Yer imleri

Portia'daki Zamanım

Alternatif isimler:

My Time At Portia, herhangi bir türe atfetmek zor olan bir oyun, içinde birçok farklı görev var. Oyundaki grafikler çizgi film tarzında oldukça kaliteli. Müzik duruma çok uygun. Savaşlar sırasında bazen rahatlatıcı hafif ve enerjik.

My Time At Portia oynamaya başladığınızda, ana karakterin adını, cinsiyetini ve görünümünü beğeninize göre seçebileceğiniz karakter editörüne yönlendirilirsiniz.

Oyun kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Kahraman, bir yerlerde kaybolan ve Portia adlı bir şehir devletinde yaşamak için taşınan babasından bir atölyeyi devralır. Güzel insanlarla güzel bir yer.

Burada sizi birçok ilginç şey bekliyor:

 • Bölgeyi keşfedin
 • Maden kaynakları
 • Kasabadaki kötü yaratıklarla savaş
 • Varlıklarınızı genişletin
 • Yeni makineler oluşturun
 • Evinizi döşeyin

Ve çok daha fazlası.

İlk adım, atölyenizi şimdi incelemek ve restorasyonu için bir plan hazırlamaktır. Kolay olmayacak çünkü her yere ayak uydurmanız gerekecek. Ev ve atölye ekipmanlarını restore etmek, kaynakları bazen bir kavgayla bile çıkarmak gerekir. Çoğu ekipmanın üzerinde çalıştığı yeterli miktarda yakacak odun bulunmasına dikkat edin. Ekipman ve silahları yükseltin.

Oyun zamanı çok hızlı ilerliyor, bu gün için planladığınız her şeyi en geç sabah saat üçe kadar bitirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde karakter uykuya dalar ve ertesi sabah yatağında uyanır. Asgari görevleri bile tamamlayamazsanız, ayarlardan oyun hızını değiştirerek oyun gününün süresini artırabilirsiniz.

Jeneratörleri oluşturduktan sonra, üretimin bir kısmını otomatikleştirmek mümkün olacağından oynaması biraz daha kolay hale gelecek.

Kasabanın tüm sakinleriyle iyi ilişkiler kurmaya çalışın. Karakterin size nasıl davrandığını özel bir ölçekte öğrenebilirsiniz. Ayrıca, evrensel olarak sevilmek faydalıdır. Arkadaşlarınız size mağazalarında indirim yapabilir.

Oyunda ana hikaye görevlerine ek olarak başka tür görevler de var.

Oyunda dört tür görev vardır:

 1. Coğrafya genişletme planları, keşfedilecek daha fazla alan açar.
 2. Kasabanın düzenlenmesiyle ilgili hikaye, şehirde aydınlatma ve ulaşım durakları gibi ek olanakların oluşturulmasını gerektirecektir.
 3. Köylülerden gelen küçük görevler, genellikle bahçede banklar inşa etmek veya tarlalara su sağlamak için basit görevlerdir.
 4. Bülten tahtasında her gün
 5. Lonca görevi görünür. Hepsini kaçırmadan tamamlarsanız ay sonunda güzel bir ödül sizi bekliyor olacak.

Ayrıca, oyun düzenli olarak ödüllü çeşitli yarışmalara ev sahipliği yapar. Maddi ödüllere ek olarak, bu tür yarışmaları kazanmak, kasaba sakinlerinin size karşı tutumunu geliştirir.

Oyunda romantizm de var. Bir eş seçebilir, bir aile kurabilir ve hatta çocuk sahibi olabilirsiniz.

My Time At Portia PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Hemen oynamaya başlayın, oyunda canavarların bile hiç korkutucu görünmediği hoş bir atmosfer ve birçok ilginç aktivite bulacaksınız!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more