özelliklerine gözlük dağıtmak ve bir acemi olmak kendisi ile mücadele arenada başarıyla gerçekleştirmek için gerekli olan ikinci seviyeye gelen başlayabilirsiniz oynamak olması ilginçtir. İkinci seviyeden itibaren herhangi bir klana katılmak için izin verilir. Ayrıca, dördüncü seviyeden şimdi, kendi klan oluşturabilir kendi itibarını sadece çalışması için baştan neredeyse size izin.

Tüm yukarıda açıklanan oyuna ek olarak Dünya Est çevrimiçi maceracı yolculuklar & ndash oyuncular için büyük bir boşluk açar; tüm canlılar, sürprizler ve kasvetli zindan ve diğerleri dolu gizemli bir adada bir sürü değişik manzaralar. Peki gelişir, ne, seyahat mücadele ve bu gizemli ve sıradışı dünyasına Est gösterim çok olsun.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more