Yer imleri

Mortal Kombat X - Mortal Kombat 10

Alternatif isimler: Mortal Kombat x

Mortal Kombat X: ölümcül mücadele.

Nisan’da, yani, 2015’in 14’ünde, Studios NetherRealm stüdyosunun efsanevi dövüş oyununun bir başka serisi - Mortal Kombat X. Farklı platformlarda eşzamanlı bir çıkış yapıldı: Microsoft Windows, yanı sıra One Xbox ve PlayStation 4. Pek çok taraftar eski tanıdık karakterlerle devam etmek ve yeni bir hikaye oluşturmak için yenilerini kullanmak için Mortal Kombat X'i indirmeyi çoktan başardı.

Sub-Zero ve Akrep ile tekrar buluşacaksınız. Aşağı Shao Kahn'ın korkunç yaratıklarına yapılan yeni saldırı Gölge Kardeşliğin öncülüğünde başladığından, dünya Shao Kahn'ın son işgalinden henüz geri gelmedi. Cage, oyunculuk sanatını özel bir takım ekibine değiştirdi ve Kenshi'nin gösterişsiz yetenekleri ile kör bir samuray ile birlikte büyük bir Sonya Blade ile birlikte operasyon ekibi, Raiden Tapınağı'na giriş için hizmet vermeye başladı. Bu

Ama yine erkek olan Sub-Zero ve Akrep takıma saldırdı. SWAT ölür, helikopter çöker. Buna rağmen, kahramanlar hayatta kalmak ve portala ulaşmak için yeterince şanslıydı. Tapınağa bir kez girdikten sonra, Raiden ve Fujin, en yaşlılardan biri olan Shinnok'un en büyüklerinden biri olan ve eski Dünya savunucularının dönüştüğü zombilere sahip olan iblis ordusu ile yüzleşiyor. Uyumlu davranarak, Cage ve Raiden, Shinnok'un muskasını ele geçirmeyi başardılar, ancak en yeni tehdidin yalnızca bir kısmını ortadan kaldırdılar - Quan Chi serbest kaldı.

Kotal Kahn, Dünya'nın tarafsızlık anlaşması imzaladığı Dış Dünya'nın yeni efendisi ve Aşağı Dünya ve Milina isyancılarıyla savaşmaya devam ediyor. Olaylar nasıl gelişir, oyuncular Mortal Kombat X'i indirirseniz öğrenir.

Kişisel ve dünya gerçekleri Mortal Kombat.

Başkın karakterler olmadan - Skorpilna ve Sub-Zero, oyun tamamen farklı olurdu. Ancak yeni yüzlerle buluşmak da ilginç ve yazarlar yeni ilginç ve sıradışı karakterler tanıttı:

  • Di Hırsız - böcek kadını
  • Sıradışı çift - Torr (maskeli dev) ve Ferrat (cüce)
  • Cage Cassie - Blade Sonny ve Cage Johnny'nin kızı
  • Kotal Kahn - Azteklerin savaş tanrısı ile dışsal benzerliğe sahiptir ve Dış Dünyanın Yeni ilan edilen İmparatoru olarak tanımlanmaktadır.
Haberleri takip eden

27 Şubat, yeni kahramanların videolarında ülkeleriyle birlikte görebildi, örneğin Jacqueline Briggs, Kun Jin, Takahashi, Sindel, Milin, Rein, Herron Black ve diğerleri. Mart ayında Sonya Blade, Kenshi, Cage Johnny ve Jax ekran görüntülerinde bir zombi görüntüsünde göründü. Ve 2016'da yeni yüzlerin ortaya çıkması bekleniyor: Bo Rai Cho, Deri yüz, Three-Borg ve Xenomorph. Zaten ikinci Kombat Paketi'nde açıklandılar.

PC'de Mortal Kombat X'de

Çekim, dövüş oyunu türüne göre geliştirildi, ancak geliştiriciler yeni kısmı eklentilerle seyreltdi. Arsa daha orijinal hale geldi ve savaşçılar, çevredeki nesneleri silaha dönüştürerek durumla etkileşime girebilir. Ayrıca, benzersiz tekniklerin bir kombinasyonu ile donatılmış bir düello yapmak için üç seçenek bulunur. Örneğin, Akrep, iki kılıçla kontrol edildiği Ninjutsu tarzına sahiptir: Cehennem ateşi ateşi teknikleri ve Cehennem - net dünyanın sakinlerinin savaşta ona yardım etmesine neden olan.

Kurulum özellikleri.

Mortal Kombat X, standarttan münhasırlara farklı sürümlerde satın alınabilir. Her birinin kendine özgü karakterleri ve oyun bölgeleri vardır, bu da farklı bir fiyata neden olur. Oyun Rusça dahil ana dillere çevrilmiş ve Mortal Kombat 10'un başlaması ve yavaşlamaması için gerekli CT:

  • OS: Windows Vista / 8/8 için 64 bit. 1
  • Boş alan: 36 GB
  • ОП: 3 ГБ
  • İşlemci: Intel Core i5-750 2. 67 GHz veya AMD Phenom II X4 965 3. 4 GHz
  • Ekran kartı: DX11 destekli 512 MB (NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5850)
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more