Yer imleri

MonstersArmy

Alternatif isimler: MonstersArmy

MonstersArmy Online - çok oyunculu tarayıcı tabanlı strateji oyunu kurgu türü. Kendinizi vampirler ve kurtadamlar arasındaki mücadeleyi durdurmayan bir dünyada bulacaksınız. Bunlardan birine katılarak, dizginleri kendi elleriyle almanız ve güçlü bir koloni yaratmanız gerekecek. Kaleniz ve avcılıkla kumar kampanyaları arasında avlanmaya cennet olacaksınız. Tabii ki, hiç kimse sıradan bir kişi olamayacak ve kendisine olanları böyle gerçekleştirebileceğini düşünmüyor. Ancak yine de, MonstersArmy'yi sizinle oynamaya başladıktan sonra zaten yaşanmıştır. Karanlık ormanda saldırıya uğradığınızda, kendi yolunuzu izlediğinizde, iş bulursanız, tamamen farklı uyandınız. Ebedi açlık, son zamanlarda aşağılık ve iğrenç görünen eylemleri zorlayacaktır. Ama ne yapabilirsin? Hayatta kalmak ve yeni imajda rahat hissetmek için elinden gelen her şeyi yapın. Sonunda kendinize şu soruyu sormaya başlayın - belki de hepsi daha iyi oldu mu?

Oyun dünyası savaşan taraflar, inanılmaz olaylar, çılgın maceralar ve kendi kalesinde çiftçilikle ilgili çok sıkıntılar arasında ısıtılmış savaşlarla doludur ve karakterinizi pompalamanın ve böylece yenilmemiş hale getirmenin önemsidir. Ve tüm bunlar MonstersArmy kaydını geçmez size sunulacak. Hesap Oluşturun - Oldukça basit bir işlemdir. E-posta adresi, Kullanıcı Adı, Parola (onay) gibi alanları doldurmak için gerekli olan bu kutuyu işaretleyerek Anlaşma'yı kabul ettikten sonra haber alma arzusunu dile getirin ve postanıza bakın ve gönderdiğiniz mektubu açın. Mektup, hesabınızı etkinleştirmek için bir bağlantıdır. Hepsi iş bu. Şimdi MonstersArmy Online'ın tadını çıkarmanın zamanı geldi. Bu arada, düşük sistem gereksinimleri neredeyse herkes yapmasına izin verir. O zaman devam et!

Başlangıçta, kime ait olmak istediğinize karar vermelisiniz. Vampir - gecenin eşsiz becerileri yaratıcısı, büyük bir kuvvet ve hızla donatılmış bir kurtadamüstü süper yükseliş içgüdüleri. Bu olağanüstü dünyada üstünlükleri için savaşan vampirler ve kurtadamlar. Göreviniz - zilyetliklerini zora sokmak için, çatışmaya girmekten korkmayan güçlü bir ordu oluşturun, aynı zamanda araştırma, inşaat ve yeni becerilerin geliştirilmesi konularında da sürekli çaba harcamaya devam edin. Güçleriniz giderek daha etkileyici olacak ve anlaşmaya hazır olduğunuzu hissediyorsunuz. Sadece MonstersArmy oyunu unutulmaz bir duygu yaşamak için bir fırsat veriyor!

Yani, kurtuldu ve katillerinin reenkarne oldu. Hayır hakkında çok düşünceler, derhal acil konuları ele almalısın. Kaleye gelince, kendi topraklarında çok sayıda farklı binalar inşa etmek gereklidir. Ancak giderek bütün bu cisimler kendi topraklarında inşa edilecek. Ve insanlar ve altın sırayla en değerli kaynaklar arasındadır. Yeterince güçlü hissedersen ve yeterince zenginlik sahibi olduğunu düşünüyorsan, hiç kimse soygunla komşulara saldırmayı bırakmaz. Ve kaynaklar tarafsız şehirlerin değerli kaynaklarıdır. Sakinleşmeyin.

Başarı şansı yakalamak için

A kampanya, etkileyici bir ordu toplamak. Canavar Ordusu oyunu, Özel birlikler, hava birimleri, piyade ve süvari birimleri gibi birlikler grupları oluşturmanızı sağlar. Etkileyici? Bu doğru bilgiyi tümüyle yönetmek için asıl olan şey!

Anlamın önemli bileşeni - araştırma. Özel yeteneklerini ortaya çıkarmak için yardım ederler. Vampirlere düşürme Bloodlust, Uçma yeteneği geliştirildi, Zihin Kontrolü ve Geliştirilmiş Şifa ve kurtadamların yeteneği sıralanıyor Açlık grevi Lupin, Howling Wolf ve Paket taktiklerini azaltmak. Bu imkânları elde etmeye çalışın çünkü gelecekte! Zengin bir boş vakit geçirmek için hemen oyuna devam edin! İyi şanslar!

 

MonstersArmy online kayıt