Yer imleri

Mission Against Terror

Alternatif isimler: Mission Against Terror

Mission Against Terror Online & ndash; İstemci ücretsiz model ile fantastik multiplayer aksiyon. Heyecan bir sürü getirecek Bu çarpıcı first-person shooter. Şirketin Kingsoft taslak çalışma üzerinde. Ve 2010 yılında, MAT oyun yayıncısı ve ndash Internet sayesinde ortaya çıktı; Şirket CIB Net İstasyonu. Gibi özellikleri nedeniyle farklı oyun modları büyük bir cephanelik, ekipman benzersiz unsurları kullanmak yeteneği gibi, Mission Against Terror gerçekten ilginç oynamak için. Kullanıcı sayısı her geçen gün büyüyor ve bugün bunlardan biri olabilirsiniz. Heyecanlı maceralar bir üyesi olmak için, sadece Mission Against Terror indirmeniz gerekir. Çok oyun sohbet sizi memnun edecek ve daha fazla sosyal alanlara & ndash erişimi olması; Ek bir artı. Asla sıkıcı sanal dünya, hoş geldiniz!

Bu fantastik dünyada ne öğrenmek Mission Against Terror, iyi bir fikir oynamaya başlamadan önce. Gelişmeler uzak gelecekte meydana gelir. Birbirlerini iki tarafın karşı karşıya. Bunlardan biri insanlığın hayatta kalanların dünya hakimiyeti almak için çalışıyor ve diğer özgürlüğüne hakkı savunur ve dünya düzenini getirmek istiyor. Özgürlük savaşçılarının ekibi sızmış & laquo; kaçak & raquo; ve şimdi kendi ayırt etmek çok zordur. Oysa erkekler provokasyon gitmeye kalkmayın. Hikayenin sonu nedir? Hızlı oyun topluluğuna katılmak öğrenmek istiyorsanız.

öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekir, oyun başlar ve PC'nizde oyun istemcisini yüklemek için. Misyon Karşı Terör kaydı çok zaman almaz ve indirme işlemi oldukça basittir. Hiçbir hıçkırık ortaya olmalıdır. En kısa sürede ilk kez bilinmeyen bir dünyada bulacaksınız, biz senin karakterin görünümünü tanımlamak gerekir. Avatar sistemi istediğiniz şekilde kahraman görünümünü özelleştirmek için izin verir. Ama bu bir görünüm yeterli değildir savaşları kazanmak için unutmamak gerekir. Bakım iyi bir kıyafet alınmalıdır. Misyon Karşı Terör oyunu farklı silah kullanımı için fırsat sağlar. Birincil silah Mevcut 18 çeşit, orta silahlarla üç tip, soğuk silah 3 tip ve el bombası 5 çeşit. Bütün bu özel bir dükkanda kazanacaklardır. Ana şey fonları mevcut olduğunu, ama onlar çok görevleri yerine oyun sırasında yapmak zorunda. Ama sürprizler var bitmiyor. MAT Online özel elemanlar kullanılarak, bir hayvana (örneğin, domuz ya da kaplumbağa) halinde düşman açabilirsiniz. Eğer sonuna kadar eğlenin budur!

çeşitli modlarda oynayabilirsiniz. İstediğini seç: tek modlu eğitim modu Takım Savaşı, takım hayatta kalma modu, hayatta kalma, fetih modunda zombi modu tek bir mod. & Nbsp; ve böylece tank savaşları kadar. Tüm modları deneyin ve aralarında kesinlikle en sevilen olacak olanlar var. Peki, go ahead! İyi şanslar! Yapamaz hayır şans ile bu savaşta!

 

Terör Çevrimiçi kayıt Karşı Misyon