Yer imleri

MU Menşei 2

Alternatif isimler: MU Menşei 2, MU Menşei 2

MU Origin 2 - sansasyonel MMORPG telefonların tüm ekranlarını toplar

Ünlü bilgisayar oyununun mobil versiyonunu oluşturan Webzen stüdyosundan

Oyun MU Origin 2. Artık akıllı telefonunuzdan sürecin tadını çıkarabilirsiniz. Bizim durumumuzda, android Bluestacks emülatörünü kullanarak oynayacaksınız. Oyunun kendisi savaşları ve toplu savaşları sevenler için ilginç olacak. Yeni yapılan kahramanın komutasını almalı, pompalamalı ve global haritadaki diğer oyuncularla savaşmaya yönlendirmelisin.

Başlarken

İlk başlangıçta 1600 MB boyutunda ek oyun dosyaları indirmeniz gerekiyor. Daha sonra, oyun koruyucu bizi üç cesur kahramanın minotaurlarla savaştığı savaş alanına götürecek. Aniden, bir göktaşı yağmuru gökten başlar, ancak göktaşları basit değildir, onlar gökten düşen şeytanlardır. Kahramanlarımız ruh içinde umutsuzluğa kapılmıyor ve savaşın savaşa koşmasıyla ısınıyor. Ve böylece MU Origin 2 dünyasındaki yolculuğumuz başlıyor.

Başlamak için kendimiz için bir karakter seçelim:

  • Kara Şövalye el ele dövüş ustasıdır. Düşmanları yok etmek için kılıç ustalığını ve kaba gücü birleştirir.
  • Kara Büyücü, elementler konusunda uzmanlaşmış bir sihirbazdır. Düşmanları şaşırtacak mistik büyüleri kontrol ediyoruz.
  • Elf - Her atışta maksimum hasar vermeye zorla. Şeytanların bile korkudan kaçmasını sağlayan ölümcül oklarla vuruyor.
  • Kutsal bir sihirbaz, büyülü sanata ve yardımcıların çağrısına bağlı. Güçlü büyüler kullanır ve diğer dünyalardan yaratıklar çağırır.

Kahramanların her biri oyunun karmaşıklığının ve karakteristiklerinin bir göstergesine sahiptir, bu yüzden seçim yaparken bu bilgileri dikkate alın.

Oyun başlar, karakteriniz handa görünür ve ilk görevi kabul eder. Şehrin yakınlarında bir grup örümcek kurtulmak zorunda. Hareket, soldaki joystick kullanılarak gerçekleştirilir, sağda bir savaş becerileri düzenine ve bir saldırı düğmesine sahip olursunuz. Oyunda otomatik bir hareket ve savaş modu olduğunu lütfen unutmayın. Bu yüzden karakterinizi sürekli olarak izlemeniz gerektiğinden endişelenmeyin, düşmanlarınızla sensiz iyi yapabilir veya rotadaki bir sonraki noktaya seyahat edebilir.

Görev hattından geçmeye başlayın ve böylece ilk paraları kazanın, ilk ekipmanı alın ve başlangıç u200bu200bseviyesini yükseltin. Seviyeyi yükselterek, oyunun ve karakterin yeni özelliklerini keşfedeceksin. Hikayede ilerledikçe, oyunun inceliklerini öğreneceksiniz, bu yüzden size oyun karakterlerinin yazdıklarını dikkatlice okuyun. Ayrıca, seviye atladıkça saldırı ve iyileştirme becerileriniz genişler. Onları dikkatle inceleyin ve savaşta kullanın ve seviyelerini artırmayı unutmayın.

Podzemelya

MU Origin 2 oyunu, canavarlar ve patronlarla savaşmanız gereken kendi zindan işlevselliğine sahiptir. Onları tek başınıza veya diğer oyuncularla birlikte bir grup halinde alabilirsiniz. Maceranın sonunda bir ödül seni bekliyor. Her zindan oyuncunun toplam gücüne bağlı olarak bir zorluk seviyesine sahiptir. Toplamda 15 zindan var, hepsi karakter belirli bir seviyeye ulaştığında açılıyor. Bu tür yerleri ziyaret etmek için günde en fazla 5 deneme yapılır. Bu yüzden onları akıllıca harcayın, çünkü oradaki ödül layık. Yeni, daha gelişmiş bir zindan keşfettiyseniz, ancak denemeler zaten kullanılmışsa, ertesi gün beklemek zorunda kalacaksınız.

Seviye Yükseltme ve Ekipman

Herhangi bir savaşta zaferin ana garantisi sizin seviyeniz ve gücünüzdür. Temel olarak, seviyeyi arttırmak, deneyim, para ve bazen eserler kazandığınız görevleri tamamlamanızı sağlar. Haritadaki canavarları farklı konumlarda yok ederek de deneyim kazanabilirsiniz, değerli ödüller de düşebilir. Ayrıca, gücünüz ekipmandan, nadiren ve keskinlik seviyesinden etkilenir. Nadirlik Türleri:

  • magic - yeşil
  • Nadir - Mavi
  • Eşsiz - Menekşe
  • Destansı - Turuncu
  • efsanevi - kırmızı

Kırmızı dişli en güçlü ve en havalı, onu bulmak çok zor, ancak kiti monte ederseniz, yenilmez olduğunuzu düşünün.

; MU Origin 2'yi bir bilgisayara indirmek kolaydır. Başlamak için, Bluestacks android emülatörünü indirip yüklememiz ve ardından oynamamız gerekiyor.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more