Yer imleri

Canavar Avcısı Yükselişi

Alternatif isimler:

Monster Hunter Rise, sizi bir doğu köyünün atmosferine çekecek bir oyundur. Grafikler tatmin edici değil, her şey en üst seviyede. Ses tasarımı da iyi. Oyundaki ana görev, daha güçlü rakipleri yenmek için ana karakteri geliştirmek ve güçlendirmektir.

Monster Hunter Rise oynamaya başlamadan önce kahramanın görünümünü ve cinsiyetini seçebileceksiniz.

Hikaye Kamura adlı bir köyde başlar. Binalar ve karakterler uzak doğudaymışsınız gibi görünüyor. Köydeki tüm binalar içeriden görülebilir. Oryantal tarzda ahşap binalar ve geleneksel kimonolarda köylüler ile atmosfer çok güzel görünüyor. Bu yerin sakinleri size küçük görevler verebilir veya sizinle ticaret yapabilir ve hatta çeşitli hizmetler sağlayabilir.

Bu dünyanın sakinleri canavarları avlayarak yaşıyor. Özellikle bu dev yaratıklar köye düzenli olarak saldırdığı için bununla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bir canavarı öldürerek, daha iyi zırh oluşturmak ve silahları geliştirmek için kaynaklar elde edebilirsiniz, bu da bir sonraki hedefiniz olarak daha da güçlü bir düşman seçmenize olanak tanır.

Mevcut silah yelpazesi oldukça geniştir - 11 tip. Herkes kendisine en uygun olanı seçebilecek.

Şunlara sahip olacaksınız:

 • İki elli kılıç
 • Piçler
 • Kalkanlar ve kılıçlar
 • Çift Bıçak
 • mızrak
 • Mızraklar
 • Çekiçler
 • Av boynuzu
 • Atış eksenleri
 • Böcek Kılıçları
 • Güç Bıçakları

Her silah türünün özel savaş teknikleri vardır, cephanelikleri oldukça büyüktür, her şey güzel ve muhteşem görünüyor.

Savaş sistemi çok çeşitlidir. Bazı silahlarla, bir canavarı monte etmek ve örneğin onu duvara vurmak bile mümkündür. Dev rakiplerden birini diğerinin habitatına çekmek ve bu iki devin mücadelesini izlemek, hatta birini eyerleyerek diğerine saldırmak için özel bir yem yardımıyla mümkündür.

Köye saldıran canavarlara çeşitli mancınıklar, balistalar ve diğer savunma cihazlarından saldırarak kule savunma modunda da oynayabilirsiniz.

Bir refakatçi eşliğinde dünyayı dolaşabileceksiniz, alışılmadık bir görünüme sahip bir kedi veya köpek olabilir. Ayrıca köpek bir tür ulaşım aracıdır ve onu eyerleyerek farklı yerler arasındaki hareketinizi büyük ölçüde kolaylaştırabilirsiniz.

Sefer sırasında her iki arkadaşınız da sizinle seyahat edebilir, ancak çok oyunculu modda bunlardan birini seçmeniz gerekecek.

Oyundaki kampanya çok uzun değil ve geçmesi nispeten kolay, ancak ondan oynamaya başlamak daha iyi. Bu sizi daha zorlu çok oyunculu savaşlara hazırlayacak ve size farklı silah türlerini nasıl kullanacağınızı öğretecek.

Dünyayı dolaşırken, savaşlarda size yardımcı olacak eserleri kaçırmayın. Çeşitli özelliklere sahiptirler, saldırı veya savunma gücünü arttırırlar veya canavarlar için yem görevi görebilirler.

Monster Hunter Rise PC'de ücretsiz indirme maalesef çalışmayacak. Oyun Steam oyun alanından veya resmi web sitesinden satın alınabilir.

Kurtarılmaya ihtiyacı olan dünyanın en güçlü canavar avcısı olmak için hemen oynamaya başlayın.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more