Yer imleri

Monsters vs

Alternatif isimler: Monsters vs

oyun Monsters vs Online & ndash; taktik sistem için mücadele ediyoruz ücretsiz rol yapma oyunudur.

bir online oyun Canavarlar ne olduğunu anlamak vs canavar önce hayal etmek amacıyla. Çok koyu ve büyük bir ağız, karkas yaklaşan, kanlı gözler? Ilgisini, daha sonra kayıt ve çevrimiçi vs Monsters diğer oyuncularla birlikte keyfini çıkarın. & Nbsp;

basit vs oyun Monsters Ol ve size çok zaman almayacaktır. Menü Monsters kayıt yapmanız gereken ilk şey, onun ırkı yakında örneğin, canavar çekmek için bir görünüm ne tür bilecek dört yarış, bir karakter seçmek için, Zavriev, Maske, Daphne Fury (her karakterin kendi uzmanlık vardır ) ve sadece o zaman bir isim oluşturuyor. Bir kez oyuna şartlarını kabul, bunu senin canavarın hayatında müdahale etmek mümkün olacaktır hangi bir parola ayarlamanız gerekir. Eğer geçerli e-posta ve tebrik bir sonraki girişinizde, kayıt Canavarlar geçti. Şimdi onun karakteri vs canavarlar oynayabilirsiniz.

tüm varlıklara adresinden görünüm dehşete ve uçuş vurdu gerçeği sayılmaz. Canavarın hayatı ve kan doğaüstü sorunların doludur.

Tüm canavarlar aynıdır tüm zaman koyunda tutmak zordur, çünkü

, kolay olmayacak oyunu online oynamak Monsters! Lazerler deli ve cani patlayıcılar ve hatta bir UFO var: Hayvan gücü ve pençeleri ve dişleri ile ilişkisini açıklamak Orta Çağ'da ve bilimin son başarıları cephanelik modern canavar modern zamanlarda geri alındı! Tam atlamak ve doğru hedef vurmak: kolay olacak tüm bu yönetin, sadece kuralları takip etmek gerekir. Gerçek bir beceri ulaşan, tüm bu sadece bir başlangıçtır ve mükemmellik için sınır olduğuna eminiz.

Online çok heyecan verici vs karakter geliştirme artık mevcut varyasyonları nedeniyle

, oyun Canavarlar oynamak için. & Nbsp;

Piroteknik, Energizer ve golcü:

Canavarlar meslekler üç çeşit oynayabilirsiniz. Ama bir meslek seçti becerilerini kullanmaya başlamak için savaşta belirli bir silah kullanmak gerekecektir. Eğer bunu öğrenmek gereken bir beceri açtığınızda, o karakterin yeni bir düzeye ulaştığında sadece verilecek beceri puan için yapılabilir.

Canavarlar online oyun gibi sütunun sesi olarak vardır. Ton karakterinin dayanıklılık belirler. Kesinlikle kullandığınız sesi her savaş. Senin canavar tamamen tonu stok bitti Ama eğer, o zaman hemen bir kokteyl ya da gerçek yıldızı satın almalısınız. Ayrıca, oyunda yıldızlı sayesinde diğer ikramiye almak mümkün olacak, ancak onlar hemen karakterinizin gücünü etkiler, bu yüzden realschiki ve sıradan oyuncular mukavemet açısından neredeyse eşit değil.

Eğer büyük kavgalar tercih ederseniz

, bu oyun sizin için oluşturulur. Diğer oyuncuların klana katılmak mümkün olacak ama her zevke için mağaza birçok ilginç görevler ve maceralar yalnız mücadele isteyenler için. Bu oyunun içinde sadece güç, dayanıklılık ve korku yara guise değil, aynı zamanda, becerikli sinsi ve iyi bir mantıksal düşünme takdir edildiğine dikkat edilmelidir.

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more