Yer imleri

Mount & Blade

Alternatif isimler: Mount & Blade

Oyun Mount & Blade - "Sovyet" süvari önyargı ile tarz RPG büyük temsilcisi. Onun yaratılış sır, geliştiriciler, aile Yavuz yaptı. Gamers test tüm aşamalarında proje ile tanışmış alabilirsiniz. Bu arada, onun açık sahne 2005 yılında başladı. Bir an için aynı yaratıcıları hiç de sürekli onu ekleme ve güncellemeler geliştirme, oyun unutun. Oyun dünyasında çevirmek mümkün oyunun resmi sunumu için uygun - türün hayranları hemen bir şey ölçeğine hazırlamakta olduğunu fark ettim. Oyuncu ile Etkileşim - yani, belki, insanlar için bir proje yapmak isteyen geliştiriciler için bilge çözüm!

Karakterinizin görünümünü oluşturma ve test geçişini yapıyor, yani, Mount & Blade oyun başlayarak, sonuçları kaderi ve kahraman ana özelliklerine bağlıdır devam edecek, Project Oblivion ile bazı benzerlikler bulabilirsiniz. Aslında, durum çok daha ciddi. Bu proje sıradan RPG oyuncak daha fazlasını temsil eder. Diğer projeler ile oyun karşılaştırmak Ve eğer, Corsair veya Korsanları ile bir benzetme yapmak daha uygun olacaktır. Ne sağlam bir zemin üzerinde açılımı yukarıdaki, M & B, tüm önemli olaylar aksine, doğrudur.

Mount & Blade Olayların geçmişi Calradia denilen kurgusal dünyanın topraklarında oluşur. Ortaçağ biraz anımsatan manzaralar. Ancak, burada meraklı canavarlar gizlemek ve korkunç kötülük savaşmak gerekmez. Toplam oyun kart düzgün yakından bakarsanız, İskandinavya tanıyabilir, hangi beş krallıklar oluşur, Batı ve Güney Avrupa, Rusya, Moğolistan bazı ülkeler. Kahramanı Calradia maiyeti topraklarında seyahat olacak. Bu olaylar dizisi, büyük ve karmaşık sisteminde sadece küçük bir elementtir. Her şey bir dakika durmaz. Bu Mount & Blade karakter (en azından çoğu) ölümsüz olduğu dikkat çekicidir. Bunlar, çeşitli değişikler hitap bir süre yok, hapse gider, ama oyuncular er ya da geç onlar sağ salim, tekrar oyuna gelecek bilmeli edebilirsiniz. Tanıdık tüm ekrandaki yüz şey (bunun bir parçası haline, daha iyi oyuna adapte olur - Bu böyle bir döngü karakterler sıkıcı ve ilgi çekmeyen, ama bu böyle değildir, aksine o görünebilir!

Eğer Mount & Blade indirebilirsiniz sonra

Oyun başlar. Senin kahraman için çeşitli yerlerde görevler ve ödevler verilecektir. Görevler oldukça farklı zorluk seviyesi olabilir - bir mektup geçmek, ya da şanslı bir adamı öldürmek için olsun. Diğer insanların emirlerine bıkmak zaman, ticaret şansınızı deneyebilirsiniz. Olayların bu dönüş ile, etiketleri ve özellikle ticaret keşfetmek saat harcamak faaliyet yönünü seçin ve ardından oyunun kendisi doğru yolda size rehberlik edecektir gerekmez.

Oyunun tüm özelliklerini keşfedin açıklayıcı bir videoyu Mount Blade görerek, daha fazla da olabilir.

 

Mount & Blade