Yer imleri

Tekel Yıldız

Alternatif isimler: Tekel Yıldız, tekel
Ekonomik strateji & raquo;

Oyun Tekel Yıldız çok oyunculu online oyun türüne & laquo aittir, sen tutku, şans, istihbarata ihtiyacımız olduğu. Bu arkadaşlarınız ile büyüleyici bir eğlencedir. Eğer masa oyunu Tekel olsun hoş duygular, katılımcıların yanı sıra VIP oyunlar, kendi elektronik cüzdan kazanmak çevirmek için yeteneği var.

Oyun Tekel bu yüzden onun masaüstü sürümü (Tekel, tüccar, bankacı, milyoner ve yakın kurallarını belirler. ). Kolaylık sağlamak için, oyun Tekel Online, herhangi bir ekonomik kararlar katılımınız fırsatı kaybetmek değil de otomatik olarak yapılır. Oyunun temel amacı Tekel Online düşmanları imha, ancak kendisi iflas olması gerekmez. Durumunuz Tekel Online arttırılabilir: Bir konutu kiralamak veya satmak, bunu satın almak istiyorum.

Tekel online oynamak için önce

, bilgisayarınızın gibi sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun: işlemci frekansı - 2GHz; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB. & Nbsp; Tekel Kayıt çok zamanınızı almaz ve zorluklara neden olmaz:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ana sayfada, & laquo seçeneğini; Kayıt & raquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Geçerli bir e-posta girin;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Güvenli bir parola girin ve bunu tekrarlamak;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Bir takma ad karakteri ile gelip bir avatar yükleyin, sonra gerçek adınızı, cinsiyet, doğum ve ikamet bölgenin tarihi girmek

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Seç ve laquo; up & raquo;.

Oyun Monopoly & ndash; tüm Amerikalı Charles Darrow tarafından oluşturulan dünya ekonomik oyun tahtası üzerinde popüler. Oyunu Tekel Yıldız oldukça heyecan verici, aynı oyun, duygularını göstermek için katılımcıların zorlayarak Tekel oldukça basit kuralları ile ekonomik stratejidir. Tekel online en az 2 kişi oynayabilirsiniz. Amacınız rakibin iflas yapmaktır. Tekel online oynamak ve dönüşler, zar atma bazı pozisyonlarda & ndash bir daire içinde hareket almaya Sen olacak; kadar olarak zar düştü. Sizin eylemleri Tekel Online hangi alanda (hücre sektör) Eğer, yani birkaç seçenek vardır olacaktır içinde doğrudan bağlıdır: Bir banka ya da bina satın almak için ; sitesi rakibe ait ise, fidye ödemeye. Kazanmak için Tekel online kiraya veya kendi yapısını ve eylem satabilirsiniz. Işlem yeterli para değilse bu durumda, oyunda Tekel kredi alabilir.

eski kurallara online Monopoly oynayacağız. Hizmetinizdedir oyun alanı At; Eğer rakip olacak, sen (bu durumda sanal) zar. Tekel oyun para binaları satın almak ve toplamak için izin verecektir. Yaratıcıları Tekel Online ün oyunun gerçek sürümü online versiyonu ile maksimum benzerlik terk etmeye çalıştım. Ben bunu yaptım söylemeliyim: Oyunun ilk dakikalarında Tekel Yıldız anlamıyla gerçekçilik, basitlik, makuliyetini ve rahatlık kamaştırıyor.

oyun Tekel başlangıçta ücretsiz bir oyun olarak konumlandırılmış, ancak örneğin, birçok avantaj sunmaktadır VIP-durumu, satın alma, aracı ekleme imkanı da var oldu. Ama Tekel onlin e isteğe bağlı bir durumdur: Eğer para harcamak ve zevk alamıyorum Tekel Online!

nbsp

Make Money Tekel onlin mutabık kalındığı şekilde (eğer WMR-kese getirebilir win) e para diğer oyuncular ile oynamaya olabilir . Ayrıca ödül fonu vardır turnuvada, katılabilirsiniz. Projenin ortaklık programına katılmak için - Tekel online para kazanmak için başka bir yolu yoktur. Eğer Tekel onlin , oyunda harcamak veya çantanızda WMR koyabilirsiniz olduğunu kazanılan anlamına gelir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more