Yer imleri

Benim hastanem

Alternatif isimler: Benim hastanem

Game Hastanem gelişmiş bir klinik oluşturuyor.

Sanal dünyadaki

Tıbbi tema özellikle gelişmedi, ancak yeni öğeler her zaman dikkat çekiyor. Son zamanlarda, My Hospital oyunu Android için ortaya çıktı, ancak milyonlarca oyuncu zaten bunu öğrendi. Bununla birlikte, büyük bir bilgisayar ekranında eğlenmeyi tercih ediyorsanız, bu da kullanılabilir. Tıbbi simülatör sevenler için basit bir My Hospital kaydı önerilmektedir. İsminizi oyunun ana sayfasındaki özel bir alana girebilir veya Facebook üzerinden girebilirsiniz. Ayrıca oyuncuları ürünün tamamen Ruslaştırıldığını memnun etmek istiyoruz ve bu nedenle anlayışta bir sorun yaşanmayacak. Her yaş için tasarlanmış ve hem çocuklar hem de ebeveynleri için ilginç olacak. Bu, her aile üyesinin sonuçları periyodik olarak karşılaştırmak için kendi kliniklerini geliştirmelerinin mükemmel bir nedenidir.

Doktor için mükemmel.

Benim Hastanemde oynamaya başlayan ilk başta size kısa bir video gösterilecek. Daha önce tüm yolların açık olduğu bir tıp üniversitesinden mezun olmuş bir öğrenci olduğunuzu hayal edin. Eve geldiğinizde, kartı ve anahtarını koyduğu dedesinden bir paket keşfedersiniz. Diyagramda belirtilen yolu geçtikten sonra tıp merkezinin büyük binasının önünde bulunuyorsunuz ve anahtar sadece ondan.

Mektubundaki

Dedulya, bu kliniğin şimdi size ait olduğunu ve bir yönetici olarak, düzenlemesi hakkında kararlar verebileceğiniz konusunda bilgi veriyor. Evet, dedeler var! Yeni başlayan biri olduğun için, sadece tıpta değil, aynı zamanda bir yönetim pozisyonunda, sana atanmış iyi bir asistanın var. Organizasyon sürecinin tüm ilk aşamalarında yol gösterecek ve yapının çalışmaya başlaması için ne yapılması gerektiğini söyleyecek ve gösterecektir.

  • Açık kayıt defteri
  • İlk hastayı alın
  • Lütfen mevcut ana kabini teslim edin
  • Daha fazla personele sahip
  • Şifalı bitkiler yetiştirme
  • Laboratuarın çalışmalarına başlayın
  • İksirlerinizi ve vitaminlerinizi oluşturun
  • İnsanları doğru insanlara gönderin
  • Genişlet yapısı
  • Müşteri arkadaşları

Öğrenme süreci yeterince uzun ve eğer benzer simülatörleri daha önce hiç oynamadıysanız, daha sonra ne yapacağınız belli olmadığında kesinlikle bir çıkmaza girmeyeceksiniz. Fakat asıl aktif öğrenme süreci tamamlandığında bile, asistan kaybolmaz ve sıklıkla yeni bilgi, tavsiye veya görev atar. Hiçbir şey olmadığında, özellikle başlangıçta, sürekli çalışmak zorundasınız. My Hospital oyununu oynarken, onlarca yeni hastalık keşfedecek ve onlar için ilaçlar bulacaksınız. Ancak hastanın iyileşmesi için sadece hap değil, aynı zamanda hoş bir atmosfer gerektirdiğini unutmayın. Bir hasta kendini rahat hissettiğinde, iyileşmesi çok daha etkili olur. Bunu hatırlayarak, odalarda konfor yaratmaya çalışın. Bunu yapmak için sanal mağazayı ziyaret edin ve mevcut dekor öğelerini seçin.

Başka ne isterse, oyuncular hastalıkların bu korkunç adlarından korkmazlar. My Hospital iPlayer'da korku yerine gülümsemeye neden olurlar. Örneğin, hastanın başı ağrıyorsa, yakalı bir doktora ihtiyacı var. "Kaygan akciğerler", "buz avuç içi" ve "boğazdaki biber" gibi hastalıklara da rastlanacak. Ancak hangi doktorun onları göndereceğini, bulunacağını, çünkü ileride saatlerce süren heyecan verici bir oyun var.

. Son olarak, saatte bir kez daha keyifli anlardan bahsetmek istiyorum, oyuncular hediye kutuları gönderecekler. Ancak onları hemen açamazsınız, ancak daha sonra daha değerli bir hediye almak için toplayabilirsiniz. Ayrıca doktorların ve hastaların kişisel dosyalarını inceleyebilir ve hatta neye ihtiyaçları olduğunu anlamanıza yardımcı olacak düşüncelerini ve yorumlarını görebilirsiniz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more