Yer imleri

Mobil kraliyet

Alternatif isimler: Mobile Royal
PC'de

Mobile Royal - fantezi dünyasında stratejik savaşlar

IGG stüdyosundan Mobil Kraliyet oyunu uzun zamandır aktif savaş unsurları ile yüksek kaliteli bir strateji olarak kendini kanıtladı. Güçlü bir krallığın yöneticilerinden biri olun. Her taraftan saldıran canavarların ordularıyla savaşın. Düşmanı yenmek için stratejik ve taktik planlama becerilerinizi kullanın. Unutmayın, haritadaki her krallık güneşteki yeri için savaşıyor. Acele et kahraman, herkes seni bekliyor!

Mobil Royal Start

Kaleniz alev alev yanan, Canavarlara saldırıyorum. Branor'dan yardım bekliyoruz - bu bir paladin, savaşta farklı. Onu servise götürün ve savaşa katılın. Savaş, bir kahraman tarafından yönetilen birimlerinizin birimler ve düşman kahramanı ile savaştığı küçük bir arsa üzerinde gerçekleşir. Kazanmak için onları yenmelisin, bunun için eşsiz yetenekleri de kullanabilirsin. Kazanırsınız, ancak düşman oyuna Ifrit'i tanıtır - ateş açan güçlü bir yaratık. Yenmek için ejderhanın gücünü çabucak kullan.

Savaştan sonra şehri ve kaleyi yeniden inşa etmeye başlayın, çünkü kale başarı ve gücün anahtarıdır. Sonra, yer değiştirme taşına gidin. Orada kazanarak yeni güçlü kahramanları çağırmak için taş bulabileceğiniz bir dizi savaş bulacaksınız. İlk savaşa giriyoruz. Ana karakterinizi ve eşsiz yeteneğinizi seçin, bu durumda, ejderhanın ateşli gücünün çağrısı ve "savaş" ı tıklayın. Cücelere karşı savaş, görünüşe göre eşyalarını iade etmek istediler, bizi soyguncularla karıştırdılar - daha kötüsü! Kahramanımız yine kendini mükemmel gösterdi. Kahramanların askerlerinizi savaşa götürdüğünü, malzemelere yardım edip orduyu güçlendirdiğini unutmayın. Çok çeşitli durumlarda avantaj elde etmek için mümkün olduğunca çok kahraman toplamaya çalışın.

İkinci Saori kahramanınızı çağırmaya çalışın. O bir rahip ve askerleriniz için büyük bir şifacı olacak. Toplamda, en fazla dört kahraman savaşa girebilir ve oyunda 30 tane var. Bunlardan en ilginçleri:

 • Bir büyücü olan Skarliss, atıcılara komuta ediyor - ne pahasına olursa olsun bir iç savaşı önlemeye çalıştı. Girişimleri başarısız olduğunda, halkına ortak bir düşman vermek ve böylece onu birleştirmek için büyücülüğe döndü.
 • Kraliyet ailesinin bir üyesi olan süvari komutanı bir şövalye olan Reginald, çocukluğunu muhteşem bir kalede geçirdi. Ülkedeki en iyi akıl hocalarıyla çalıştı, geçmişin çatışmalarına özel bir ilgi gösterdi. Kralının değerli varisi olduğunu kanıtlamaya çalışıyor.
 • Başpiskopos Balthazar süvarilere komuta ediyor - kimse yarı iblis Balthazar'ın neden bir rüyadan uyandığını bilmiyor, ama gerçek şu ki: Kara büyü ustası artık İnsanlar ve Canavarlar arasındaki çatışmaya karışıyor.
 • Bir paralı asker Isabelle oklara emir verir - iblisler çocukluğunda ailesini öldürdüğünde intikam almaya söz verdi ve hayatının hedefi haline getirdi. Bu nedenle, ondan yalnızca bir cümle duyabilirsiniz, "Şeytanları öldürürüm."
 • 1000, Golem, süvarilere komuta ediyor - kahramanların kahramanca eylemleri hakkında ozanların şarkılarını seven eşsiz bir golem. Görevinin koruma ve adalet olduğunu anlıyor. Bunun için fazlasıyla gücü var.
 • ronin Tanaka, piyadeye komuta eder - eşsiz bir savaşçı, korku, mütevazi ve onurun fiyatını bilmiyor. Gerçek niyetleri hala bir gizem. Ancak değerli bir lider aradığı yönünde öneriler var.

Kahramanların her biri, tarihinde ve yeteneklerinde benzersizdir. Her biri bireysel durumlarda yararlıdır. Onları akıllıca birleştirin ve savaşta eşit olmayacaksınız.

Mobil Royale İnşaatı Savaşlara ek olarak, dağdaki bir kale ile kendi şehrini yeniden inşa etmelisin. Ve bunu inşa etmelisin:

 • Lazareth - askerlerin tedavisi için gerekli. Bir seferde iyileşebilecek asker sayısını artırmak için onu yükseltin;
 • Akademi - Şehrinizin büyümesini sağlamak için burada araştırmalar yapılıyor. Bunu geliştirdiğinizde araştırma hızını artırırsınız;
 • depolama - kaynaklarınızı düşmanlardan korur. Bunu iyileştirerek, korunan kaynak sayısını artırırsınız;
 • hazine - kristal birikintileri yapmanızı sağlar. Maksimum para yatırma boyutunu artırmak için yükseltin;
 • kışla - çeşitli birliklerin eğitimi için gereklidir. Aynı anda eğitilebilecek asker sayısını artırmak için onları yükseltin.

Bunlar ana binalar, gerisi oyun sırasında açılacak ve belli seviyelere ulaşacak.

: PC'de Mobile Royal'ı indirmek çok basittir. Bluestacks'ı bilgisayarınıza yüklemeye başlamak için yeterli, ardından oyunu yükleyin ve doğrudan emülatörden oynayın.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more