Yer imleri

Aynanın Kenar 2 Katalizörü

Alternatif isimler: Mirors Age 2 Catalyst

Aynalar Edge 2 Catalyst: Savaş Parkour.

Mirrors 2008'in Edge'i estetik ameliyat geçirdi ve yeni bir üründe yapılandırıldı. Oyun Mirrors Edge 2 Catalyst, ilan edilen yayın tarihi 24 için zaman içerisinde geliştirici-stüdyo DICE ve yayıncı Arts Electronic'in kalemi ile geliştirilmeye devam ediyor. 05. 2016 ve platformlarda oyuncuları mutlu eder:

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PC

Mirrors Edge 2 Catalyst indirme henüz mümkün değil, ancak ön sipariş verebilirsiniz ve Mirrors'ın steril dünyasına giren ilk şanslılardan biri olabilirsiniz.

Videolar ve resmi mesajlar göz önüne alındığında, oyun, oyun dünyasının vurgulanması olacak. Bu sadece parkur hakkında bir oyun değil, tamamen yeni bir fikir. E3 2015'te sunulan fragmandan sadece çıkış tarihine değil oyun özelliklerine de değinildi.

  • Open, tam hareket özgürlüğü ile kusursuz dünya
  • "Geleceğin Vizyonu" eylem için olası nesneleri vurgulayarak
  • Ana karakterde ateşli silah bulunmaması, tüm savaşlar el eledir.
  • Önemli ve küçük görevlerin varlığı
Oyun alanında

daldırma.

Aynalar kentinde, bilgileri doğrudan müşterilerin ellerine teslim eden, şehre doğru hızla hareket eden, baş döndürücü hareketler yapan kız'ın gözünden bakacaksınız. O çalışan teslimat servisinin adıdır ve bir gün gizli gelişim gösteren Elysium şirketinin bir komplounda yakalanır.

Patron İnanç kızı durdurmaya çalışıyor, ama kendi yolunu araştırmaya başladı ve şimdi onun görevi sadece şehir mimarisini yeni bir hareket yolu bulmak için kullanmak değil, elinde olan bir eseri seçmeye çalışan takipçilerinden kaçmak.

Parkour çatıları için ana site, ancak hızlı tempolu yarışında, Faith hareket etmek için her fırsatı kullanıyor. Hava kanallarına, kablolara, borulara, çıkıntılara, ağlara yardımcı olur. Çatılardan binanın içine girer ve zindanlarda, şehrin üst kısmında olduğu kadar kristal olmadığı yerde olur.

Açık dünyanın da bir dereceye kadar sınırlamaları var. Misyonu yerine getirirken, kahraman harita üzerinde yeni bölgeleri yavaş yavaş keşfedecek, ancak açılan alanlarda herhangi bir yönü seçecek.

Skoro, Mirrors Edge 2 Catalyst'i indirebilir ve Faith'in silahsız olduğunu, ancak takipçileri dişlere silahlandığını öğrenebilirsin. Ancak, mükemmel fiziksel eğitim sayesinde, tehlike bölgesini hızla terk etmekle kalmaz, aynı zamanda gerekirse, süper kahramanların elitleri ile eşit olan el ele savaşı kazanır.

Heroine, görevler sırasında gelişir ve canlı karakterini ve duygularını gösterir. Mirrors Edge 2 PC'deki Catalyst, dinamik, hızlı ve benzersiz olmayı vaat ediyor. Yeni yollar oluşturun ve görevleri tamamlamak için mayınlı nesneleri kullanarak Faith’in yeteneklerini keşfedin.

Farklı görev ve bulmacalara sahip olacaksınız ve arsanın yönünü seçebilirsiniz. Belirli bir noktadan belirli bir noktaya ulaşmanız gereken en iyi sonucu gösteren kitle sprint yarışlarına katılın. Ve “Stand Breaking” bulmacasında, bir kişi standın üzerine çıkmalı, açmalı ve zaferini işaretlemeli, kendi etiketini kurumsal propaganda yerine bırakmalıdır.

Toplanıyor.

Açıklanan fırsatlar, Mirrors Edge 2 Catalyst'i satın alma arzusunu daha da heyecanlı kılıyor. Çekimlerin, kovalayanların, misyonların, gizemli gelişmelerin olduğu şirketler, insanları gözetleyen, ışıltılı şehir ve Mircors Age 2 dublör hileci hileleri, oyuncağın yeni sürümünde oyuncuları bekliyor.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more